İsimtescil Firma İçi Domain Transferi Nasıl Yapılır? Resimli
Kapat

İsimtescil Firma İçi Domain Transferi Nasıl Yapılır? Resimli + Video

Anasayfa Bilgi Bankası İsimtescil Firma İçi Domain Transferi Nasıl Yapılır? Resimli + Video

İsimtescil’de hesabı olan birinden domain satın aldınız veya domain sattınız ve firma için domain transferi yapmanız gerekiyorsa aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Ayrıca sayfa altında videolu anlatım ile isimtescil domain taşıma işlemini izleyebilirsiniz.

Bu anlatımda isimtescil firmasında firma için domain transferi anlatmaktadır. İsimtescil’den başka firmaya taşımak içinse şu makalemizi okuyun; İsimtescil’den Domain Taşıma

Öncelikle isimtescil hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Sağ üst tarafta bulunan kontrol paneli linkinden domain yönetimine tıklıyorsunuz.

isimtescil-arasinda-1

Daha sonra açılan pencereden transfer etmek istediğiniz domainin yanında bulunan Detaylı Yönetim linkine tıklıyorsunuz.

isimtescil-arasinda-2

Açılan pencerede Kilitleme linkine tıklayarak öncelikle domain kilidini kaldırmamız gerekiyor.

isimtescil-arasinda-3

Domainler genelde kilitli olurlar ve bu kilidi kaldırmadan domain transferi yapamazsınız. Bu yüzden öncelikle domain kilidini kaldırmalıyız.

 

isimtescil-arasinda-4

Kilidi de kaldırdığımıza göre artık domaini transfer edebiliriz. Domaini firma içi transfer yapacağımız için Başka Kullanıcıya Aktarma linkine tıklayacağız.

isimtescil-arasinda-5

Açılan sayfada da gerekli yerleri doldurduktan sonra Domaini Taşı butonuna tıklayarak işlemi başlatabiliriz. Bu aşamadan sonra domain karşı hesaba aktarılacaktır. Hesabına domain transfer edilen kullanıcı işlemi onayladıktan sonra domaini kullanmaya başlayabilir.

İlginizi Çekebilir!  Titanic Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Sıra Dışı Bilgi

İsimtescil firma içi domain transferi/taşıma işlemi videolu anlatım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | sinema izle
DMCA.com Protection Status