Ücretsiz İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır? İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi

Hemen hepimizin bir instagram hesabı vardır. Hatta bazılarımızın birden çok instagram hesabı vardır var olmasına ama hesaplarımızı takip edenlerin sadece arkadaş ve yakın çevre ile sınırlı kalması çoğu zaman şevkimizi biraz kırabilir. Özellikle de fenomen instagram hesaplarını görünce. Bazende bi arkadaşımızın 10 bin, 20 bin hatta 100 bin takipçisi olduğunu görürüz, ne zaman nasıl bu kadar takipçi yaptı bu çocuk, mümkün değil bukadar takpçisinin olması diye düşünürüz. Aslında o kadar da zor bir şey değildir instagramda yüksek sayıda takipçinizin olması. Bunun bir çok yolu mevcut.

 

Takipe Takip İnstagram Takipçi Kasmak

Takipe takip yöntemi basittir, sürekli birilerini takip ersiniz, takip ettiğiniz kişiler kendilerini takip ettiklerini görürler ve profiliniz ilgilerini çekerse onlarda sizi takip eder. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken detay belki de çok ilgi çekici bir profil ile takipe takip işlemine başlamak. Aksi taktirde bolca kişiyi takip etmiş olursunuz ve sizi takip eden hiç kimse olmaz. Bu yöntemle ile çekebileceğiniz takipçi sayısı oldukça sınırlıdır çünkü instagram günlük takip etme limiti belirlemiştir. İnstagramın belirlediği günlük takip etme limiti 160’dır ancak bu her gün size bu kadar hak tanındığının garantisi anlamına gelmez.

 

Aracı Siteler Üzerinden Kredi Kazanarak takipçi Çekmek

Aracı siteler üzerinden takipçi çekmek ise ücretsiz başka bir yöntemdir. Bu yöntemde Token yada şifreniz ile siteye giriş yaparsınız sizden alınan izin ile tanımadığınız farklı profilleri takip eder karşılığında ise bir kredi kazanırsınız. Bu kredi ile sizde hesabınıza takipçi çekebilir veyahut yorum yada beğeni yaptırabilirsiniz. Bu yöntemi kullanan sitelerin günlük belirlediği kredi limitleri vardır, instagram tarafından size verilen günlük bir takip limitiniz olduğu için bu siteler size günlük 20-30-50-60 kredi kazandıracak şekilde çalışmaktadır.

 

Ücretli İnstagram Takipçi Yükseltmek

İnsatagram takipçi çekmenin en güvenli yöntemi ise şifrenizi vermeden herhangi bir uygulamaya izin vermeden çekilen takipçi çekme yöntemidir. Bu yöntem bir üst başlıkta anlattığımız yöntemi kullanan kişilere hesabınız takip ettirilir, siz bunun karşılığında kimseyi takip etmezsiniz. Bu işlem için her 1.000 instagram takipçi çekme bedeli olarak belli bir ücret ödersiniz. Bu sisteme göre  gelen takipçilerin bot/gerçek kullanıcı, Türk/yabancı Bay/Bayan gibi kriterlerine göre fiyatlar belirlenir. İnstagram takipçi fiyat aralığı ise 10 lira ile 200 lira arasında değişmektedir.

 

İnstagram Yorum Hilesi

Güncellenecek…

İnstagram Beğeni  Hilesi

Güncellenecek…

Check Also

www.erlazer.com Sitesini Tanıyalım!

www.erlazer.com Sitesini Tanıyalım! Er lazer kesim şirketi lazerli kesim, abkant büküm, oksijen kesim, plazma kesim …

2 Yorum

  1. instagram beğeni çekebileceğim güvenilir bir site söyler misiniz bana arkadaşalar

  2. takipç çekebileceğimiz güvenilir bir site var mı bildiğiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir