Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

Lenovo Flex A10 Tablet Kullanıcı Yorumları

Conti CG916 Granitost Tost Makinesi

Baby Hope Tam Yatarlı Lüks Baston Puset Pembe

Sony KD-65XD8505 LED Televizyon

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

Kimdir, Sağlık 2 Kasım, 12:55'de eklendi

 

Son yılların en önemli akımı olarak kabul edilen ve insanlığın gündemine tekrar giren Alternatif Tıp birbirinden değerli ve güvenilir insanların temsil ettiği bir alana dönüşmüştür. Bir çok kişinin modern tıptan umduğunu görememesi, Alternatif tıbba olan rağbeti arttırmış ve bu rağbet sonucunda güvenilir kimselerin etkisi ile Alternatif Tıp doktrini oluşturulmuştur. Modern Tıp’pın, klinik çalışmaları çok yavaş ilerleyen ve bir çok insanda yan etki meydana getiren hatta son yıllarda, üretilen ilaçların kanserojen madde içerdiği görülen bir alan olarak karşımıza çıkması, Alternatif Tıp gerçeğini bizlere bir kez daha hatırlatmıştır. Bu alanı kötü emellerine alet eden kişilerin yanı sıra, aralarında Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu gibi bir değerin çıkması Alternatif Tıp’pa olan güveni  arttırmıştır.

Alternatif Tıp Lokman Hekim kavramının bir yansımasıdır. Özellikle, Modern Tıpta karşımıza çıkan ilaçların çok büyük bir bölümü, kimyasal bileşenlerden oluşmaktadır. Bu kimyasal bileşenler, bir kısım hastaya iyi gelirken bir kısmını ise daha derin hastalıklarla baş başa bırakmıştır. Öyle ki, son zamanlarda kullanılan bir takım ilaçların, kansere dahi yol açtığı bilinen bir gerçek. Oysa ki, Alternatif tıp bütünü ile bitkisel ürünleri kullanır. Bu bitkisel ürünlerin faydası görülmese de yan etkilerinden bahsetmek oldukça zor. İşte bu yüzden, insanların Alternatif Tıppa yönelimleri son yıllarda ivme kazanmıştır. Bunu başaran en önemli isim ise Türkiye’de Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’dur. Saraçoğlu geliştirdiği kürler ve karışımlar ile aralarında kalp yetmezliği, damar tıkanıklığı, astım, bronşit gibi bir çok rahatsızlık ve hastalığa çare aramış  ve bu alanda gayet başarılı sonuçlar aldığı da görülmüştür.

 

İBRAHİM SARAÇOĞLU’NUN HAYATI

İbrahim Adnan Saraçoğlu, Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde 1949 yılında doğmuştur. Asıl okuduğu bölüm Kimya bölümü olmasına rağmen tezlerini Biyoloji bilimi ve ilimi üzerine yapmıştır. Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisinde Kimya bölümünden mezun olmuştur. Avusturya Graz Üniversitesinde 1982 yılında Kimya Bölümünde doktorasını yapmış ve Biyoloji bölümünde tamamladığı tezden sonra yine bu üniversitede asistanlık yapmıştır. Bu maceradan 2 yıl sonra ise ülkesine dönmüş ve Adana’nın en önemli devlet üniversitesi olan Çukurova Üniversitesinde 1985 ve 1985 yılında asistan olarak çalıştıktan sonra 87’de doçent 94’te Profesör olmuştur. AVL araştırma Üniversitesinde ve Graz Üniversitesinde halen fahri eğitmenlik yapmakta ve bu üniversitelerde koltuğu bulunmaktadır.

Viyana Teknik Üniversitesinin bulunduğu Avusturya’da bir süre bulunmuş ve burada Profesörlük yapmıştır. Bu ülkede bir çok uluslar arası ürün patenti almayı başarmış ve tıp tarihine adını altın harflerle kazıtmıştır.

Ankara’da 2010 yılında Dünya’da eşi benzeri az bulunan Tohum Gen Bankasının açılışını yaparak tohum genlerinin kontrolü üzerinde durmuştur.

Prof. Dr Adnan Saraçoğlu şu an Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanlarından biri olarak da görev almaktadır.

2 çocuğu olan Saraçoğlu 1995 yılında eski eşi Arzu Acay’dan boşanmıştır. Halen bekardır.

 

 

İBRAHİM SARAÇOĞLU KÜRLERİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Prof. Dr. Adnan İbrahim Saraçoğlu’nun dünyaca bilinen bir kişi olmasını, özellikle, hepatit, şeker hastalığı, astım, bronşit, cilt bozuklukları, kanserin bir kısmı ve cinsel rahatsızlığı konu alarak bunlara özel tedavi ve kürler geliştirmesi sağlamıştır. Gerçekten de bu alanda uluslar arası tanınırlıkta biri olmayı başarmıştır.

Alerji, ağız kokusu, sperm kalitesini düşüren durumlar, adet sancıları, anne sütü azalması, ishal, cilt hastalıkları gibi bir çok rahatsızlığa çeşitli bitkisel ürünlerden oluşan kürleri tavsiye eden Saraçoğlu, bir çok televizyon programında birebir konuklar üzerinde de bu kürleri ve tedavi yöntemlerini uygulamaktan kaçınmamaktadır.

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

peri 23 Kasım 2016

boy boy tvlerde dolaşıp her yaz yeni bir şeyi mucize zayıflatma şeysi diye anlatan kişidir

hakan 17 Şubat 2017

adam tv tv dolaşıp kendi ürünlerinin reklamını yapıyor, millette doktor konuşuyo diye dinliyor!

Mihraç 18 Şubat 2017

ender saraç ve ibrahim saraçoğlu farklı kişilermiş yeni öğrendim:)

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com