Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Huncalife Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Elektrikli Kızılötesi Panel Isıtıcı TIH 900 S

Institut Esthederm Lightening Buffing Maske Yorumları

Bosch PBP6C5B60L Ocak

Canon PFI-702PGY Kartuş

Huncalife Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Kişisel Bakım Ürünleri, Kozmetik, Ürünler 8 Şubat, 20:12'de eklendi

Huncalife Siyah Maske

Sitemizde daha önce bir çok siyah maske ürünü incelemesi yapmıştık, şuradaki Siyah Maske yazımızdan göz atabilirsiniz. Şuan incelediğimiz ürün olan Huncalife siyah maskeyi diğer siyah maskelerden ayıran en önemli farklılığı ise maske içerisinde çörek otu bulundurması. İncelediğimiz siyah maskelerde çörek otu bulunmuyordu, çörek otunun cilde olan faydalarını düşününce dikkate almaya değer diyebiliriz.

 

Skin perfect

Huncalife Siyah Maske İçindekiler

Huncalife Siyah Maske içerisinde çörek otu yağı bulunmakta. Diğer maddeler belirtilmemiş ancak paraben ve parafin içermediği ambalajında yazılmış.

Huncalife Siyah Maske Kullanımı

Kullanım öncesi cildinizin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Göz ve çevresi, saç dipleri, kaşlar ve dudaklarınıza maskeyi sürmeyin. Uygulamak istediğiniz alana ince bir tabaka şeklinde Huncalife siyah maskeyi sürün ve 15-20 dakika kadar kurumasını bekleyin. Yeteri kadar kuruduktan sonra maskeyi uçlarından yavaşça çekerek çıkarın. Uygulama sonrasında yüzünüzü ılık su ile yıkayın dilerseniz cildinize nemlendirici sürebilirsiniz.

 

Huncalife Siyah Maske Fiyatı

100ml Huncalife Siyah Maske satış fiyatı 20 lira ile 30 lira arasında değişmekte. Fiyat farkı satışını yapan yerlerin kar marjlarından kaynaklanıyor. Satın almadan önce fiyat araştırması yapmanızda fayda var.

 

Huncalife Siyah Maske Şikayet

Huncalife Siyah Maske şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz.

Huncalife Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Huncalife Siyah Maske kullandıysanız lütfen maske ile ilgili deneyimlerinizi bizimle ve Huncalife Siyah Maske satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşınız.

 

Maskenin Diğer İsimleri:

  • Skin Perfect Siyah Maske
Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Siyah Maske Kullananların Yorumlarını Okuyun. Tavsiye Alın! on 8 Şubat 2018

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Seda Baykan 9 Şubat 2018

Kullanan oldu mu?

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri