Kullanıcı Yorumları

Herbalife Shake Yorum ve Şikayetleri

Herbalife Shake Yorum ve Şikayetleri
Herbalife fiyatları 2019

Herbalife fiyatları

 

Herbalife markası 1980 yılında Abd’de kurulan ve merkezi halen Abd’de yer alan dünyaca ünlü besin takviye ve kilo düzenleyici ürünleri satan bir şirkettir. Şirket güvenirliğini sağlamış büyük bir firma olsa da en iyi gözlemi Herbalife ürünlerini satın alan kullanıcıların yaptığı şüphesiz. Bu yüzden lütfen sayfa altındaki kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz.

Herbalife Shake

Herbalife Shake

Temel besin takviyesi alanında yer alan yeni ürünleri “Herbalife Shake” ise internette karşımıza sıkça çıkan bir ürün olduğundan bu sayfayı oluşturmaya karar verdik.

Herbalife Shake vanilya, çilek ve kakao aroma seçenekleri ile satılmakta. Ürün takviyesi olarak satışa sunulan ürün kilo kontrolünü sağlıklı bir şekilde sağlamak için geliştirilmiş. Günde 2 defa  Herbalife Shake kullandığınızda günlük 2 öğün ihtiyacınızı tek başına karşılamakta, sizde tek öğününüzü istediğiniz gibi yiyormuşsunuz. Biz yazılanların yalancısıyız:) Herbalife Shake kullanmadığımız için biz ne desek boş en güzel değerlendirmeyi ürünü kullanan kullanıcılar yapacaktır.

Dipnot eklemeyi unutmayalım. Sağlık Bakanlığı yada Tarım Bakanlığı izin belgesi var mı ürünün bilmiyoruz. Bu bilgiyi edindikten sonra yazıyı güncelleriz.

 

Herbalife Shake Fiyatı

Herbalife Shake kaç para diye bir araştırma yaptık ve karşımıza çıkan rakamlar koçluk hizmeti dahil 80-90 lira arasında değişmekte. Bazı siteler ise fiyatlarını sadece üyelere gösteriyor. Arada bu kadar fark olmasını doğrusunu anlayabilmiş değiliz. Daha detaylı fiyat araştırması yaptıktan sonra güncel fiyatları yazıya ekleriz.

 

Herbalife Shake İçin Yorum Yapmayı Unutmayın!

Herbalife shake kullanıcı yorumları sayfa altındadır. Herbalife shake hakkında görüşlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Herbalife shake kullandıysanız ve üründen memnun kaldıysanız Herbalife shake kullanmayı tavsiye edebilir yada üründen memnun kalmadıysanız Herbalife shake hakkında şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

 

Diğer Herbalife Ürünlerine Göz Atmak İsterseniz; Herbalife Ürünleri

 

Lütfen yorumlarınızda telefon numarası ve iletişim bilgilerinizi paylaşmayınız. Bu uyarımız özellikle pazarlamacı arkadaşlara.

 

 • Herbalife Kullananlar 2018
 • Hörbilayf

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Seher dedi ki:

  2019 zamlı fiyatlar belli oldu mu?

  1. çetin soykan dedi ki:

   Ürün ve fiyat bilgisi için iletişim *****

   1. admin dedi ki:

    Satış temsilcilerinin iletişim numaraları vermesi yasaktır.

 2. Sait dedi ki:

  Çok saçma bir anımı anlatıyım size, bana satış yapan herbalife satış temsilcisi tam 110 kiloydu:) Adamı görmesem az daha kanım kaptıracaktım paramı bunlara:)

 3. Ayşe dedi ki:

  Bana 200 250 olan ürünü 400 ltye sattılar aman dikkat edin benim gibi araştırmadan almayın açmamış olsaydım iade ederdim ama malesef açmış bulundum ürün gelir gelmez faturayı da yırtılar keşke o zaman anlasaydım ve bi araştırsaydım çok iyi olacaktı şimdi onun parasını ödüyom kime şikayet edecem sponsoru mu yoksa ürünü bana satan kişiyimi aman böylelerine dikkat edin benim yaptığım hataya düşmeyin

 4. Meryem dedi ki:

  Satış temsilcilerine bakın, yararı olsa onlar zayıf olur.

 5. Nilüfer dedi ki:

  Bu nasıl bir ürün böyle ne olduğu belirsiz çoluk çocuk gidiyor zararı varmı devlet buna bir açıklama yapması lazım yarın herkes pişman olursa sorumlusu kim olur acaba

 6. demet dedi ki:

  kesinlikle tavsiye etmiyorum şimdi kizim hastaneye aldık bu herbalife yuzunden 3haftadir kulanıyor ama basina gelmeyen kalmadi

 7. ALİ ŞEKERLİ dedi ki:

  Teşekkür ederim böyle bir sayfa açtığınız için yıllarca konut yaptım sattım insanlar bir konut içinde bir çok özelliği barındıran barınma yeri olması nedeniyle mutlaka çeşme bozulsa ampul patlasa yapan mütaahit yapamamış derler .Herbalife ile ilgili olumlu 99 sonuç var iken bir kişinin bir olumsuz durumu genelde şahıslara dayalı hatayı bir kurumsal 98 ülkede faaliyet gösteren insan sağlığına çok önem veren uluslar arası üyelerini müşterisini koruyan bu şirkete olumsuz eleştiriler gerçek dışıdır ben bu kuruluş üye olmak için üç ay inceledim ürünlerini satmak için üç ay eğitici etkinlik ve düzenlerine baktım ondan sonra karar verdim harika bir düzen güvenilir bir oluşum olduğunu gördüğüm aile içine girmeye karar verdim eleştirmek yıkmak yok etmek çok kolay yapmak çok zor eleştiri yapanlara saygı duyuyorum ama ne olur yaptığınız bir gerçeği yansıtmayan olumsuz eleştiriler yüzünden bu kadar büyük kurumsal uluslar arası faaliyet gösteren kuruluş töhnet altında bırakılması, kabul edilemez insafsızca bir harekettir.

  1. Semra buday dedi ki:

   Kesinlikle saçma sapan bir ürun ben kullandim bir halta yaramiyo üstune satiş temsilcisi bile ulasmamam icin beni engelledi haram zehir zıkkım olsun param

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit