Herbalife Shake Yorum ve Şikayetlerini Okumadan Satın Alma!
Kapat

Herbalife Shake Yorum ve Şikayetleri

Anasayfa Ürün Herbalife Shake Yorum ve Şikayetleri

Herbalife markası 1980 yılında Abd’de kurulan ve merkezi halen Abd’de yer alan dünyaca ünlü besin takviye ve kilo düzenleyici ürünleri satan bir şirkettir. Şirket güvenirliğini sağlamış büyük bir firma olsa da en iyi gözlemi Herbalife ürünlerini satın alan kullanıcıların yaptığı şüphesiz. Bu yüzden lütfen sayfa altındaki kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz.

Herbalife Shake

Herbalife Shake

Temel besin takviyesi alanında yer alan yeni ürünleri “Herbalife Shake” ise internette karşımıza sıkça çıkan bir ürün olduğundan bu sayfayı oluşturmaya karar verdik.

Herbalife Shake vanilya, çilek ve kakao aroma seçenekleri ile satılmakta. Ürün takviyesi olarak satışa sunulan ürün kilo kontrolünü sağlıklı bir şekilde sağlamak için geliştirilmiş. Günde 2 defa  Herbalife Shake kullandığınızda günlük 2 öğün ihtiyacınızı tek başına karşılamakta, sizde tek öğününüzü istediğiniz gibi yiyormuşsunuz. Biz yazılanların yalancısıyız:) Herbalife Shake kullanmadığımız için biz ne desek boş en güzel değerlendirmeyi ürünü kullanan kullanıcılar yapacaktır.

Dipnot eklemeyi unutmayalım. Sağlık Bakanlığı yada Tarım Bakanlığı izin belgesi var mı ürünün bilmiyoruz. Bu bilgiyi edindikten sonra yazıyı güncelleriz.

 

Herbalife Shake Fiyatı

Herbalife Shake kaç para diye bir araştırma yaptık ve karşımıza çıkan rakamlar koçluk hizmeti dahil 80-90 lira arasında değişmekte. Bazı siteler ise fiyatlarını sadece üyelere gösteriyor. Arada bu kadar fark olmasını doğrusunu anlayabilmiş değiliz. Daha detaylı fiyat araştırması yaptıktan sonra güncel fiyatları yazıya ekleriz.

 

Herbalife Shake İçin Yorum Yapmayı Unutmayın!

Herbalife shake kullanıcı yorumları sayfa altındadır. Herbalife shake hakkında görüşlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Herbalife shake kullandıysanız ve üründen memnun kaldıysanız Herbalife shake kullanmayı tavsiye edebilir yada üründen memnun kalmadıysanız Herbalife shake hakkında şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

 

Diğer Herbalife Ürünlerine Göz Atmak İsterseniz; Herbalife Ürünleri

 

 

Gelen istek üzerine iletişim kurduğumuz Herbalife Beslenme Koçu Hakan ARGUN’dan cep telefon numarasını aldık, kendisine 7/24 ulaşabilirsiniz. 0553 255 7724

“Herbalife Shake Yorum ve Şikayetleri” üzerine 344 yorum

 1. Fadime says:
 2. Kübra says:
 3. Haticr says:
 4. serpil says:
 5. gamze says:
 6. salih says:
 7. Gülçin says:
 8. Aydın says:
  • Nazlı says:
   • Kürşat Kayacan says:
  • Dilmem says:
 9. osman says:
  • Canan says:
 10. Sena says:
 11. Rabia says:
  • Sena says:
 12. sevda aksu says:
  • Deniz ırmak gökyolcu says:
 13. ela says:
  • Sena says:
 14. MAHMUT BATUR says:
 15. melike says:
 16. ELİF says:
  • Ebru says:
  • Ahmet Karakış says:
 17. gültn says:
  • Can says:
 18. Müge says:
 19. Edanur says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fx15 | Arçelik Servisi
DMCA.com Protection Status