Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Hayata Pozitif Bakan İnsanların 10 Sinir Bozucu Davranışı

Arzum AR1028 Dynamıx Power Blender

SNOPY SN-777B Beyaz Kulaklık

Lara Dinç Hotel

Nokian 155/65 R14 75R Nordman RS2 Kış Lastiği

Hayata Pozitif Bakan İnsanların 10 Sinir Bozucu Davranışı

Sağlık 7 Kasım, 12:14'de eklendi

 

Hayata pozitif bakan insanların 9 sinir bozucu davranışı şunlardır;

1) En sıkıntılı en buhranlı anlarda bile mutlu olabilecek bir aktivite bulmaları diğer insanlar üzerinde sinir edici bir özellik bırakmaktadır.

 

2) Her olumsuz davranış ya da hatadan ibret alırlar ve ders çıkararak bu durumu çevresindekilere çok büyük bir durummuş gibi anlatırlar. Bu özellik diğer insanları oldukça rahatsız etmektedir.

 

3) Özgüven konusunda oldukça gelişmiş özellikleri vardır. Bu durumları yeni tanışmış insanlar tarafından hemen fark edilir. Ancak bu durum bazen onların havalı kişilikler olduğu kanısını yaratabilmektedir.

 

4) Hemen hemen herkes her olay neticesinde iyi ve kötü yan mukayesesi yaparlarken onlar olayların neticelerinden sadece iyi yanlarından bahsederler. Kötü yanlardan bahsedenlere ise katılmadıklarını dile getirirler.

 

5) Herkes tarafından oldukça kötü olarak bilinen olaylardan iyi sonuçlar çıkararak kendilerine yeni bir yol çizerek devam ederler.

 

6) Birçok kişinin sevmediği hatta nefret ettiği kişileri oldukları gibi kabul ederek onlara kucak açarlar. Bu durum diğer insanlar üzerinde olumsuz etki yaratmaktadır.

 

7) Bir konuda bir karar alınacak ise alınacak kararın olumsuz yönlerini hiçbir zaman hesaba katmazlar. Hep olumlu ve iyi yönlerini ele alırlar.

 

8) Olaylar karşısında pozitif olma durumları bazen o kadar yüksek olur ki birçok insan onların rol yaptığını dahi düşünebilmektedir.

 

9) Olabilecek kötü olayların kötü sonuçlarını düşünmeyerek çevresindeki insanların endişelenmelerine neden olabilmektedirler.

 

10) Kendi düşüncelerinin vazgeçilmez doğru düşünceler olduğunu düşünürler. Başkalarının düşüncelerini de dinlerler ancak en son karar olarak kendi düşüncelerinin baskın olduğunu hissettirmeye çalışarak gözde olmayı severler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Şubat, 18:04
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com