Kullanıcı Yorumları

Fixplant Satın Almadan Önce Fixplant Yorumlarını Okuyun!

Fixplant Satın Almadan Önce Fixplant Yorumlarını Okuyun!

Fixplant 

Fixplant Saç/Sakal ve Kaş serum olarak iki farklı ürünü piyasada bulunuyor. Piyasada en fazla reklam yapan marka ise hiç şüphesiz ki Topik. Fixplant daha çok sosyal medya ve internet reklamları ile markasını duyurma yolunu seçmiş.

Fixplant 11 renk seçeneği ile satılıyor. Renk seçenekleri rakiplerine göre markayı 1 adım öne çıkartıyor.

 

Fixplant Nedir?

Fixplant Hair Building Fibers ismi ile satışa sunulan ürün, saç seyrekliği yaşayan insanların seyrek görünen saç bölgelerine uygulanarak, sorunlu bölgenin saçlı görünmesini sağlıyor. Satış sitesinde yazdığına göre; Fixplant lazer teknolıjisi ile mikro ölçeklerde güçültülmüş saç fiberlerini seyrek saçların olduğu bölgeye uygulanması ile bölgedeki saçlara tutunarak, bölgenin daha gür saçlı görünmesni sağlar.

Yine satış sitesinde yazılanlara göre; İçerisinde herhangi bir hayvansal protein “kıl” barındırmayan ürün içerisinde alkol de bulunmuyor. Tamamen doğal ve organik bir ürün olduğu belirtilmiş. (Tamamen organik olması ise mantığa aykırı bunu not düşelim) Fiber Hold Sprey bu ürün ise saç tozunun yanında tamamlayıcı olarak uygulanan ve tavsiye edilen bir ürünmüş. Yani te başına Fixplant saç tozu almanız yüksek verim vermeyebilir, bunu set olarak almanız gerekmekte.

Saç tozları, mevcut saçların üzerine dökülen tozların saç gibi görünmesini sağlar, yıkandığı zaman ise su ile birlikte tutunduğu saçtan akar. Yani bütün saç tozları uzun dönem kullanım gerekmektedir. Tıpkı saçınıza şekil vermek için jöle kullanmanız gibi, görüntüyü daha gür göstermek için düzenli kullanmak gerekiyor. Ancak ne kadar süre saçta tutundğunu yada saçta ne kadar süre kalması gerektiği hakkında bir bilgilendirme bulamadık. Ürünü kullanan kullanıcılar bu konuda yorumları ile bize destek olacaktırlar.

Fixplant Fiyatları 

 • Fixplant Şişe Toz 69 TL
 • Fixplant Şişe Sprey 19 TL
 • Fixplant Optimizer Kart 9 TL

 

Fixplant Şikayetleri

Fixplant saç spreyi yada Fixplant  toz serum kullandı iseniz ve ürün hakkında bir şikayetiniz varsa lütfen sayfa altından şikayetlerinizi yazın. Sizin verdiğiniz bilgiler ile içeriğimiz daha çok zenginleşecek ve kullanıcılar daha çok bilinçlenecektir.

Fixplant Kullanıcı Yorumları

Fixplant hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ekrem Aydın dedi ki:

  Oldukça kaliteli ve başarılı bir ürün çok uzun zamandır kullanıyorum ve gayet memnunum.

 2. Serkan Korkmaz dedi ki:

  Seyrek olan bölgeleri çok iyi kapatıyor oldukça başarılı bir ürün.

 3. Fatih Sağlam dedi ki:

  Seyrek saç problemi yaşayan kişilere kesinlikle önerebileceğim bir ürün saçla uyumu mükemmel. Herhangi bir ürün uyguladığımı kimse fark etmiyor. Akma durumu da yok fiyatı da kalitesine göre epey uygun kesinlikle çok başarılı.

 4. Ziya Doğan dedi ki:

  Daha önce benzer birçok ürün denedim çoğunda yaşadığım sorun topaklanma ve dibe çökme idi fixplantta bu sorunu yaşamadım saça direk uyum sağlıyor dibe çökme sorunu kesinlikle yok.

 5. Maksut dedi ki:

  Merabalar ben FIXPLANT saç tozunu yaklaşık 1yıldır günlük kullanıyorum ilk ürünü aldığımda oldukça memnum kaldım dibe çökme akma kaşınma vesaire hiç problem yaşamadım ancak ilk aldığım şişe bitti ikinci kez aynı yerden bir şişe daha aldım sonra saçlarımda aşırı kaşıntı ve dökülme başladı neden oldu anlamadım kullanırken dikkatlı olmanızı tavsiye ediyorum kaşıntı başladımı hemen atın benim gibi doktor doktor gezmeyin ilk kaşıntı başladığında fıxplantın yaptığı aklıma gelmedi çünkü ilkinde problem olmamıştı ne olduğunu anlamadım mezoterapi ye gittim 4500 lir param gitti sonuç vermedi kullandığım fıxplant aklıma geldi kullanmaya ara verdim kaşıntı ve dökülme durdu aldığım yer resmi dispritör dü bence saçlarınızı seviyorsanız uzak durun çok tehlikeli

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit