Fixplant Satın Almadan Önce Fixplant Yorumlarını Okuyun!
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Fixplant Satın Almadan Önce Fixplant Yorumlarını Okuyun!

Fixplant Satın Almadan Önce Fixplant Yorumlarını Okuyun!

Fixplant  Fixplant Saç/Sakal ve Kaş serum olarak iki farklı ürünü piyasada bulunuyor. Piyasada en fazla reklam yapan marka ise hiç şüphesiz ki Topik. Fixplant daha çok sosyal medya ve internet reklamları ile markasını duyurma yolunu seçmiş. Fixplant 11 renk seçeneği ile satılıyor. Renk seçenekleri rakiplerine göre markayı 1 adım öne çıkartıyor.   Fixplant Nedir? Fixplant Hair […]

Fixplant 

Fixplant Saç/Sakal ve Kaş serum olarak iki farklı ürünü piyasada bulunuyor. Piyasada en fazla reklam yapan marka ise hiç şüphesiz ki Topik. Fixplant daha çok sosyal medya ve internet reklamları ile markasını duyurma yolunu seçmiş.

Fixplant 11 renk seçeneği ile satılıyor. Renk seçenekleri rakiplerine göre markayı 1 adım öne çıkartıyor.

 

Fixplant Nedir?

Fixplant Hair Building Fibers ismi ile satışa sunulan ürün, saç seyrekliği yaşayan insanların seyrek görünen saç bölgelerine uygulanarak, sorunlu bölgenin saçlı görünmesini sağlıyor. Satış sitesinde yazdığına göre; Fixplant lazer teknolıjisi ile mikro ölçeklerde güçültülmüş saç fiberlerini seyrek saçların olduğu bölgeye uygulanması ile bölgedeki saçlara tutunarak, bölgenin daha gür saçlı görünmesni sağlar.

Yine satış sitesinde yazılanlara göre; İçerisinde herhangi bir hayvansal protein “kıl” barındırmayan ürün içerisinde alkol de bulunmuyor. Tamamen doğal ve organik bir ürün olduğu belirtilmiş. (Tamamen organik olması ise mantığa aykırı bunu not düşelim) Fiber Hold Sprey bu ürün ise saç tozunun yanında tamamlayıcı olarak uygulanan ve tavsiye edilen bir ürünmüş. Yani te başına Fixplant saç tozu almanız yüksek verim vermeyebilir, bunu set olarak almanız gerekmekte.

Saç tozları, mevcut saçların üzerine dökülen tozların saç gibi görünmesini sağlar, yıkandığı zaman ise su ile birlikte tutunduğu saçtan akar. Yani bütün saç tozları uzun dönem kullanım gerekmektedir. Tıpkı saçınıza şekil vermek için jöle kullanmanız gibi, görüntüyü daha gür göstermek için düzenli kullanmak gerekiyor. Ancak ne kadar süre saçta tutundğunu yada saçta ne kadar süre kalması gerektiği hakkında bir bilgilendirme bulamadık. Ürünü kullanan kullanıcılar bu konuda yorumları ile bize destek olacaktırlar.

Fixplant Fiyatları 

 • Fixplant Şişe Toz 69 TL
 • Fixplant Şişe Sprey 19 TL
 • Fixplant Optimizer Kart 9 TL

 

Fixplant Şikayetleri

Fixplant saç spreyi yada Fixplant  toz serum kullandı iseniz ve ürün hakkında bir şikayetiniz varsa lütfen sayfa altından şikayetlerinizi yazın. Sizin verdiğiniz bilgiler ile içeriğimiz daha çok zenginleşecek ve kullanıcılar daha çok bilinçlenecektir.

Fixplant Kullanıcı Yorumları

Fixplant hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

 1. sprey halinde satılan ayakabi boyası varya lusbien … ben onların. rezil bir şey geride almadılar uzak durun. fixplant kaliteli bi üretim hiç şasmayın bencede.

 2. 2 sene kulandım bende topigi çok palı. ucuzu var aman uzak durun sahte saci dökuyör. fixplan var onu kulanıyom süper. topigten iyi bide yari fiyati.

 3. Dostum 🙂 nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamak çok zor. fixplant kulanmadan 2 sene öncesine kadar toppik kulanıcısıydım ozaman bile topiği distribütörden 99 liraya alırdım bu gün ise 160 tl olmuş amerikada bile 43.$ satılan bir ürün, ama bakıyorum gittigidiyor, N11, hepsiburada vs. gibi sitelerde 44 liraya toppik satılıyor ve göz yumuluyor bu satıcılara hepsi sahte ve çakma ürünler neden bu satıcılara göz yumuyor bu siteler. üşenmeden hepsine yazı yazdım bu satıcıların bakanlık bildirimleri varmı, yokmu ? neden bu evrakları talep etmiyorsunuz satıcılardan diye hiçbir site soruma cevap vermedi. üzülerek sölemeliyim bizim gibi salaklar oldukça bu siteler daha çok iş yapar bizede bu forumlarda paylaşmak düşer…

  • toppik fiyatları uçurdu. 180 tl. yuh diyorum arkadaşlar reklam parasını bizdenmi çıkarmaya çalışıyorlar. topiğe 180 lira verdiğimde saçlarımın dökülmesi dahada hızlanacak stresten. 40- 50 liraya sahte topikte var piyasada gırtlağına kadar oda kalitesizlikten içindeki kimyasallar saç döker. geriye fixblant kaldı bu gün onu deniyeceğim. sonucu paylaşırım sonra.

 4. bu ürünlerle tanışalı 3-4 sene oldu o gün bu gündür kullanıyorum, hastasıyım bırakamıyorum : ) tercihim kesinlikle fixpland topik sağlıklı değil

 5. Fixplant almadan önce internette biraz yorumları okuyayım dedim. Yorumlardan dikkatimi çeken bir şey var; ürünle ilgili yorum yapılan hemen her sayfada -bir üstteki Oğuz Han rumuzlu kullanıcı gibi- “yane” kelimesini kullanan birileri oluyor. Ya üretici, dağıtıcı artık her neyse vatandaşı satışlar artsın diye yorum kasıyor ya da bu ürün kullananlara “yane” dedirtiyor. Her iki şekilde de durumdan “kıllandığım” için üründen vazgeçip kel gezmeye devam etmeye karar verdim. Toppik ‘e fayda sağlamak için dezenformasyon yaptığım sanılmasın ona da zerrece güvenmiyorum. Acın gibi bir adam elindeki medya ve çalışan gücüyle ürün satılsın diye istediği kişiye istediğini söyleyebilir. Ekşisözlükteki yorumların çoğunun da Acun Medya çalışanlarına ait olduğunu düşünüyorum. Allah biz kellere acısın, etrafımız minoxildi bioxindi proscardı…. milyon tane umut taciriyle sarılmış durumda.

 6. Topik markasını 2 sene kullandım fixplant a 7/8 ay oldu başlayalı yane, ikisinide kullanan biri olarak kesinlikle fixplant diyorum kaşıntı yapmıyor ve daha dogal

  • topik daha iyi bundan, bunu alana kadar topik almanı tavsiye ederim. Ama şunu bil terleme felan olduğunda bildiğin akıyor!

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

izmir travesti