Kullanıcı Yorumları

FitPack Satın Almadan Önce Fit Pack Kullanıcı Yorumlarını Okuyun!

FitPack Satın Almadan Önce Fit Pack Kullanıcı Yorumlarını Okuyun!

FitPack

Bu yazıyı hazırladıktan kısa süre sonra bir kullanıcımız bizi uyararak bir haber videosunun linkini paylaştı. İzlemenizde fayda var.

(Fitpack marka avukatı Behiye Türk Küzgil tarafımıza ulaşarak aşağıdaki youtube video linkinin sitemizden kaldırılmasını rica etti. )

Videoda yer alan iddiaların doğruluğunu sorgulamak ya da konu hakkında taraf olarak hüküm vermek bizim haddimize değil. Avukat hanımın söylediğine göre konu yargıya intikal etmiş. Youtube videoyu kaldırdığında, bu linki paylaşan bütün sitelerde olduğu gibi bizim sitemizde de link otomatik olarak kalkacaktır.

Videoyu izlerken, markanın iddiaları kabul etmediğini ve hukuki sürecin devam ettiğini unutmayın.

Öncelikle belirtelim FitPack satın alıp kullanmadık bu yüzden FitPack hakkında paylaştığımız bilgiler satış sitelerinden edindiğimiz bilgilerden oluşmaktadır ve vaat ettiği etkileri gösterip göstermediği hakkında bir bilgi sahibi değiliz. Bu yüzden FitPack satın almadan önce mutlaka bu ürünü satın alıp kullanmış tüketicilerin deneyimlerini okumanızı tavsiye ederiz. FitPack kullanıcı yorumlarını sayfa altından okuyabilir / yorum yapabilirsiniz.

Satış sitesinde dikkatimizi çeken en önemli detay 7 gün para iade garantisi yazısıydı. Ancak geri iade şartları ile ilgili detaylı bilgi bulamadık. Yani 7 gün kullanım izni var mı yoksa ambalaj açılmadan mı geri iade yapılıyor bir detay belirtilmemiş. Şayet satın alıp geri iade etmek isteyen kişiler firma yetkilileri tarafından nasıl bir muameleye mağruz kaldığını sayfa altından belirtirse herkes için yararlı bir bilgilendirme olmuş olur. 

 

FitPack İçindekiler

FitPack içindekiler kısmı oldukça uzun ve bir çoğunun ne işe yaradığını bilmiyoruz. Bizde satış sitesinden içindekiler kısmını olduğu gibi alıntıladık.

Whey Protein Konsantresi, Yağsız Süt Tozu, İnülin, Maltodekstrin, Kalsiyum Sitrat, Hurma Yağ Tozu, Potasyum Klorür, Sodyum Molibdat, Potasyum Fosfat, Kıvam Verici (Ksantan Gam), Magnezyum Oksit, Askorbik Asit, Kıvam Verici (Guar Gam), Aroma Verici (Doğala Özdeş Çilek Aroması), Kırmızı Pancar Suyu Tozu, Tatlandırıcı (Sukraloz, Steviol glikozitler), DL-Alfa Tokoferil Asetat, Ferroz Fumarat, Çinko Sülfat, Niasinamid, Kalsiyum D-Pantotenat, Manganez Sülfat, Piridoksin Hidroklorür, Beta-Karoten, Riboflavin, Tiamin Mononitrat, Potasyum Iyodür, Folik Asit, Sodyum Selenit, Biotin, Kolekalsiferol, Siyanokobalamin, Bakır Sülfat, Krom Pikolinat

 

FitPack Kullanımı

Her öğün için kullanılması önerilmiş. Yemek öncesi yada yemek sonrası mı tüketilmesi gerekiyor bu konuda bir bilgi göremedik. 1 Saşe Fit Pack ile 1 bardak yarım yağlı sütü karıştırarak tüketiliyormuş. Ayrıca günde 2-3 litre sıvı tüketilmesi gerekmektedir notu düşülmüş.

 

FitPack Satış Fiyatı

FITPACK – Muzlu-Kurabiyeli, FITPACK – Karamel-Latte, FITPACK – Çilekli, FITPACK – Çikolatalı olmak üzere 4 çeşit Fitpack ürünü bulunmakta. Ürünler için satış fiyatı olarak 129 Lira fiyat belirlenmiş. (Sanki biraz pahalı gibi geldi ama, vaat ettiği etkiyi gösterecekse az bile)

 

FitPack Şikayetleri

Sitemizdeki en fazla şikayet alan konular genellikle zayıflama ürünleri ve besin takviyeleri olduğu için hem biz hemde tüketiiler bu tarz ürünlere biraz ön yargılı yaklaşıyoruz. Fit pack diğer ürünlerden farklı mı bilinmez. Bunu anlamanın en iyi yolu satın alıp kullanmak yada kullanmış tüketicilerin deneyimlerini yazmasını beklemek. Bu konuda seçim size kalmış.

 

FitPack Kullanıcı Yorumları

Fitpack kullandı iseniz lütfen deneyimlerinizi bizimle ve Fitpack satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Fitpack kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfa altından bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. elif dedi ki:

    fitpack’in icinde buraya yazdiklariniz yok ben 2 yildir aralikli kullaniyorum aldigim kutularda bunlar yazmiyor sahte urunu mevcut yapanlar yapmis adi da tek harfle degisen fitback! seker tansiyon ve kalp hastasiyim insulin ignelerini cope attim fitpack sayesinde zayiflayark.

  2. Fatmagül aslankiray dedi ki:

    Ben de almak istiyorum nerden nasıl sipariş verebilirim

  3. Necmi dedi ki:

    Adamların resmi satış sitesini Sağlık Bakanlığı engellemiş, halen nereden alırım diye soruyorsunuz yahu!

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit