Kullanıcı Yorumları

Finish Touch Flawless

20.11.2018
Finish Touch Flawless

Finish Touch Flawless

Son günlerde facebook reklamlarında sıkça gördüğüm bir ürün olan Finish Touch Flawless ile ilgili bir yazı yazma gereği duydum. Bu kadar çok reklamı olan bir ürünün elbet memnuniyetsiz kullanıcıları vardır diyerek internette küçük bir şikayet araştırması yaptım ancak. Kayda değer bir şikayete rastlamadım. Bu tarz ürünlerde genelde kullanıcılar büyük hayal kırıklığına uğramakta. Şikayet olmaması ilk etapta ürün hakkında olumlu düşünmeme neden oldu diyebilirim. Ancak ürünü kullanmadığım için görüşlerim yüzeysel kalıyor. Sayda altından yorumları okuyarak ürün hakkında biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Finish Touch Flawless kullanma fırsatınız olduysa lütfen tecrübenizi sayfa altından bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

Finish Touch Flawless kullananlar

Finish Touch Flawless Nedir?

Finish Touch Flawless dudak, çene, yanak bölgelerindeki tüylerin uzamasını engelleyen küçük saat pili ile çalışan bir cihazdır. Sitede belirttiğine göre altın kaplama ve altın başlıklı seçenekler ile satılmakta. (Altın kaplama olması alerjik etkiyi ortadan kaldırmak içinmiş.)

Sitedeki ürün tanıtımını aşağıya olduğu gibi kopyaladım.

 

 

SARI TÜYLERDE DAHİL YÜZÜNÜZDEKİ TÜYLERİN UZAMASINA İZİN VERMEZ
HER GÜN KULLANABİLİRSİNİZ

✓ TÜYLERİ KESMEZ, KÖKÜNDEN ALIR
✓ SANİYELER IÇINDE ANİ VE AĞRISIZ
✓ KIZARIKLIK, TAHRİŞ YOK
✓ TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUN
✓ NAZİK VE GÜVENLİ
✓ DERMATOLOJİK TEST ONAYI
✓ İSTENMEYEN TÜYLERİ İNCELTİR

Finish Touch Flawless Fiyatı

  • 1 Adet Finish Touch Flawless Altın Kaplama Tüy Alıcı Fiyatı: 79 Lira
  • 2 Adet Finish Touch Flawless Altın Kaplama Tüy Alıcı Fiyatı: 129 Lira

 

Finish Touch Flawless Kullanımı

Kullanım ile ilgili detaylı bir anlatım yok ancak sitedeki görselerden anladığımız kadarıyla, detaylı bir anlatıma ihtiyaç duyan bir ürüne de benzemiyor. Her gün kullanılabileceği belirtilen ürünü istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgeye uygulamanız yeterli.

 

Finish Touch Flawless Şikayet

Finish Touch Flawless şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz, ürün hakkında bir şikayetiniz varsa  lütfen bizimle ve tüketiciler ile şikayetinizi paylaşmayı unutmayın.

 

Finish Touch Flawless Kullanıcı Yorumları

Finish Touch Flawless kullanıcı yorumlarına sayfa altından erişebilirsiniz.  Finish Touch Flawless kullandınız mı? Öyleyse deneyimlerinizi sayfa altından yorumlar kısmından yazarak tüketicilerin bilinçlenmesine katkıda bulunun.

 

Bilinen Diğer İsimler:

  • Altın başlıklı tüy alıcı
  • Tüy yok edici
  • finishtouch
  • Finish touch

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit