Ferolle Parfüm Satın Almadan Önce Yorumları Okuyun!

Ferolle Parfüm Satın Almadan Önce Yorumları Okuyun!

Ferolle Aşk Parfümü

Benzer iddialarda bulunan bir çok parfüm markası olduğunu belirterek incelememize başlayalım. Afrodizyak etkili olduğunu iddia eden Ferolle Parfüm kadınların hormonlarını tetikleyerek uyarılmasını amaçlıyormuş en azından iddia bu yönde. Biz kullanıp denemedik ancak ürün ile ilgili tatmin olduğumuz söylenemez. Bu parfümü satın almadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririz. Yorumlara sayfa altından erişebilirsiniz.

 

Ferolle Afrodizyak Etkili Aşk Parfümü İçerisinde Neler Var?

Bu kadar iddialı bir parfümün içerisinde neler olduğunu belirtmemesi açıkçası düşündürücü. Formülünü gizli tutması pek tabi ki son derece normal ancak içerisinde bulunanların yazılması hem yasal olarak zorunlu hemde tüketicilere doğru bilgi sunabilmek için. Ancak satış sitelerini taradığımızda parfüm içerisinde bulunanları ne yazık ki göremedik.

 

Ferolle Aşk Parfümü Nerede Satılır? 

Öncelikle belirtelim bu parfümü kozmetik mağazalarından alabilme imkanınız yok. Nedenine gelecek olursak muhtemelen ürünün gereğinden fazla iddialı olması. Bu yüzden kozmetik mağazaları Ferolle parfümü satmıyor. Parfümü alabileceğiniz yerler ise genellikle sadece bu parfüm satışı için açılmış web siteleri. Parfümün fiyatını düşünecek olursak iyi bir kar oranı olmasına karşın parfüm bir kaç site dışında satılmıyor. N11 ve gittigidiyor sitelerinde dahi rastlayamadık. Ferolle Parfüm Fiyatı ise satılan bütün sitelerde 99 Liradan satılıyor.

 

Ferolle Afrodizyak Etkili Parfüm Şikayetleri

Kısa bir araştırma sonucunda silinmiş şikayet başlıkları haricinde bir şikayete rastlamadık diyebiliriz parfüm hakkında. Ferolle Parfüm kullandıysanız ve bu parfümle ilgili bir memnuniyetsizliğiniz varsa çekinmeden şikayetinizi sayfa altından yazabilirsiniz. Tüm yorumlar editör kontrolünden sonra onaylanır.

 

Ferolle Parfüm Kullanıcı Yorumları

Diğer birçok satış sitesinde olduğu gibi Ferolle Parfüm satış sitelerindeki yorumlar sadece pof pof yorumlardan ibaret. Yani bırakın şikayet içeren bir yorumu sitemkar bir yorum dahi bulamazsınız. Neredeyse ürünü satın alan her kullanıcı çok memnunmuş gibi bir izlenime kapılır işi bilmeyen birisi. Sitemizde gönül rahatlığıyla Ferolle Parfüm hakkında görüş belirtebilirsiniz. Ferolle Parfüm Kullandıysanız lütfen bizimle ve tüketiciler ile parfüm hakkındaki deneyimlerinizi paylaşın. Unutmayın sizin yorumlarınız bizim için ve tüketiciler için çok değerli.

Ferolle Parfüm Kullanıcı Yorumlarını Sayfa Altından Okuyabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (16 Yorum)

  1. Sakın kanmayın bu sahtekarlara adamlar ezzacı olarak kendilerini tanıtıyolar sonra 5 tl lik parfümü 75 tl ye satıyolar kadınları hiçbir cinsel parfüm azdırmıyor öyle bir şey yok bende ricardo veron paris aldım işe yaramadı

  2. hepsi yalan dolan, daha alır almaz aradım hiç bir etkisi yok dedim telefondaki kadın tipine baksaydın parfüm almadan önce dedi kapattı.

  3. bi parfümle eğer kadın sizden etkileniyorsa bilinki o kadın değildir muhtemelen travestidir:)

  4. kadınları güzel koku etkiler tabiki, ama hiç bi kadını bi koku yoldan çıkarmaz, öncelikle tiplerinizi düzeltin beyler

  5. Bu erkekleri anlamak gerçekten çok zor:) bu parfümlere onca para verene kadar dişlerini temiz tutsunlar yeter:)

  6. bu parfümün reklamlarını hep malum sitelerde görüyorum:) adamlar işi biliyor reklam bütçesini akıllıca kullanıyorlar belli.

  7. cidden bu erkekleri anlamak mümkün değil, bi parfüme kadınları azdırcağınızı düşünüyorsunuz ya hani, e aynını sizin karınıza kızınıza yaptıklarını düşünün hani bi cacığa yaramıyordur da varsayın ki yarıyormuş siz başkasını başkasıda sizinkini:)

  8. halen bunlara inan varmı gerçekten ya, paranız bolsa bi kaç suriyeli çocuğu doyurun en azından hayra girersiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın