Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Almadan Önce Yorumları OKU!
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

 • DOLAR
  3,5586
  % -0,09
 • EURO
  3,8808
  % 0,09
 • ALTIN
  144,9641
  % 0,20
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Ürün İncelemesi

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Ürün İncelemesi

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Ürün İncelemesi
3.82 (76.36%) 11 değerlendirme

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak

Fast Hair tarak ile Miss Hair tarak arasında halen ne gibi bir farklılık olduğunu anlayamadık açıkçası. Şuradaki yazımızda belirttiğimiz Miss Hair Saç Düzleştirici Tarak  ile şuan incelediğimiz Fast Hair tarak rengine kadar aynı olan bir ürün. Hatta bazı satış sitelerinde her iki isim birden kullanılıyor. Sanırız fason üretilen hazır bir kalıp ve farklı markalar altında satışı yapılıyor. Tıpkı Miss Hair gibi Fast Hair’de çok kısa süre içerisinde saçları düzleştiren pratik bir tarak. En azından iddiası bu yönde. 

Ürün hakkında oldukça fazla şikayet olduğunu hatırlatalım. Fast Hair saç düzleştirici tarak satın almadan önce bu tarağı kullanmış tüketicilerin yorumlarını ve şikayetlerini okumanızı öneririz. Sayfa altından yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. 

 

Fast Hair Straightener Özellikleri

 •  Voltaj: DC110v-220v, 50-60Hz
 •  Güç: 29 W
 •  Kablo uzunluğu: 2 metre 30 cm
 •  Isıtma süresi / optimum şekillendirme zamanı: 30 saniye
 •  Termostatik: 185 derece
 •  En Fazla sıcaklık: 230 derece
 •  Ortalama sıcaklık: 150 derece
 •  Termostat ayar kademeleri: 5 derece

 

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Kullanımı

Tıpkı Fast Hair Tarakta olduğu gibi Miss Hair tarakta çok hızlı bir şekilde kullanıma hazır oluyor. Elektrik ile çalışan tarak sadece 10 saniye içerisinde ısınıyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Saçınızı tarayarak saçınızın düzleşmesini sağlıyor.

 

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Fiyatı

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak fiyatları 29 lira ile 69 lira arasında değişen fiyatlar ile satılıyor. Fiyatlar arasında bu kadar çok fark olması açıkçası çok normal değil. Ürün hakkında yapılan şikayet ve yorumlardan anlaşılacağı üzere, bu ismi taşıyan bazı ürünlerin çok çabuk bozulduğunu görebiliyoruz. Bu saç düzleştirici tarağı satın alırken mutlaka ürünün faturasını talep edin ayrıca fatura üzerinde size satılan ürünün tam adı yazmalı.

 

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Şikayet

Fast hair saç düzleştirici tarak ile ilgili yapılan şikayetlerin başında, tarağın geç ısınması ve saçları görsellerde olduğu gibi düzleştirmediği yönünde. Hatırı sayılır oranda şikayet olduğunu belirtelim bu marka için.

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Kullanıcı Yorumları

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak kullandıysanız lütfen deneyimlerinizi bizimle ve bu saç düzleştirici tarağı satın almak isteyen tüketiciler ile paylaşın. Sizin yorumlarınız bizim için ve tüketiciler için çok değerli.

 

Ürünün Bilinen Diğer İsimleri

 • fast hair straightener

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

 1. 3 ay önce almıştım ısınma sorunu yoktu ama şimdi fişe takar takmaz ucu çok fena ısınıyor bir kaç dakika tutamıyorum bile

 2. 3 aydır 3. alışım hepsinide aynı yerden aynı marka aldım fast hair bu adi malı üretende ve satanda problem yok. Tüm sorun bende kazıklanmaya doyamadığım için

 3. dalgalı saçlar için mantıklı olabilir ama benim gibi saçlarınız kıvırcıksa hiç bir işe yaramıyor en fazla dalgalı yapıyor.

 4. miss hair ile hiç bi farkı yok gerçekten ben ilk önce miss hair almıştım, 3 ay sonra bozuldu bu sefer fast hair satın aldım gelen ürün birbeir aynısı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?