Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Almadan Önce Yorumları OKU!

Sürat Kargo DES Şubesi

Britax Römer Versafix Oto Koltuğu 9-18 Kğ Gri

Arzum Süzgetti Su Isıtıcı

Koala Baby Plus Sport Bebek Oto Koltuğu

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Ürün İncelemesi

Kişisel Bakım Ürünleri 9 Şubat, 15:04'de eklendi

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak

Fast Hair tarak ile Miss Hair tarak arasında halen ne gibi bir farklılık olduğunu anlayamadık açıkçası. Şuradaki yazımızda belirttiğimiz Miss Hair Saç Düzleştirici Tarak  ile şuan incelediğimiz Fast Hair tarak rengine kadar aynı olan bir ürün. Hatta bazı satış sitelerinde her iki isim birden kullanılıyor. Sanırız fason üretilen hazır bir kalıp ve farklı markalar altında satışı yapılıyor. Tıpkı Miss Hair gibi Fast Hair’de çok kısa süre içerisinde saçları düzleştiren pratik bir tarak. En azından iddiası bu yönde. 

Ürün hakkında oldukça fazla şikayet olduğunu hatırlatalım. Fast Hair saç düzleştirici tarak satın almadan önce bu tarağı kullanmış tüketicilerin yorumlarını ve şikayetlerini okumanızı öneririz. Sayfa altından yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. 

 

Fast Hair Straightener Özellikleri

  •  Voltaj: DC110v-220v, 50-60Hz
  •  Güç: 29 W
  •  Kablo uzunluğu: 2 metre 30 cm
  •  Isıtma süresi / optimum şekillendirme zamanı: 30 saniye
  •  Termostatik: 185 derece
  •  En Fazla sıcaklık: 230 derece
  •  Ortalama sıcaklık: 150 derece
  •  Termostat ayar kademeleri: 5 derece

 

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Kullanımı

Tıpkı Fast Hair Tarakta olduğu gibi Miss Hair tarakta çok hızlı bir şekilde kullanıma hazır oluyor. Elektrik ile çalışan tarak sadece 10 saniye içerisinde ısınıyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Saçınızı tarayarak saçınızın düzleşmesini sağlıyor.

 

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Fiyatı

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak fiyatları 29 lira ile 69 lira arasında değişen fiyatlar ile satılıyor. Fiyatlar arasında bu kadar çok fark olması açıkçası çok normal değil. Ürün hakkında yapılan şikayet ve yorumlardan anlaşılacağı üzere, bu ismi taşıyan bazı ürünlerin çok çabuk bozulduğunu görebiliyoruz. Bu saç düzleştirici tarağı satın alırken mutlaka ürünün faturasını talep edin ayrıca fatura üzerinde size satılan ürünün tam adı yazmalı.

 

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Şikayet

Fast hair saç düzleştirici tarak ile ilgili yapılan şikayetlerin başında, tarağın geç ısınması ve saçları görsellerde olduğu gibi düzleştirmediği yönünde. Hatırı sayılır oranda şikayet olduğunu belirtelim bu marka için.

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak Kullanıcı Yorumları

Fast Hair Saç Düzleştirici Tarak kullandıysanız lütfen deneyimlerinizi bizimle ve bu saç düzleştirici tarağı satın almak isteyen tüketiciler ile paylaşın. Sizin yorumlarınız bizim için ve tüketiciler için çok değerli.

 

Ürünün Bilinen Diğer İsimleri

  • fast hair straightener
Yorumlar

Yazıya 12 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Aydan 11 Şubat 2017

miss hair ile hiç bi farkı yok gerçekten ben ilk önce miss hair almıştım, 3 ay sonra bozuldu bu sefer fast hair satın aldım gelen ürün birbeir aynısı.

Meral 12 Şubat 2017

alacaksanız eğer miss hair olanı alın, ben kullanıyorum baya iyi diyebilirim

Aylin 13 Şubat 2017

Benim kullandığımın üzerinde fast miss hair yazıyor:)

nuran 19 Şubat 2017

dalgalı saçlar için mantıklı olabilir ama benim gibi saçlarınız kıvırcıksa hiç bir işe yaramıyor en fazla dalgalı yapıyor.

Simge 19 Şubat 2017

3 aydır 3. alışım hepsinide aynı yerden aynı marka aldım fast hair bu adi malı üretende ve satanda problem yok. Tüm sorun bende kazıklanmaya doyamadığım için

Mira 22 Şubat 2017

3 ay önce almıştım ısınma sorunu yoktu ama şimdi fişe takar takmaz ucu çok fena ısınıyor bir kaç dakika tutamıyorum bile

Sevtap 4 Mart 2017

2. gününde yandı, sakın almayın tavsiye etmiyorum

cihan 7 Mart 2017

saçı dalgalı olan için can kurtaran resmen

Hicrn 8 Mart 2017

gittigidiyor üzerinden aldım 2. gün yandı

ceyda 3 Mayıs 2017

3 ay önce aldım fişe takmamla birlikte yanması bir oldu. İade etmek için satıcıyı bulana aşk olsun.

qdwedr 10 Ağustos 2017

bu taraktan bende almayı düşünüyorum kullanışlı mı

Mine Tasli 26 Ağustos 2017

Siparisi 23 unde verdim25 inde aldim.Fakat ariyorum.Ama tel cevap yyok.Iletisime nasil geçeceğim

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com