Facebook Beğeni Hilesi

Bu yazımızda size nasıl facebook beğeni hilesi ile facebook takipçi, duvara post atma ve daha fazlasını tarif edeceğiz. Facebook beğeni hilesi üstelik tamamen ücretsiz.

Facebook Beğeni Hilesi

 

Adım 1 – Buraya tıklayın facebook’ta karşınıza gelen htc uygulamasına izin verin. Daha sonra alttaki adımı takip edin.

Adım 2 – Buraya tıklayın ve açılan sayfadaki linki (URL)’yi kopyalayın. Sonra alttaki kutucuğa yapıştırın.

Önemli Not : Facebook’ta takipçileriniz herkese açık değil ise lütfen ; Herkese Açık Yapın.

 

Facebook fotoğraf beğendirme hilesi : Facebookta paylaştığınız fotoğrafların beğenisini arttırmak için blacklikes.com un size ücretsiz olarak vermiş olduğu uygulamamızı kullanarak beğenilerinizi & etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz.
Facebook durum beğendirme hilesi : Facebook ta paylaştığınız durumları sitemizdeki “durum beğendir” bölümünden listelenmiş olan durumunuzu beğendir butonuna tıklayarak istediğiniz duruma beğeni gönderebilirsiniz.
Facebook takipçi arttırma hilesi : Facebook’ta takipçileriniz azsa hiç dert etmeyin! Sitemizin size ücretsiz olarak sunduğu takipçi arttırma hilesine giriş yaparak hesabınıza hiçbir zarar gelmeden takipçilerinizi arttırabilirsiniz.
Facebook arkadaş arttırma hilesi : Arkadaşlarınızın artmasını istiyorsanız sitemizdeki “Arkadaş arttırma” bölümünden gerekli işlemleri yaparak sorunsuz bir şekilde facebook arkadaşlarınızı arttırabilirsiniz.
Yorum beğendirme hilesi : BlackLikes’in size ücretsiz olarak sunduğu facebook beğeni hilelerinin bir başka özelliği ise yorum beğendirme işlemidir. Sisteme giriş yaptıktan sonra “Yorum Beğedir” butonuna basarak istediğiniz durumun yorumlarını listeleyip beğendirebilirsiniz.
Sayfa durumu beğendirme hilesi Sitemizdeki uygulamalardan bir başkası da facebook sayfa beğendirme hilesidir. Sitemize giriş yaptığınız zaman menüdeki “Sayfa Durumu Beğendir” bölümünden istediğiniz sayfanın durumlarını listeleybilir, istediğiniz durumu beğendirebilirsiniz.

 

VİP ÜYELİK KONUSUNDA

Arkadaşlar merhaba, skype adresime bir çok kişiden aynı mesajları aldım yazıyı da ondan yazıyorum. VİP Üyelik satışlarımız daha başlamamıştır. Başladığı zaman facebook beğeni hilesi sitemizden yani blacklikes.com adresinden duyurumuzu yapacağız. Facebook sayfamızı da takip etmeyi unutmayın, her türlü gelişmeyi sayfamızdan bildireceğiz.

Adminin Kazancı Ne Oluyor ?

Adminin kazancı ise token alma yerindeki ve sitelerimizin herhangi yerlerdindeki size zarar vermeyecek reklamlardan az da olsa kazancını çıkarıyor. Sizden isteğimiz, zaten sizlere bu hatasız uygulamamızı ücretsiz sunduğumuzdan dolayı reklamları gördüğünüzde birer kez tıklamanızı borç biliriz. Sitemiz reklamlarla sunucu, domain masraflarını karşılayarak size hizmet vermektedir. 2014 Yılından bu yana ücretsiz olarak size sunulan bu uygulamada hiçbir şekilde reklam, wallpost gibi reklamlar atılmamaktadır, ve sitemiz (blacklikes.com) olarak hiçbir zamanda atmayacaktır.

Facebook Beğeni Hilelerinde Neler yapabilirim?

Facebook beğeni hilesi, blacklikes.com da durum beğendirme , fotoğraf beğendirme , yorum beğendirme , sayfa durumu beğendirme , bağlantı beğendirme , flood attırma , facebook takipçi hilesi ve birçok uygulamaları kullanarak sosyal facebookta paylaşımlarınızın birçok kişiye erişmesini kolayca sağlıyabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda popülerliğe bir adım atmış olup özgün yazılarınızla sosyal medyada tanınabilirsiniz. Sitemizde sadece facebook beğeni hilesi ve facebook takipçi hilesi değil, üst menüden twitter takipçi, twitter unfollow, twitter araçları, twitter anasayfa favorileme yada instagram takipçi, instagram profilime bakanlar gibi uygulamalara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ve BlackLikes adlı kuruluşlar açık kaldığı sürece ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.

Havuz Sistemi Nedir ?

Havuz sistemi kullanıcıların bir arada toplanıp birbirleri ile beğeni & takipçi işlemi yapmasıdır, sistemimiz beğeni ve takipçi hilesini sizlere ücretsiz sunarken sizde bize destek vermek amacıyla arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın.

Token Nedir ?

Token, facebookta tanınan uygulamaların sizlerin bilgilerinize erişmemiz için kullandığımız bir yoldur. Mesela sizin kullanıcı adınızı, durumlarınızı, fotoğraflarınızı, bağlantılarınızı, hatta adınızı bile sitede görmenizi sağlayan araç tokendir. Tokeniniz 48 saatte bir sıfırlanır yani sizde 48 saat içinde sistemden silinirsiniz.

Beğeni Yapan Kişiler Türk mü ?

Facebook beğeni hilesi olan blacklikes.com adresini tamamen türk kişiler kullanmaktadır, userlerimizin birkaçı azeri gibi başka ülkeli türk uyruklu kullanıcılarımızda kullanmaktadır. Sitemizi ticaret içinde kullanabilirsiniz. Beğenilerimizin %100 türk olmasından dolayı istediğiniz paylaşıma beğeni çektiğinizde beğenen kişilerin arkadaşlarının anasayfasında sizin beğendirdiğiniz gönderi gözükür, ücretsiz olarak etkileşim kazanmış olursunuz.

Özet

Kısaca özetleyecek olursak facebook beğeni hilesi ve facebook takipçi hilesi blacklikes.com olarak sizlere ücretsiz sunuluyor. Ek olarak sitemizdeki üst menüden twitter ve instagram hile ve araçlarını kullanabilirsiniz. Sitemize destek olmak için web adresimiz olan blacklikes.com un linkini sosyal medyada arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

 

Facebook Beğeni Hilesi Resimli Anlatım

 

 

 

 

Check Also

www.erlazer.com Sitesini Tanıyalım!

www.erlazer.com Sitesini Tanıyalım! Er lazer kesim şirketi lazerli kesim, abkant büküm, oksijen kesim, plazma kesim …

2 Yorum

  1. beğeni hilesi uygulamalarına onay verenler, unutmayın hesaplarınızdan başkasına yaptırdığınız işlemleri sizede yapıyorlar,

  2. Gayet güzel bir anlatım olmuş. İlerleyen zamanlarda belki denerim fakat bu şekilde beğeni zamanla düşüyor. Düşmemesi için sayfaya kaliteli içerikler kullanıcıları beğenmekten vazgeçirebilir. Teşekkürler paylaşım için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir