Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Erkeklerin Sevmediği 9 Kadın Davranışı

Vestel Şölen E3000 Ekmek Kızartma Makinesi

Arzum AR2014 Altro Mercan Ekmek Kızartma Makinesi

Newfron NF-HN03MR Oto Teyp

Vento V813H-003 3 1 Flamentli Quartz Isıtiçi

Erkeklerin Sevmediği 9 Kadın Davranışı

Sağlık 6 Kasım, 12:11'de eklendi

 

Erkeklerin kadınlarda sevmediği belli başlı davranışlar mevcuttur. Bunlar şunlardır;

1) Aşırı makyaj ve süslenme erkeklerin kadınlarda sevmediği davranışlar arasında ilk sırayı almaktadır. Erkekler bakımlı kadınları severler ancak bu bakım konusu yüzlerin tamamen boyaya bürünmesi anlamında değildir. Doğal makyaj ve aşırıya kaçmamak erkeklerin hoşuna gitmektedir. Ancak aşırısına tahammülleri yoktur.

 

2) Erkeklerin kadınlarda sevmediği bir başka davranışta vücut hatlarını çok belirgin bir şekilde giyilen giyim tercihleridir. Özellikle dekolte giyimler erkeklerin sevmedikleri bir davranış türüdür. Erkekler iyi giyimli ve bakımlı kadınları severler ancak iyi giyimden kanıt erkekler için iddialı giyim değildir.

 

3) Erkeklerin kadınların saçları konusunda da sevmedikleri davranış saçların kişiye uygun olmayan bir şekilde toplanması ya da dağınık bırakılmasıdır. Erkekler kadınlardaki güzel saç görünümlerini severler ancak saç kesimleri de çok abartılı bir şekilde olmaması gerekmektedir.

 

4) Erkeklerin kadınlarda sevmediği bir başka davranış ise kadınların erkeklerin bir özelliği ile dalga geçmeleridir. Bu erkekleri oldukça kızdırır. Erkeklerin böyle bir durumda küçük duruma düştüklerini düşündükleri bilinir.

 

5) Erkekler kadınların gelişi güzel alışveriş yapmalarını da sevmezler. Kadınlardaki kontrolsüz alışveriş erkeklerin çileden çıkmaları için yeterli bir nedendir.

 

6) Uzun tırnaklar erkeklerin kimisi için hoş karşılansa da bir kesim erkek tarafından beğenilmemektedir.

 

7) Kadınların eski arkadaşları ile sürekli görüşmek istemeleri erkeklerin hoşuna gitmeyen bir istek olarak dikkat çekmektedir. Arkadaşları ile bolca zaman geçiren kadınların erkekleri ihmal ettiği düşünülür.

 

8) Kadınların çok fazla gezme merakları da erkekleri oldukça rahatsız etmektedir.

 

9) Kadınların eski sevgilileri ile ilgili bir konu ya da onların anımsatacak herhangi bir durum erkekleri çileden çıkarır ve bu durum erkeklerin kadınlarda sevmediği ve nefret ettiği en belirgin bir durumdur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Şubat, 18:04
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com