Erkeklerin Sevmediği 9 Kadın Davranışı

 

Erkeklerin kadınlarda sevmediği belli başlı davranışlar mevcuttur. Bunlar şunlardır;

1) Aşırı makyaj ve süslenme erkeklerin kadınlarda sevmediği davranışlar arasında ilk sırayı almaktadır. Erkekler bakımlı kadınları severler ancak bu bakım konusu yüzlerin tamamen boyaya bürünmesi anlamında değildir. Doğal makyaj ve aşırıya kaçmamak erkeklerin hoşuna gitmektedir. Ancak aşırısına tahammülleri yoktur.

 

2) Erkeklerin kadınlarda sevmediği bir başka davranışta vücut hatlarını çok belirgin bir şekilde giyilen giyim tercihleridir. Özellikle dekolte giyimler erkeklerin sevmedikleri bir davranış türüdür. Erkekler iyi giyimli ve bakımlı kadınları severler ancak iyi giyimden kanıt erkekler için iddialı giyim değildir.

 

3) Erkeklerin kadınların saçları konusunda da sevmedikleri davranış saçların kişiye uygun olmayan bir şekilde toplanması ya da dağınık bırakılmasıdır. Erkekler kadınlardaki güzel saç görünümlerini severler ancak saç kesimleri de çok abartılı bir şekilde olmaması gerekmektedir.

 

4) Erkeklerin kadınlarda sevmediği bir başka davranış ise kadınların erkeklerin bir özelliği ile dalga geçmeleridir. Bu erkekleri oldukça kızdırır. Erkeklerin böyle bir durumda küçük duruma düştüklerini düşündükleri bilinir.

 

5) Erkekler kadınların gelişi güzel alışveriş yapmalarını da sevmezler. Kadınlardaki kontrolsüz alışveriş erkeklerin çileden çıkmaları için yeterli bir nedendir.

 

6) Uzun tırnaklar erkeklerin kimisi için hoş karşılansa da bir kesim erkek tarafından beğenilmemektedir.

 

7) Kadınların eski arkadaşları ile sürekli görüşmek istemeleri erkeklerin hoşuna gitmeyen bir istek olarak dikkat çekmektedir. Arkadaşları ile bolca zaman geçiren kadınların erkekleri ihmal ettiği düşünülür.

 

8) Kadınların çok fazla gezme merakları da erkekleri oldukça rahatsız etmektedir.

 

9) Kadınların eski sevgilileri ile ilgili bir konu ya da onların anımsatacak herhangi bir durum erkekleri çileden çıkarır ve bu durum erkeklerin kadınlarda sevmediği ve nefret ettiği en belirgin bir durumdur.

Check Also

Zayıflamak isterken canından oldu

Antalya’da 18 yaşında 177 kiloya ulaşan ve obezite ameliyatı sonrası 8 yıldır yatağa bağımlı olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir