Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya 1) Beyaz Gömlek Beyaz gömlek sosyal hayatın bir vazgeçilmezidir. İş görüşmeleri, resmi görevler, düğünler, nişanlar, kutlamalar, balolar vb. çeşitli amaçlarla kullanılan gömlektir. En sık bulunan gömlek türü olması, seçim nedenidir.   2)Renkli Gömlekler Gömlek sever biriyseniz mutlaka renk renk gömlekleri dolabınıza doldurmalısınız. Tedarikli olmakta yarar var.   3)Düz Ceket […]

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

1) Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek sosyal hayatın bir vazgeçilmezidir. İş görüşmeleri, resmi görevler, düğünler, nişanlar, kutlamalar, balolar vb. çeşitli amaçlarla kullanılan gömlektir. En sık bulunan gömlek türü olması, seçim nedenidir.

 

2)Renkli Gömlekler

Gömlek sever biriyseniz mutlaka renk renk gömlekleri dolabınıza doldurmalısınız. Tedarikli olmakta yarar var.

 

3)Düz Ceket

Resmiyetin en önemli parçasıdır ceket. Dilediğiniz sade bir renk ceket gömlekle beraber şıklığınızı tamamlayacaktır.

 

4)Blazer Ceket

Her zaman resmi takılmak olmaz derseniz elinizin altında olması gereken bir cekettir. Her türlü gömlek ve pantolona uyum sağlayan spor bir cekettir. Resmiyeti ve sporluğu bünyesinde birleştirmiş bir konfeksiyon harikasıdır.

 

5)Kravat

İster resmi amaçlarla ister özel amaçlarla olsun kullanılması gereken bir aksesuardır. Resmi yerlerde düz ve sade, özel amaçlarla ise şıklığınızı konuşturabileceğiniz bir takıdır.

 

6)Kumaş Pantolon
Gömlek ve kravatın sözü geçer de pantolonsuz olur mu? Mutlaka dolabınızda olması gereken kıyafetlerden birisi de kumaş pantolondur. Siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi renk seçenekleriyle tercih edebileceğiniz yardımcı kıyafettir.

 

7)Kot Pantolon

“Resmi resmi nereye kadar, hiç mi rahat olmayalım biz?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Elbette rahat edeceğiniz ama aynı zamanda sizi paspal göstermeyecek bir giysidir Kot pantolon. Çeşit çeşit renk renk keyfinize göre alabileceğiniz kot pantolonları rahatlığı ve şıklığı bir arada sağlayan önemli giysilerdendir. Giyin, giydirin efendim.

 

8)Eşofman Takımı

Spor yaptığınızda, yürüyüşe çıktığınızda, ailecek pikniğe gittiğinizde rahat hareket etmenizi sağlayacak yegane kıyafet eşofmandır elbette. Birkaç eşofman alın, koyun köşeye dursun.

 

9)Kazak, Hırka

Hiç kış gelmeyecekmiş gibi yazı yaşamak da olmaz tabii. Bakınız geldi Eylül. Kış kapıda. Sizin yanınızda olacaklar renk renk hırka ve kazaklarınız olacak unutmayın. Size en çok yakışanı yine siz belirlersiniz. Koşun dolaplara…

 

10)Pijama

Uyku saati yaklaşırken üzerindeki o yorgunluk ve yatıp uyuma hissinizi pekiştirecek rahat kıyafetlerinizi giymeyi unutmayın.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bende bunların hiçbirisi yok hatta kendime ait bi dolap bile yok, ne yani şimdi ben erkek değilmiyim?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

izmir travesti