Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya
Kapat

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

Anasayfa Sağlık Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

1) Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek sosyal hayatın bir vazgeçilmezidir. İş görüşmeleri, resmi görevler, düğünler, nişanlar, kutlamalar, balolar vb. çeşitli amaçlarla kullanılan gömlektir. En sık bulunan gömlek türü olması, seçim nedenidir.

 

2)Renkli Gömlekler

Gömlek sever biriyseniz mutlaka renk renk gömlekleri dolabınıza doldurmalısınız. Tedarikli olmakta yarar var.

 

3)Düz Ceket

Resmiyetin en önemli parçasıdır ceket. Dilediğiniz sade bir renk ceket gömlekle beraber şıklığınızı tamamlayacaktır.

 

4)Blazer Ceket

Her zaman resmi takılmak olmaz derseniz elinizin altında olması gereken bir cekettir. Her türlü gömlek ve pantolona uyum sağlayan spor bir cekettir. Resmiyeti ve sporluğu bünyesinde birleştirmiş bir konfeksiyon harikasıdır.

 

5)Kravat

İster resmi amaçlarla ister özel amaçlarla olsun kullanılması gereken bir aksesuardır. Resmi yerlerde düz ve sade, özel amaçlarla ise şıklığınızı konuşturabileceğiniz bir takıdır.

 

6)Kumaş Pantolon
Gömlek ve kravatın sözü geçer de pantolonsuz olur mu? Mutlaka dolabınızda olması gereken kıyafetlerden birisi de kumaş pantolondur. Siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi renk seçenekleriyle tercih edebileceğiniz yardımcı kıyafettir.

İlginizi Çekebilir!  Dinamit Geciktirici Sprey

 

7)Kot Pantolon

“Resmi resmi nereye kadar, hiç mi rahat olmayalım biz?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Elbette rahat edeceğiniz ama aynı zamanda sizi paspal göstermeyecek bir giysidir Kot pantolon. Çeşit çeşit renk renk keyfinize göre alabileceğiniz kot pantolonları rahatlığı ve şıklığı bir arada sağlayan önemli giysilerdendir. Giyin, giydirin efendim.

 

8)Eşofman Takımı

Spor yaptığınızda, yürüyüşe çıktığınızda, ailecek pikniğe gittiğinizde rahat hareket etmenizi sağlayacak yegane kıyafet eşofmandır elbette. Birkaç eşofman alın, koyun köşeye dursun.

 

9)Kazak, Hırka

Hiç kış gelmeyecekmiş gibi yazı yaşamak da olmaz tabii. Bakınız geldi Eylül. Kış kapıda. Sizin yanınızda olacaklar renk renk hırka ve kazaklarınız olacak unutmayın. Size en çok yakışanı yine siz belirlersiniz. Koşun dolaplara…

 

10)Pijama

Uyku saati yaklaşırken üzerindeki o yorgunluk ve yatıp uyuma hissinizi pekiştirecek rahat kıyafetlerinizi giymeyi unutmayın.

“Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya” üzerine 1 yorum

  1. seydakozan says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | sinema izle
DMCA.com Protection Status