En İyi 10 Korku Filmi

En İyi 10 Korku Filmi

En İyi 10 Korku Filmi Listesi

Çocuk Oyunu

Katil bebek olarak da bilinmektedir. Oyuncak bir bebeğe yapılan büyü ile insanları öldürmeye başlar. Ancak bunu aklı almaz ve değişik yöntemlerle yapar.

 

Paranormal Activity

Yatak odasına kurulan bir kameranın görüntüleri ile oluşturulmuştur. Odada ki ilginç olaylar ve bilinçsizce yapılan şeyler gösterilmektedir.

 

Testere

Bir seri katilin, kurbanlarına uyguladığı işkenceler anlatılmaktadır. Onlara kurtulma şansı verir ancak kurtulmaları için birçok şeyden vazgeçmeleri gerekmektedir.

 

Cinnet

Kış sezonunda kapalı olan bir otel bakımı için giden Jack, aileyle birlikte otele taşınmıştır. Ancak bu otelde bu işi üstlenen kimse akıl sağlığını koruyamamıştır. Oğlu burada eskiden yaşayan kişilerin hayaletlerini görmeye başlar ve otelde mahsur kalmaları sonucunda Jack o ruhlar tarafından ele geçirilir.

 

Halka

Efsaneye göre kaseti izleyen kişiler 7 gün içerisinde ölmektedir. Rachel bu durumu çözmeye çalışır ve bunun için oğluyla birlikte kaseti izler. Ancak rivayet gerçektir. Oğlunun ve kendinin ölümüne engel olmak için 7 günü vardır.

 

Kuzuların Sessizliği

Clarice, kurbanlarının derilerini yüzen sapık bir katilin elinden bir kadını kurtarmak için başka bir psikopat doktor ile yakınlık kurmak zorundadır. Ondan bilgi almaya çalışan Clarice için işler sandığı kadar kolay olmayacaktır.

 

Elm Sokağı Kâbusu

Fred’ in hayaleti gençleri öldürmek için geri dönmüştür. Öldürmek için öldüreceği kişinin rüyasına girmektedir. Fred’ i durdurmak için onunla yüzleşmek gerekir.

 

Evdeki Düşman

Çocuklarını karnındayken kaybeden Kate çocuk evlat edinmek ister ancak sır dolu bir kız evlat edinirler. Kate kızın gerek yüzünü göstermeye çalışsa da herkes için çok geç olacaktır.

 

Korku Seansı

Olağanüstü olayları inceleyen Ed ve Lorraine, aldıkları telefon ile bir çiftliğe giderler. Çiftlik karanlık bir varlık tarafından ele geçirilmiştir. Bu olayı da çözeceklerine inanan çift, çiftliği ele geçiren karanlık varlığın ne ile karşı karşıya olduğunu daha sonradan fark edecektir.

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (2 Yorum)

  1. en korku filmi 3 harfli konulu olanları bence, adını bile söylerken tırsıyom, filmini hiç izleyemem lan

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın