En İyi 10 Komedi Filmi

En İyi 10 Komedi Filmi

Hababam Sınıfı

Hababam sınıfının öğrencilik hayatını anlatan bir filmdir. Derslerde başarısız ancak hocaları kandırma ve sınavları asma konusunda bir o kadar başarılı olan Hababam Sınıfı’nı Mahmut Hoca’nın yola getirme çabası gösterilmektedir.

 

Evde Tek Başına

Evde ailesi olmadan kalan Kevin, yılbaşı gecesi yalnız olmadığını fark eder. Gelen kişilere karşı önlem alır. Ancak bu önlemler diğerlerinin pek hoşuna gitmeyecek ve zarar verebilecek türdendir. Kevin’ ın normal bir çocuk olmadığını yaptığı oyunlarla anlayacaklardır.

 

Gora

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği filmde, uzaya kaçırılan bir Türk’ ün oradan kaçış hikâyesini ve uzaylıya olan aşkını anlatmaktadır.

 

 

Buz Devri

Buzul çağının anlatıldığı bir çizgi filmdir. Birçok farklı türden hayvanın ilginç dostlukları ve macera dolu hayatları anlatılmaktadır.

 

Tosun Paşa

Yeşil vadi için Tellioğlu ve Sefer oğullarının verdiği mücadele anlatılmıştır. Telli oğulları hem Paşa kızını hem de Yeşil vadiyi alabilmek için yanlarında çalışa Şaban’ ı Tosun Paşa olarak tanıtır ve işler zaman ilerledikçe fazlasıyla karışır.

 

Köyden İndim Şehre

Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret isimli 4 kardeşin, köylerinde buldukları altınları şehirde bozdurmak için çıktıkları yolculuk anlatılmaktadır. Ankara’ ya geldiklerinde akrabalarını bulurlar ancak akrabaları sandıkları kadar iyi insanlar değildir.

 

Şhrek

Korkunç bir devin, eşek ile olan arkadaşlığını ve prenses ile olan sonsuz aşkını anlatmaktadır.

 

Maske

Monoton hayata sahip olan bir bankacının, bir gün bulduğu bir maskeyi takması sonucunda hayatı değişir. İnanılmaz güçlere sahip olur ve istemeden bir mafyanın hedefi haline gelir.

 

 

Arog

Arif’ in Gora filminde kazandığı düşmanlar Onu bu filmde geçmişe gönderir ve karısı ile kaçma hayalleri kurar. Ancak Arif oradan kurtulmak için farklı yollara başvurur ve beklenmedik bir hikâye oluşur.

 

Madagaskar

Hayvanat bahçesinden kaçan bir grup hayvanın Madagaskar’ a olan yolculukları ve orada ki diğer hayvanlarla olan dostlukları anlatılmaktadır.

Check Also

Zayıflamak isterken canından oldu

Antalya’da 18 yaşında 177 kiloya ulaşan ve obezite ameliyatı sonrası 8 yıldır yatağa bağımlı olan …

2 Yorum

  1. en iyi komedi filmi bence Ke MAL başka:) sinemalarda

  2. Çok daha komik filmleri izledim, lisete fena değil ama güncellenmeli bence

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir