Fantastik Film Sevenlere En İyi 10 Fantastik Film Listesi
Kapat

En İyi 10 Fantastik Film

Anasayfa Sağlık En İyi 10 Fantastik Film

En İyi 10 Fantastik Film

Karayip Korsanları

Kaptan Jack Sparrow’ un, eğlenceli ve ürkütücü maceraları gösterilmektedir. Kaptan Jack, bazen ölümsüzlüğü bazen de sonsuz şöhret ve parayı bulmak için yolculuklara çıkar. Ancak bu yolculukların hiçbirinde yalnız değildir.

 

Yeşil Yol

Paul hapishanede, idam mahkûmlarını uğurlamakla görevlidir. Ancak bu seferki mahkûm hem görünüşü hem de kişiliği ile diğerlerinden farklıdır. John, iki kız çocuğunu öldürmekle suçlanmaktadır. Ancak oldukça saf bir kişiliğe sahip olan John’ un gün geçtikçe olağanüstü yetenekleri ortaya çıkar ve bunu sadece Paul bilir.

 

Kelebek Etkisi

Resimlere bakarken geçmişe dönebildiğini fark eden Treborn, çocukluğunda ve gençliğinde yaşadığı olayları değiştirmeye çalışır. Ancak hem değişim farklı bir sonuca yol açmaktadır.

 

Oyuncak Hikâyesi

Andy oyuncaklarına çok düşkün olan bir çocuktu. Ancak bu durum Buzz-lightyear’ ın gelmesiyle değişti. Buzz-lightyear diğer oyuncaklardan daha yetenekli olan bir oyuncaktı. Andy’ nin bu oyuncakla daha çok ilgilenmesi kargaşaya ve başka şeylere sebep olacaktı.

 

King Kong

Üzerinde çalışan bir filmi bitirmek için harika bir yer bulunur ve çekimler arada devam eder. Ancak bu yerde tek değillerdir. Ann’ nin bir goril tarafından kaçırılması ve gorilin Ann’ ye aşık olması ile işler daha zor bir hal alır.
Charlie’ nin Çikolata Fabrikası

Willy Wonka’ nın çikolata fabrikası herkes tarafından merak edilen bir yerdi. Ve fabrikaya girmeleri için tek şansları altın biletti. Bu biletleri bulan 5 çocuk fabrikayı ziyaret şansı yakalayabilecek hata belki de fabrikanın yeni sahibi olacaktı.

 

Narnia

Dolap kapısı, yeni bir Dünya’ ya açılmaktaydı. Lucy’ nin burayı keşfetmesi ve kardeşlerine de göstermesi sonucu hayatları değişecekti.

 

X-Men

Mutanlar insanlar tarafından sevilmeyip dışlansa da, onlar insanları korumak adına çalışmaktadır. Ve faklı güçlere sahip olan mutanlar yeni bir grup kurarak kendi takımlarını oluştururlar.

 

Alacakaranlık

Vampirle insan aşkını anlatan bir filmdir. Klasik vampir hikâyelerinden çok günümüz Dünyasına uyum sağlayan vampirler ve düşmanlarını konu almaktadır.

 

Talihsiz Serüvenler Dizisi

Ailesini kaybetmiş 3 kardeşin, peşlerinde olan ve miraslarını almak isteyen akrabalarından kaçma ve kendilerine yeni bir hayat kurma mücadelesi anlatılmaktadır.

“En İyi 10 Fantastik Film” üzerine 1 yorum

  1. melike says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status