Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

En İyi 10 Dövüş Filmi (Sizde Sevdiğiniz Filmleri Yazın )

Delonghi KBOV 2001.GR Su Isıtıcı

Petlas 245 65 R 17 111H Explero A/S Pt411 Rf Suv 4X4 Yaz Lastiği

Hometech Quad Tab 7i SE Tablet Kullanıcı Yorumları

Ypc Mitsubishi Outlander 04/07 Radyatör Yedek Su Deposu

En İyi 10 Dövüş Filmi

Sağlık 23 Eylül, 23:08'de eklendi

(Bu listeyi kendimize göre yaptık ama gelen yorumlara göre listeyi güncelleyeceğiz. Lütfen beğendiğiniz dövüş filmleri isimlerini sayfa altından paylaşın)

 

En İyi 10 Dövüş Filmi

Herkesin kendine göre beğendiği film kategorisi/kategorileri vardır. Kimileri romantik filmlerden hoşlanırken, kimileri suç filmlerini sever. Kimisi korku filmi bağımlısıyken, kimisi komedi filmlerini tercih eder. Bunların yanı sıra dövüş filmlerini çok seven, o filmleri izlemeden yapamayan insanlar da vardır. Bruce Lee, Jackie Chan, Jason Statham, Sylvester Stallone gibi insanların büyük hayranı olan insanlar bu filmlerin tutkunudurlar. Bu zamana kadar birçok dövüş film çekilmiştir. Her film diğerlerine göre farklı konular içerse de dövüş sahneleri hepsinde fazladır. Bazı dövüş filmlerini beğeniriz, bazılarını hiç beğenmeyebiliriz. Bazı dövüş filmleri ise dövüş filmi severlerin kalbine taht kurmuş filmlerdir ve devamlı izlense de sıkılmayacağımız filmlerdir. Bunlardan 10 tanesini şu şekilde listeleyebiliriz;

The Karate Kıd

The Karate Kıd

1-) The Karate Kıd (2010)

ABD yapımı olan bu filmin başrollerinde Will Smith’in oğlu Jaden Smith ile Jackie Chan bulunuyor. Dre Parker (Jaden Smith) 12 yaşında ailesiyle Detroit’te yaşamaktadır. Annesinin işi dolayısıyla Detroit’ten Çin’e taşınmaları gerekir. Okula başlayan Dre, Mei Ying’e (Wenwen Han) âşık olur fakat kızın ailesi bu ilişkiyi onaylamaz. Bütün bunlar yaşanırken Chang isimli biri Dre’nin başına bela olur. Bu nedenle Dre karate dersleri almak ister. Dre dersleri Mr. Han’dan (Jackie Chan) almaya başlar. Şehirde düzenlenen bir karete şampiyonası vardır. Dre bu yarışmaya katılır. Aynı yarışmaya Chang’de katılmıştır. Dre ve Chang’in karşılaşması çok çekişmeli olmaktadır.

 Never Back Down (Asla Pes Etme)

Never Back Down (Asla Pes Etme)

2-) Never Back Down (Asla Pes Etme) – (2008)

Jake Tyler (Sean Faris), okulundaki Baja Miller(Amber Heard) ile tanışır ve ona âşık olur. Baja, Jake’i bir partiye davet eder ve Jake bu partide Ryan McCarthy (Cam Gigandet) ile dövüşmek zorunda kalır. Yenilgiyi kabullenemeyen Jake arkadaşının tavsiyesini kabul ederek MMA (Karma Dövüş Sanatları)na başlar. Burada Jean Roqua (Djimon Hounsou) ile tanışır. Yapılan turnuvada Jake ve Ryan karşı karşıya gelmektedir.

3-) Tekken (2010)

Tekken oyununun beyaz perdeye uyarlanmış hali olan bir filmdir. Jin Kazama (Jon Foo), Tekken şehrinde her yıl yenisi düzenlenen Tekken turnuvasına katılır. Bu turnuvaya Tekken’ deki katı rejimden kendisini ve halkı kurtarabilmek için katılmaktadır.

4-)Kan Ve Kemik (2009)

Isaiah Bone (Michael Jai White) hapishanedeyken arkadaşına söz vermiştir. Hapishaneden çıktığında arkadaşının ailesini bulur ve onlarla yaşamaya başlar. Aileyi geçindirebilmek için sokak dövüşlerine katılır. Fakat her maç diğerine göre daha zor bir hal almaktadır.

5-)Ong Bak (2003)

Film Buda heykelinin başının çalınmasıyla başlar. Ting (Tony Jaa), heykelin kafasını bulabilmek için Bangkok’a gider. Böylece büyük bir macera başlar.

6-)Yenilmez (2006)

Bu film 3 filmlik bir seriden oluşur. Yenilmez 2’nin konusu şu şekildedir;

George Chambers (Michael Jai White), eski bir Dünya Boks Şampiyonu’dur fakat reklamcılıkla uğraşmaktadır. Uyuşturucu nedeniyle Rusya’da bir hapse atılır. Bu hapiste en iyi dövüşçü olmak isteyen Yuri Boyka (Scott Adkins) vardır. George Chambers ve Yuri Boyka karşıkarşıya geleceklerdir.

7-)Koruyucu (2005)

Kham (Tony Jaa), Tayland’da kaçırılan filinin peşine düşer. Bir mafya filini kesip yurtdışına satmak için çalmıştır. Kham filini kurtarmak için yola koyulur.

8-)Baskın (2012)

Rama (Iko Uwais) özel timde çalışmaktadır. Endonezya’nın en kötü işlerinin yapıldığı bir apartmana baskına giderler. 30 katlı apartmanın her katı suçlularla doludur.

9-)Ip Man (2008)

2 filmlik seriden oluşmaktadır. Film iki bölüme ayrılmıştır. İlk bölümde Ip Man ve hayatı anlatılmaktadır. İkinci bölümde Ip Man ve ailesinin zor hayatı konu almaktadır.

10-)Crows Zero (2007)

Japonya’da Suzuran adında bir lise vardır ve bu lisedeki öğrenciler holigan olmak için birbirleriyle dövüşmektedirler. Takiya Genji (Shun Oguri) okula yeni gelmiştir ve o da holigan olmak istemektedir. Önündeki tek engel ise Tamao Serizawa (Takayuki Yamada)’dır.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

babadiyorki 24 Eylül 2016

Film listesi biraz zayıf olmuş, gerçi renkler ve zevkler tartışılmaz.

tubidy 25 Eylül 2016

IPMAN i aşşağılarda görmek gerçekten üzdü 🙁 ama en azından listede 1. sırada jackie var 🙂

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com