En İyi 10 Dövme Modelleri
Kapat

En İyi 10 Dövme Modelleri

Anasayfa Sağlık En İyi 10 Dövme Modelleri

 

1. Bileğe Yaptırılan Dövmeler:
Küçük yazılar ve küçük şekilli renkli görseller ile bileğinize daha hoş ve iddialı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

2. Boyun Bölgesine Yaptırılan Dövmeler:
Kişisel zevke göre renkli ya da mat renkteki şekilli dövmeler boynunuzda güzel durabilir.

3. Omuz Bölgesindeki Dövmeler:
Daha asil ve daha dikkat çekici bir görüntü yakalamak için büyük yapılmış omuz dövmeleri kollara kadar indiğinde şekil olarak göze hitap edecektir.

4. Parmaklara Yaptırılan Dövmeler:
Parmak üstlerine yazılan yazılar ya da küçük dikkat çekici ifadeler ellerinizin gösterişli olmasında yardımcı obje olacaktır.

5. Enseye Yaptırılan Dövmeler:

Dövmeyi gizli sevenler için farklı ve egzotik alandaki dövmedir. Küçük renkli ya da mat şekiller ile gizemli görüntü yakalanabilir.

6. Kol İç Kısmına Yapılan Dövmeler:

Genelde küçük yazılar tercih edilen bu bölge şekilli görseller ile daha gösterişli hale gelebilir. Özellikle pazı bölgesine.

7. Bilek Üstü Dövmeler:

Sürekli görünen bölge olacağı için yapılacak dövme egzotik ve karmaşık olarak model tercih edilmesi bakanı bir daha baktıracaktır.

İlginizi Çekebilir!  Dünyanın En Çok Kazanan 10 Futbolcusu

8. Baldır Arkası Dövmeler:

Yaz aylarının vazgeçilmez alan dövmesidir. Arka baldırda duracak olan şeklin daha sadece ve daha küçük olması göze daha çok hitap edecektir. Yan baldır bölgesine de aşağıdan yukarıya olan uzun dövme modelleri uygulanabilir.

9. Kasık Bölgesindeki Dövmeler:

Bu bölgeler genellikle bayanlar tarafından tercih edilir. Uçan kelebekler, uçan kuşlar, pati izleri gibi modeller sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle düşük bel pantolon giyenler için tavsiye edilen modellerdendir.

10. Sırt Bölgesindeki Dövmeler:

Yukarıdan aşağı olan modelleri, sağdan sola olan modelleri, yan modelleri ya da tamamen sırt bölgesini kapsayan dövme modelleri mevcuttur. Tavsiye edilen ise; ense kısmından omuriliğe kadar olan bölgede yukarıdan aşağıya doğru olan şekillerdir.

“En İyi 10 Dövme Modelleri” üzerine 3 yorum

  1. emir says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | sinema izle
DMCA.com Protection Status