En İyi 10 Doğum Günü Mesajı

En İyi 10 Doğum Günü Mesajı

Hepimizin hayatında sevdiği ve önem verdiği insanlar vardır. Bu insanların önemli günlerinde yanında olmak ve mutluluklarını paylaşmak isteriz. Yanlarında olamasak bile bir mesajla onları hatırladığımızı belli eder ve sevdiklerimizi mutlu ederiz. Tabi sevdikleriniz tarafından özel günlerde hatırlanmak sizin de hoşunuza gider. En önemli günlerden biride tabi ki doğum günleridir. Peki, sevdiklerimize doğum gününde nasıl mesajlar atabiliriz? Sizin için en iyi 10 mesajı bulduk ve paylaşıyoruz.

1) Bir yıl daha bitti ama sakın sen üzülme çabuk geçiyor diye. Unutma ki her insan aynı şeyi yaşıyor. Geride bıraktığın yaşına baktığında umarım harika bir yaştı dersin. Tüm hayallerinin gerçekleşmesi dileğimle yeni yaşın kutlu olsun.

2) Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Mutlu yıllar. Seni seviyorum.

3) Her mum hayatının ışığıdır. Pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın hayırlı doğum günün kutlu olsun.

4) Bırak düşünmeyi bırak üzülmeyi at içinde bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi bütün mumları. İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun.

5)Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa nice yaşlara.

6)Yeni bir sayfaya güzel hikâyeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara.

7)Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

8)Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

9)Zaman çok kısa. Her yeni yaşında mutluluğa koşarak ulaşmanı bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni isterim. Nice yaşlara. İyi ki doğdun.

10)Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü herkesten çok sana yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Check Also

www.erlazer.com Sitesini Tanıyalım!

www.erlazer.com Sitesini Tanıyalım! Er lazer kesim şirketi lazerli kesim, abkant büküm, oksijen kesim, plazma kesim …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir