Ebu Buhari Çörek Otu Yağı
Kapat

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

Anasayfa Kişisel Bakım Ürünleri Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

 Kullanıcılarımızdan gelen talep üzerine Ebu Buhari Çörek Otu Yağını incelemeye aldık. Bize aktarlarda satılan muadillerinden pek bir farkı yok gibi geldi. Tek fark ise gezi programı sunan Turgay Başyayla’nın reklam yüzü olması diyebiliriz.

(Çörek otu yağı bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz bir üründür.)

 

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

Aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz çörek otu yağını internet ortamından temin etmek isterseniz Ebu Buhari Çörek Otu Yağı’nı alabilirsiniz, aktarlardaki farkı nedir diye internet sitesinde araştırdık ancak tek bulabildiğimiz soğuk sıkım olması. Soğuk sıkım çörek otu yağı tıpkı sıcak sıkım gibi bulmak oldukça kolay. Tek bir artısını gördük bu ürünün oda  fiyatının uygun olması, çünkü aktarlarda ortalama fiyatlar 1 şişe için 15-20 tl arasında değişiyor. İnternet ortamında 3 lü set halinde 30 liradan satılmakta.

 

İçeriği Nedir?

%20 Oranında protein %35 oranında karbonhidratlar, %35 oranında bitkisel yağlar, %10 oranında mineraller ve bileşenler oluşmaktadır. İçinde bulunan bileşenler nigellon, thymoquinon linoelik asit (Omega-6, Omega-3), oleic asit, palmitik asit, kalsiyum, sodium, potasyum, demir, çinko, bakır, magnezyum, selenium, fosfor, vitamin A, vitamin B, vitamin B2, niasin ve vitamin C’dir.

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı Kullanımı

Yetişkinler için günlük 1 çay kaşığı çocuklarda ise günlük yarım çay kaşığı kullanılması tavsiye ediliyor.

 

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı Kullanıcı Yorumları

Ebu Buhari çörek otu yağı kullandıysanız lütfen görüş ve önerilerinizi sayfa altından paylaşın.

“Ebu Buhari Çörek Otu Yağı” üzerine 6 yorum

  1. Büşra Acer says:
  2. Turgay says:
  3. İsmail says:
  4. İsmail says:
  5. Limoni says:
  6. Aktarcı says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status