Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

 Kullanıcılarımızdan gelen talep üzerine Ebu Buhari Çörek Otu Yağını incelemeye aldık. Bize aktarlarda satılan muadillerinden pek bir farkı yok gibi geldi. Tek fark ise gezi programı sunan Turgay Başyayla’nın reklam yüzü olması diyebiliriz.

(Çörek otu yağı bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz bir üründür.)

 

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

Aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz çörek otu yağını internet ortamından temin etmek isterseniz Ebu Buhari Çörek Otu Yağı’nı alabilirsiniz, aktarlardaki farkı nedir diye internet sitesinde araştırdık ancak tek bulabildiğimiz soğuk sıkım olması. Soğuk sıkım çörek otu yağı tıpkı sıcak sıkım gibi bulmak oldukça kolay. Tek bir artısını gördük bu ürünün oda  fiyatının uygun olması, çünkü aktarlarda ortalama fiyatlar 1 şişe için 15-20 tl arasında değişiyor. İnternet ortamında 3 lü set halinde 30 liradan satılmakta.

 

İçeriği Nedir?

%20 Oranında protein %35 oranında karbonhidratlar, %35 oranında bitkisel yağlar, %10 oranında mineraller ve bileşenler oluşmaktadır. İçinde bulunan bileşenler nigellon, thymoquinon linoelik asit (Omega-6, Omega-3), oleic asit, palmitik asit, kalsiyum, sodium, potasyum, demir, çinko, bakır, magnezyum, selenium, fosfor, vitamin A, vitamin B, vitamin B2, niasin ve vitamin C’dir.

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı Kullanımı

Yetişkinler için günlük 1 çay kaşığı çocuklarda ise günlük yarım çay kaşığı kullanılması tavsiye ediliyor.

 

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı Kullanıcı Yorumları

Ebu Buhari çörek otu yağı kullandıysanız lütfen görüş ve önerilerinizi sayfa altından paylaşın.

 1. İsmail dedi ki:

  Arkadaşlar bu arada olumsuz yorum atanları küfür felan içermeyen yani kendi zararlarına olan yorumları gizleyebilirler kullanıcılarla paylaşmayabilirler

 2. İsmail dedi ki:

  Yorumlara inanmayın hepsi kurmaca. Şirket insanlar almadan önce internet’te sahte mi değil mi değilmi diye arattırırlar diye arama ekranındaki tüm sitelerle anlaşmaları olabilir onun için inanmayınız lütfen.

 3. Limoni dedi ki:

  bildiğin çörek otu yağı işte

 4. Aktarcı dedi ki:

  Aynen dediğiniz gibi soğuk sıkım olmasının haricinde başka bir artısı yok. Yani sanki farklı bi etkisi farklonbi özelliği varmış gibi anlatılıyor ama aktarlardaki ile aynı çöreknotu yağı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir