Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

Bosch HBN551E1T Fırın

Trust UrbanRevolt 20904 Duga Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Garmin Quatix 5 Kullanıcı Yorumları

Volkswagen Volt / Lt Depo Kapağı Paslanmaz Çelik

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

Kişisel Bakım Ürünleri, Ürünler 3 Kasım, 01:47'de eklendi

 Kullanıcılarımızdan gelen talep üzerine Ebu Buhari Çörek Otu Yağını incelemeye aldık. Bize aktarlarda satılan muadillerinden pek bir farkı yok gibi geldi. Tek fark ise gezi programı sunan Turgay Başyayla’nın reklam yüzü olması diyebiliriz.

(Çörek otu yağı bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz bir üründür.)

 

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı

Aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz çörek otu yağını internet ortamından temin etmek isterseniz Ebu Buhari Çörek Otu Yağı’nı alabilirsiniz, aktarlardaki farkı nedir diye internet sitesinde araştırdık ancak tek bulabildiğimiz soğuk sıkım olması. Soğuk sıkım çörek otu yağı tıpkı sıcak sıkım gibi bulmak oldukça kolay. Tek bir artısını gördük bu ürünün oda  fiyatının uygun olması, çünkü aktarlarda ortalama fiyatlar 1 şişe için 15-20 tl arasında değişiyor. İnternet ortamında 3 lü set halinde 30 liradan satılmakta.

 

İçeriği Nedir?

%20 Oranında protein %35 oranında karbonhidratlar, %35 oranında bitkisel yağlar, %10 oranında mineraller ve bileşenler oluşmaktadır. İçinde bulunan bileşenler nigellon, thymoquinon linoelik asit (Omega-6, Omega-3), oleic asit, palmitik asit, kalsiyum, sodium, potasyum, demir, çinko, bakır, magnezyum, selenium, fosfor, vitamin A, vitamin B, vitamin B2, niasin ve vitamin C’dir.

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı Kullanımı

Yetişkinler için günlük 1 çay kaşığı çocuklarda ise günlük yarım çay kaşığı kullanılması tavsiye ediliyor.

 

Ebu Buhari Çörek Otu Yağı Kullanıcı Yorumları

Ebu Buhari çörek otu yağı kullandıysanız lütfen görüş ve önerilerinizi sayfa altından paylaşın.

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Aktarcı 3 Kasım 2016

Aynen dediğiniz gibi soğuk sıkım olmasının haricinde başka bir artısı yok. Yani sanki farklı bi etkisi farklonbi özelliği varmış gibi anlatılıyor ama aktarlardaki ile aynı çöreknotu yağı.

Limoni 23 Kasım 2016

bildiğin çörek otu yağı işte

İsmail 23 Aralık 2016

Yorumlara inanmayın hepsi kurmaca. Şirket insanlar almadan önce internet’te sahte mi değil mi değilmi diye arattırırlar diye arama ekranındaki tüm sitelerle anlaşmaları olabilir onun için inanmayınız lütfen.

İsmail 23 Aralık 2016

Arkadaşlar bu arada olumsuz yorum atanları küfür felan içermeyen yani kendi zararlarına olan yorumları gizleyebilirler kullanıcılarla paylaşmayabilirler

Turgay 18 Şubat 2017

Önemli bir zatın ismini kullanarak reklam yapmak ancak bunlar gibi şer.. lerin yapabileceği iş

Büşra Acer 3 Mayıs 2017

aktarda daha ucuz internetten almayın

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com