E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları

E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi

21-11-2016 tarihindeki E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi fiyatlarını fiyat karşılaştırma sitelerinde araştırdık. Bulduğumuz en düşük Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi fiyatı 1995.00 lira. En pahalı satış fiyatı ise 2049.20 liraydı.

 

 

E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi Şikayetleri

E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi kullanıcılarının yaşadıkları sorunları ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Sizinde bir şikayetiniz varsa lütfen bizimle paylaşın.

 

E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları

E.C.A Scot Premix 24K Yoğuşmalı Kombi kullananların yorumlarını ve görüşlerini okuyabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızla içeriğin zenginleşmesinde bize katkıda bulunun!

Check Also

Arçelik DGK 26 EY PRMX Kombi Kullanıcı Yorumları

Arçelik DGK 26 EY PRMX Kombi satın almadan önce, bu klimayı kullanmış tüketicilerin yorumlarını ve …

7 Yorum

 1. scot konbi aldık 24 saat durmada çalışıyor sesten salonda oturamıyoruz yanlış anlamayın konbi balkonda

 2. Eva scot kombi taktırdım hiç sessiz moda gecmiyormu merak ediyorum

 3. Ömer Yapıcı

  Hat ikiye bölündü

 4. Ömer Yapıcı

  Scott devirdaim motorunun gücü nedir 11 metre 60 lı peteğim var son peteğim diğer petekleri çeyrek devir açarak ancak istiyor Çözümü nedir bütün peteklerin Vanaları tam açık olduğunda sadece üst kısmında yatay 4 santimetre kadar ısınıyor alt tarafları buz gibi
  1. Peteklerin Havası alındı

 5. ECA scot kombi aldım dereceyi hangi ayara getirirsen o ayarda daima yanıyor ne aşağı iniyor ne de yukarı çıkıyor ve durmadan devamlı çalışıyor servisi aramaktan yoruldum.Bu kombilerin özellikleri böyleymiş???

 6. Yeni ciktiginda aldim scot 24kv yogusmalisini eca kombinin aldigim gunden beri er 12 er 66 uyarisi veriyor vede kombi calismiyor sayesinde donuyoruz sabaha karsi resetlemekten biktim bu nedenle teknik servis geldiginde yeni bir kombi oldugu icin hala cozum bulamamislar tek cozum bacaya aparat taktilar hala hata vermekte yaziklar olsun bide reklam yapiyorlar soyle boyle diye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir