E.C.A Confeo Plus 24 HM Kombi Kullanıcı Yorumları

E.C.A Confeo Plus 24 HM

ECA firmasının ürettiği Confeo Plus 24 HM kombi fiyatları 1.200 lira ile 1.480 lira arasında değişen fiyatlar ile satılıyor. Fiyat araştırmasını yaptığımız tarih; 19.11.2016 fiyat farklılıkları e ticaret sitelerinin güncel kampanya avantajlarından kaynaklanıyor olabilir.

E C A Confeo Plus 24 HM Ürün Özellikleri

E.C.A Confeo Plus 24 HM Kombinin özellikleri aşağıdaki gibidir, bilgileri E.C.A sitesinden aldık.

 • Baca Türü Hermetik
 • Neyle Çalışıyor Doğalgaz
 • Isıtma Şekli Basmakalıp
 • Kapasitesi 20640 kcal / saat
 • Teknik Detaylar

 • Arıza Tespiti Mevcut
 • Ateşleme Çift Elektronik Ateşleme
 • Dijital Gösterge Paneli Mevcut
 • Genel Emniyet Sistemi Mevcut

E.C.A Confeo Plus 24 HM Kombi Kullanıcı Yorumları

E.C.A Confeo Plus 24 HM Kombi almayı düşünüyorsanız öncelikle bu model kombiyi kullanan kullanıcıların kombi hakkındaki görüş ve önerilerinizi okumanızı öneririz. Şayet E.C.A Confeo Plus 24 HM Kombi kullandı iseniz lütfen kombi hakkındaki yorumlarınızı varsa şikayetlerinizi bizimle sayfa altından paylaşın. Sizin yorumlarınız ile kullanıcılar daha bilinçlenecektir.

Check Also

Arçelik DGK 26 EY PRMX Kombi Kullanıcı Yorumları

Arçelik DGK 26 EY PRMX Kombi satın almadan önce, bu klimayı kullanmış tüketicilerin yorumlarını ve …

4 Yorum

 1. Ağustos 2017 eca confeo plus 24 kv.aldım su ısıtma sorunu var ateşleme de çok sesli calışıyo çalışma düeni iyi değil.sonuçtan memnun değilim öneriyorum.

 2. Arkadaşlar Geçen Ocak Ayında ECA CONFEO PLUS taktırdım araştırmalarım sonucu bu ürünü önerdiler ve sonrasında rezilliğimiz başladı. İlk ay sıcak su akıtma ma problemi ile geldiler bir parça değiştiler.

  Geldik bu kışa cihaz yine sıcak su akıtmıyor neyse servisi aradık kapa aç yapınca akan su servisten sonra komple gitti cihazın her yerini söktüler. 3 gün susuz kaldık bir daha geldiler yine her yerini söktüler ve şimdi kalorüfer de çalışmıyor buz gibi evde oturuyoruz. Hastamız olan evde. Bölge müdürü ile defalarca görüştüm dedim ECA servisi problemi çözemiyor tamam olur ama siz buraya bir cihaz getirip bunu yapıp getirseniz bizim hastamız var soğukta mahvolduk dememe rağmen biz elimizden geleni yapıyoruz diyor Bölge Müdürü Şafak Bey.Evet yapıyorsunuz her gelmeniz cihaz başka arıza veriyor diyorum. İlk gelme sebebi sıcak su aç kapa yapınca geliyordu. Şimdi ne sıcak su geliyor ne petekler ısınıyor diyorum ama koskoca bölge müdürü ECA nın çözüm bulamıyoruz diyor ne komik değilmi. 444 lü hattı arıyorum bizim en fazla yapacağımız bölge müdürlerine iletmek diyor. Yani anlayacağınız rezillik ben bugünde çözüm bulamazsan söküp yeni bir kombi alıp bunları da mahkemeye vereeceğim. Ama 1 haftadır bu soğuklarda çektiğimiz rezilliği ECA gibi bir firmaya bulaşmış olduğumuz için cezamız oldu.

  Sakın arkadaşlar bulaşmayın. Bulaşmayın dememin sebebi cihaz arızalanır sorun değil. Ama Garantili cihaza 1 yılı doldurmamış cihaz için çözüm üretmeyen yetkili kişiler insanın canını sıkan yoksa elbet bozulur kul yapısı ben buna bir şey demiyorum, Ama servis her geldiğinde başka yerinde arıza çıkıyor.Buna rağmen Ama her şeyin bir çözümü var ellerinin altında çözüm varken umursamıyorlar. Vicdanları yok açıkçası.

  • erkut arkadasım bu cihazı almayı düşünüyordum ama sizin bu problemlerinizi eca servisi hatta bölge sorumlusu giderememiş anlattıklarınıza göre dolayısıyla bu cihazı almaktan vazgeçtim teşekkur ediyorum tavsiyeleriniz için herkes tecrübesini paylasmalı bence…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir