Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Dünya'nın En Pisikopat 10 Seri Katili

WORK HOLICS eau de toilette for men e 100 ml (erkek parfümü)

Conti CQS-3800 Isıtıcı

HP C4820A Kartuş

Defender Combo Skyline 895 Klavye & Mouse Seti Kullanıcı Yorumları

Dünya’nın En Psikopat 10 Seri Katili

Sağlık 26 Eylül, 01:29'de eklendi

Dünya’nın En Psikopat 10 Seri Katili

En psikopat on seri katille tanışmaya hazır mısınız? Tanışmadan önce bir yere oturun, derin nefes alın ve okuyun. İşte o psikopatlar…

Ed Gein Mezar Hırsızı

Ed Gein

1) Ed Gein

Annesinin ölümü ile yıkılan Ed, annesini tekrar diriltmenin yollarını aramaya başlar. Mezarlıklara giderek çeşitli cesetler çalar ve üzerinde çeşitli deneyler yapmaya başlar. Annesini diriltemeyeceğini anladıktan sonra bu kez kadın cesetlerine olan empatisi cinayetlere dönüşür. Cinayetlerinde öldürdüğü kurbanların derilerinden çeşitli objeler yapar. Cinayetlerin işlendiği kasabanın şerifi onu yakalar ve Ed’in evinde yapılan incelemede insan derisinden yapılan çeşitli nesneler bulur.

 

 

Ted Bundy

Ted Bundy

 

2) Ted Bundy

İlk seri katil tanımı bu kişiyle başlamış sayılır. Otuzdan fazla cinayet işlediği düşünülen Ted, kadın kurbanlarına aynı zamanda tecavüz de etmiştir. Kurbanlarını sopayla döverek bazen de boğarak öldürdüğü görülmüştür.

 

 

 

 

 

pedro-lopez-monsalve3) Pedro Lopez Monsalve

Andes canavarı olarak da bilinen bu katil, üç yüzden fazla çocuğa tecavüz ederek öldürmüştür. Cinayet işleme sebebi olarak da evini süslemek için yaptığını iletmiş ve kendisini yüzyılın adamı olarak tanımlamıştır.

 

 

 

h-h-holmes4) H. H. Holmes

Kafasına kurguladığı cinayetleri işlemek için bir otel açan bu psikopat, yirmi yedi kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiştir. Resmi rakamlara göre ise iki yüzün üzerinde cinayeti vardır. Öldüreceği kişileri ise fuar alanından seçtiği söylenmektedir.

 

 

 

 

5) Jack The Ripper

Öldüreceği kişileri hayat kadınlarından seçen ve karın deşen Jack olarak da bilinen bu katil, kurbanlarını boğazlayarak öldürmekteydi. Vahşice işlenen cinayetlerde katil, kurbanlarının organlarını kesiyor ve yerlerini değiştiriyordu.

6) Albert Fish

Yüzden fazla cinayet işleyen en yaşlı katil unvanını alan Albert, öldürdüğü kurbanlarının etini yemekteydi. Acı çektirmeyi seven ve bunları din uğruna yaptığını söyleyen bu psikopat, çeşitli işkencelerle kurbanlarını öldürmekteydi.

7) Aileen Wuornos

Eşcinsel bir hayat kadını olan bu katil, birlikte olduğu insanları öldürmekte ve ormana saklamaktaydı. Öldürdüğü kişilerin kendisine saldırdığını iletmiş ve kendisinin öldürülmesinin iyi olacağını iletmiştir.

8) Andrei (Andrey) Cikatilo

Sovyet asıllı olan bu seri katilin resmi olarak elli üç kişiyi öldürdüğü bilinmektedir. Kafasına kurşun sıkılarak 1994 yılında öldürülmüştür.

9) Elizabeth Bathory

Eşini kaybettikten sonra büyücülük ile uğraşan bu katil, çeşitli hayvanların kurban edildiği ayinlere katılmıştır. Bu katil, 612 bakire kızı kaçırmış ve bir kafese asarak akan kanları ile banyo yaparak genç kalabileceğine inanmıştır. Şizofreni hastası olan bu katil Kanlı Kontes olarak da bilinir.

10) William Bonin

Kurbanları erkek olan bu katil, onlara tecavüz etmiş ve sırf zevk için öldürmüştür. Hiç pişman olmamış ve en sonunda zehirli iğne ile infaz edilerek hayatına son verilmiştir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Sahin 14 Şubat 2017

çoğunun ismini yeni duydum adamlar harbiden psikopatmış ama

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com