Dünya’nın En Psikopat 10 Seri Katili

Dünya’nın En Psikopat 10 Seri Katili

En psikopat on seri katille tanışmaya hazır mısınız? Tanışmadan önce bir yere oturun, derin nefes alın ve okuyun. İşte o psikopatlar…

Ed Gein Mezar Hırsızı
Ed Gein

1) Ed Gein

Annesinin ölümü ile yıkılan Ed, annesini tekrar diriltmenin yollarını aramaya başlar. Mezarlıklara giderek çeşitli cesetler çalar ve üzerinde çeşitli deneyler yapmaya başlar. Annesini diriltemeyeceğini anladıktan sonra bu kez kadın cesetlerine olan empatisi cinayetlere dönüşür. Cinayetlerinde öldürdüğü kurbanların derilerinden çeşitli objeler yapar. Cinayetlerin işlendiği kasabanın şerifi onu yakalar ve Ed’in evinde yapılan incelemede insan derisinden yapılan çeşitli nesneler bulur.

 

 

Ted Bundy
Ted Bundy

 

2) Ted Bundy

İlk seri katil tanımı bu kişiyle başlamış sayılır. Otuzdan fazla cinayet işlediği düşünülen Ted, kadın kurbanlarına aynı zamanda tecavüz de etmiştir. Kurbanlarını sopayla döverek bazen de boğarak öldürdüğü görülmüştür.

 

 

 

 

 

pedro-lopez-monsalve3) Pedro Lopez Monsalve

Andes canavarı olarak da bilinen bu katil, üç yüzden fazla çocuğa tecavüz ederek öldürmüştür. Cinayet işleme sebebi olarak da evini süslemek için yaptığını iletmiş ve kendisini yüzyılın adamı olarak tanımlamıştır.

 

 

 

h-h-holmes4) H. H. Holmes

Kafasına kurguladığı cinayetleri işlemek için bir otel açan bu psikopat, yirmi yedi kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiştir. Resmi rakamlara göre ise iki yüzün üzerinde cinayeti vardır. Öldüreceği kişileri ise fuar alanından seçtiği söylenmektedir.

 

 

 

 

5) Jack The Ripper

Öldüreceği kişileri hayat kadınlarından seçen ve karın deşen Jack olarak da bilinen bu katil, kurbanlarını boğazlayarak öldürmekteydi. Vahşice işlenen cinayetlerde katil, kurbanlarının organlarını kesiyor ve yerlerini değiştiriyordu.

6) Albert Fish

Yüzden fazla cinayet işleyen en yaşlı katil unvanını alan Albert, öldürdüğü kurbanlarının etini yemekteydi. Acı çektirmeyi seven ve bunları din uğruna yaptığını söyleyen bu psikopat, çeşitli işkencelerle kurbanlarını öldürmekteydi.

7) Aileen Wuornos

Eşcinsel bir hayat kadını olan bu katil, birlikte olduğu insanları öldürmekte ve ormana saklamaktaydı. Öldürdüğü kişilerin kendisine saldırdığını iletmiş ve kendisinin öldürülmesinin iyi olacağını iletmiştir.

8) Andrei (Andrey) Cikatilo

Sovyet asıllı olan bu seri katilin resmi olarak elli üç kişiyi öldürdüğü bilinmektedir. Kafasına kurşun sıkılarak 1994 yılında öldürülmüştür.

9) Elizabeth Bathory

Eşini kaybettikten sonra büyücülük ile uğraşan bu katil, çeşitli hayvanların kurban edildiği ayinlere katılmıştır. Bu katil, 612 bakire kızı kaçırmış ve bir kafese asarak akan kanları ile banyo yaparak genç kalabileceğine inanmıştır. Şizofreni hastası olan bu katil Kanlı Kontes olarak da bilinir.

10) William Bonin

Kurbanları erkek olan bu katil, onlara tecavüz etmiş ve sırf zevk için öldürmüştür. Hiç pişman olmamış ve en sonunda zehirli iğne ile infaz edilerek hayatına son verilmiştir.

Check Also

Zayıflamak isterken canından oldu

Antalya’da 18 yaşında 177 kiloya ulaşan ve obezite ameliyatı sonrası 8 yıldır yatağa bağımlı olan …

One comment

  1. çoğunun ismini yeni duydum adamlar harbiden psikopatmış ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir