Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Dünya'nın En Küçük Adamı 57 cm Boyu İle Chandra Bahadur Dangi

PTT Kargo Tunçbilek Şubesi

Tommy Baby Ottoman Mavi Puset

Baby2Go 6030 Volo Premium Kırmızı Travel Sistem Bebek Arabası

Remta 40 Model Elektrikli Çay Makinesi Kahveci Takımı K34

Dünya’nın En Küçük Adamı

Bilgi Bankası 7 Eylül, 11:11'de eklendi

Dünya’nın En Küçük Adamı Kimdir?

 

Dünya'nın en küçük adamı

Chandra Bahadur Dangi

Dünya’nın en küçük adamı unvanı Nepal vatandaşı Chandra Bahadur Dangi isimli kişiye aittir. 72 yaşındaki dedemizin boyu sadece 57 cm’dir. 

 

Hı Pingping

Daha önce Beyaz Show programına konuk olan Çinli Hı Pingping 74 cm boyundaydı. Hı Pingping en küçük adam olma unvanını en küçük olmamasına karşın medya danışmanları sayesinde çok iyi kullandı. Hı Pingping 2010 yılında İtalya’nın başkenti Roma’da bir hastanede ölmüştü.

Gül Muhammed

Guinness Rekorlar Kitabına Dünya’nın en küçük adamı olarak kayıt edilen Chandra Bahadur Dangi’den önce bu unvan Hindistan doğumlu olan Gül Muhammed isimli kişiye aitti, Gül Muhammed 1997 yılında hayata gözlerini yumdu. 

 

Dünya’nın en küçük adamı 2 yaşındaki torunu ile yan yana geldiğinde, torunundan dahi kısa olduğu görülmekte. Halinden şikayetçi olmadığını belirten yaşlı amcamız popüler olduğu için ise halinden oldukça mutlu olduğunu belirtiyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda