Dr. Masuku Siyah Nokta Maskesi Kullanıcı Yorumları

Dr. Masuku  Siyah Nokta Maskesi Kullanıcı Yorumları

Dr. Masuku  Maske

Japonya’dan ithal edilen Dr. Masuku siyah nokta maskesi (Japon malı olduğunu satış sitelerinden sadece 1 tanesinde gördük yani en azından 1 tanesi bunu sitelerinde belirtmişti. Gerçekten ürün Japon malı mı bunu bilmiyoruz.) Siyah nokta maskeleri arasında reklama bira fazla asılanlar arasında diyebiliriz. Maske ne kadar etkili ve tüketiciler tarafından ne kadar memnuniyet ile kullanılmış bunu en iyi tüketici yorumlarından anlayabilirsiniz. Bu yüzden sayfa altında bulunan yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

 

Ayrıca şurada yer alan Siyah Nokta Temizleme Maskesi yazımızda yer alan diğer markaların incelemelerine bakmanızı tavsiye ederiz.

 

Dr. Masuku  Maske Kullanımı

Yüzünüze siyah maskeyi sürmeden önce cildinizin temiz olduğundan emin olun. Cildin yumuşamasını sağlamak için losyon yardımıyla cildinizi yumuşatın, 5 dakika kadar losyonun cildiniz tarafından emilmesini bekleyin. Dr. Masuku maskeyi uygulamak istediğiniz bölgeye göz çevrenizi açıkta bırakacak şekilde yedirerek sürün. 20 Dakika kurumasını bekledikten sonra yavaşça soyarak maskeyi çıkartın.

 

dr. masuku maske nasil kullanilir

Alerjik bir tepki ile karşılaştığınızda maskeyi hemen çıkartın ve cildinizi temizleyin. Tekrar kullanmadan önce doktorunuza danışın. Normalde içerisinde hangi maddelerin olduğu ve alerjik test sonuçlarının sitede belirtilmesi gerekir ancak biz satış sitelerinde bu bilgilere ulaşamadık.

 

Dr. Masuku  Maske Fiyatı

İncelediğimiz siyah nokta maskeleri arasında en pahalı olanlardan olan Dr. Masuku maskesinin satış fiyatı 30 lira ile 40 lira arasında değişmekte. Çoklu alımlarda bazı fiyat indirimleri söz konusu, ayrıca ürünün gramajı ile ilgili bir bilgiye ulaşamadık satış sitesi sattığı ürünün gramajını neden yazmaz açıkçası şaşırdık.

 

Dr. Masuku  Maske Şikayet

Siyah maskeler şikayetlerden nasibini alan ürünler arasında olmasına karşın çok fazla derecede memnun olan kullanıcının olduğunu belirtmekte fayda var. Genel şikayetler siyah noktaların hepsinin çekilmediği yönünde, yaygın olarak verilen cevap ise bazı ciltlerde tek kullanımda etkisini göstermediği yönünde. Dr. Masuku maskesi hakkında şikayetiniz oluştuysa lütfen sayfa altından şikayetinizi belirtiniz.

Dr. Masuku  Maske Kullanıcı Yorumları

Dr. Masuku siyah nokta maskesi hakkında tüketicilerin yazmış oldukları yorumlar sayfa altında yer almaktadır. Dr Masuku maske kullandı iseniz lütfen ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Sizin yorumlarınız sayesinde tüketiciler daha bilinçli hareket edecektir.

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (7 Yorum)

  1. Ben de memnun kalmadım diğerlerini denemedim ama en etkilisini bulana kadar denemeye devam etcem.

  2. Sakın kullanmayın hiç bit işe yaramadı. Ayrıca japon ismine benziyo ama bildiğin bağcılarda üretilmiş bi maske.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın