Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Depresyondayken Dinlenecek 10 En İyi Şarkı

Jupiter JBR-462L Bariton (Gold Lacquer)

PTT Kargo Ankara Bölge Adliye Mahkemeleri Şubesi

Philips SHL3160RD Kırmızı Kulaklık

King K711 Chopex Maxi Lila Doğrayıcı

Depresyondayken Dinlenecek 10 En İyi Şarkı

Sağlık 28 Eylül, 23:54'de eklendi

Depresyondayken Dinlenecek 10 En İyi Şarkı

Emre Aydın- Son Defa

Emre aydın duygusal şarkıların yaratıcısı olarak bilinmektedir. Bu şarkısında da hem müziği hem de söz olarak insanı duygulandıran ve düşündüren bir durum yaratmıştır.

 

Gökhan Türkmen- Çatı Katı

Gökhan Türkmen’ in en beğenilen şarkıları arasındadır. Özellikle nakarat kısmında insanı fazlasıyla duygulandıran ve duygu patlaması yaşatan bir durum oluşturmuştur.

 

Sezen aksu- Küçüğüm

Sezen Aksu’nun her şarkısı kendi alanında ilk sıralardadır. Bu şarkısı da sadece aşk acısı için değil her duyguya ve duruma uygun olan bir şarkıdır. Sözleriyle insanları duygulandıran müziği ile rahatlatan bir şarkıdır.

 

Cem Adrian- Herkes Gider mi?

Cem Adrian sesiyle herkesi büyüleyen ve etkileyen bir şarkıcıdır. Özellikle arka vokalleri kendi yapmasıyla şarkıda daha büyük bir etki oluşturmaktadır. Aylin Aslım ile yaptığı bu şarkıda, hem müziği hem de sözleri oldukça etkilidir.

 

Şebnem Ferah- Sil Baştan

Sil baştan şarkısı ilk çıktığı günden beri hit olan ve hala yerini koruyan bir şarkıdır. Yeni başlangıçlar yapmak isteyen ve bunu müzik ile birleştirmek isteyen kişiler için bulunmaz bir parçadır. Özellikle Şebnem Ferah’ ıh sesinden bu şarkı ayrı bir güzellik kazanmaktadır.

 

Candan Erçetin- Sensizlik

Candan Erçetin sakin ve romantik sesi ile seslendirdiği her şarkıya bu duyguları geçirmektedir. Sensizlik şarkısı da bu duyguları tamamen taşıyan ve dinleyene bu duyguyu yansıtıp duygulandıran bir şarkıdır.

 

Sezen Aksu- Seni Kimler Aldı

Bu şarkıda Sezen Aksu’nun diğer şarkıları gibi hit olmuş parçalardan. Yalnızlığı ve aşkı fazlasıyla yansıtmaktadır.

 

Sertap Erener- Unutursun

Sertap Erener uluslararası başarılara sahip olan bir şarkıcıdır. Ses aralığı ve güçlü vurguları ile her şarkıda olduğu gibi bu şarkıda da gereken duyguyu dinleyiciye kolayca geçirmektedir.

 

Koray Avcı- Hoş geldin

Koray Avcı müzik kariyerine yeni başlayan bir müzisyendir. Ancak ilginç ses tonu ve duygusal sesi ile özellikle bu şarkıda büyük bir patlama yaşamıştır.

 

Tarkan- İnci Tanem

Tarkan Türkiye’nin pop starı olarak bilinmektedir. Sesiyle de bu iddiasını kanıtlamaktadır. Yıllar önce yaptığı inci tanem şarkısı hala duygusal şarkıların başında gelmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com