Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın!

Demet Özdemir Kimdir? Demet Özdemir Hakkında

Demet Özdemir Kimdir? Demet Özdemir Hakkında Merak Edilenler

Kimdir 3 Haziran, 16:32'de eklendi

Demet Özdemir

26 Şubat 1992 yılında Kocaeli de dünyaya gelen Demet Özdemir 3 çocuklu ailenin en küçük bireyidir. Annesi ile babası boşandığı için Annesi ile yaşamayı tercih etmiş ve İstanbul’a taşınmışlardır. Demet Özdemir ilk olarak Efes Kızları kadrosunda dans etmeye başlamış ve daha sonra oyunculuk ve mankenlik ile kariyerine devam etmiştir. Demet Özdemir ilk olarak ekranlarda 2013 yılından FOX TV de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynamaya başlamış daha sonra sırası ile birlikte Kurt Seyit ve Şura , Tut Sözünü dizilerinden rol almıştır. Bir çok video klipte ise oynamış olan Demet Özdemir en son Bengü tarafından yeni klipi çekilen Hodri Meydan şarkısının klipinden oynamıştır. Şu an için Haziran ayında çıkması beklenen FOX TV yeni dizi No:309 dizisi de oynamak için hazırlıkları devam etmektedir.
Oyunculuk ve Tiyatro eğitimi almış olmasının yanı sıra ise dans ederek bir çok özel ve eğitimli yönü bulunmaktadır. Bir çok reklam filmi ve video kliplerde kendini göstermiş olup daha sonra ise ekranlarda dizi ve sinema filmlerinden oynamayı tercih etmiş ve kariyerine bu şekilde devam etmiştir. 24 yaşından olan genç oyuncu kariyeri çok parlak olmakta olup yeni dizisi ile bir çok reklam ve video klip teklifleri almakta olup kariyerini her geçen daha yükseklere taşımayı hedeflemektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ercüment Balakoğlu Kimdir?

Ercüment Balakoğlu Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 16:56
Oğuzhan Özyakup Kimdir?

Oğuzhan Özyakup Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 03:19
Melike Öcalan Kimdir?

Melike Öcalan Kimdir?

0
0
28 Ağustos, 13:15
İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

0
0
2 Kasım, 12:55
Lokman Hekim Kimdir?

Lokman Hekim Kimdir?

0
0
1 Kasım, 11:28
Ozan Tufan Kimdir?

Ozan Tufan Kimdir?

0
0
30 Ekim, 12:42
Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin Kimdir?

0
0
29 Ekim, 11:38
Rıza Sarraf Kimdir?

Rıza Sarraf Kimdir?

0
0
28 Ekim, 00:07
Erhan Afyoncu Kimdir?

Erhan Afyoncu Kimdir?

0
0
26 Ekim, 12:20
DMCA.com Protection Status
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda |