Chia Tohumu Kullanan Ünlüler
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

 • DOLAR
  3,5586
  % -0,09
 • EURO
  3,8808
  % 0,09
 • ALTIN
  144,9641
  % 0,20
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Chia Tohumu Kullanan Ünlüler

Chia Tohumu Kullanan Ünlüler

Chia Tohumu Kullanan Ünlüler
2.25 (45%) 4 değerlendirme

[vidoadd]

Chia Tohumu hakkında daha fazla bilgiyi şuradaki Chia Tohumu yazımızda bulabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Bu sayfa ile ilgili yoğun saldırı aldığımız için bu eklemeyi yapma gereği duyduk. Kullandığımız görseller sosyal medyadan alınmıştır. İçerikler hiç bir şekilde kaldırılmayacaktır. İçeriğin sorumluğu bizde, yapılan yorumlar ise yorumu yapan ziyaretçilerin sorumluluğundadır.

Yapılan saldırılar ile ilgili gerekli hukuki girişimlerde bulunacaktır. 

 

Chia Tohumu Kullanan Ünlüler

İrem Derici

Chia Tohumu kullananlar arasında en çok bilinen ve sosyal medya hesaplarında Chia Tohumu sayesinde zayıfladığını belirten İrem Derici katıldığı tv programlarında chia tohumu ile ilgili demeçleri olmuştu. Zaten zayıf olan sanatçı son zamanlarda iyice zayıflamış tabiri caizse bir deri bir kemik kalmıştı. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen girişimciler ise İrem Derici’ye sosyal medya hesaplarından kendi markaları olan chia tohumu paylaşımları yapmasını sağlamıştı. Mantıken İrem hanım bu paylaşımları babasının hayrına yapmamıştır herhalde, ayrıca paylaştığı marka ise piyasada en pahalıya satılan chia tohumu markası durumunda.

 

 

İpek Ağaca ( Diyetisyen )

Ünlü diyetisyen İpek Ağaca Chia tohumu ile ilgili bir video yayımlamıştı. Bu ürün ile bir kazanç sağladığına dair bir reklam paylaşımına denk gelmedik, en azından şimdilik. Yani şu marka bu marka değil de chia tohumu hakkında bilgi vermiş kendisi, bize göre bu daha objektif bir yaklaşım diyebiliriz.

Taylan Kümeli ( Diyetisyen )

Tıpkı İpek Ağaca gibi Taylan Kümeli’de chia tohumu hakkında açıklayıcı bir video hazırlamış ancak bir farkla. Taylan hanım bir markanın reklamını yaparak video boyunca markanın ürünlerini izleyicilerin gözünün önüne sokmuş. Yani reklam için yapılmış bir video olduğu çok açık. Marka ayrıca yukarıda kullandığımız görselde olduğu gibi İrem Derici ile de anlaşmış.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?