Celebrity Slim Satın Almadan Önce Okuyun! Celebrity Slim
Kapat

Celebrity Slim Satın Almadan Önce Okuyun! Celebrity Slim

Anasayfa Ürün Celebrity Slim Satın Almadan Önce Okuyun! Celebrity Slim

 

Haber sitelerinde ve sosyal medyada sıkça görmeye başladığımız Survivor “Nagihan Diyeti” ile tanıtılan ürün daha doğrusu setin adı Celebrity Slim. Bizde bu yazımızda elimizden geldiğinde Celebrity Slim analiz etmeye çalışacağız. Ürünü kullanmadığımız için paylaşımlarımız resmi web sitesinde firmanın ürün hakkındaki paylaşımlarından ve bizim izlenimlerimizden oluşmaktadır. En iyi bilgi ise Celebrity Slim kullanıcının yorumları ve şikayetlerinden edinebilirsiniz. Sayfa altından yorumlara ve şikayetlere ulaşabilirsiniz.

 

Celebrity Slim Nedir?

Çilek ve çikolata karışımından elde edilmiş toz bir içecek. İddia edildiğine göre 1 ayda 4 ile 7 kilo arasında kilo verdiriyormuş. Ürün ne kadar etkili bunu bilmiyoruz ancak rakipleri kadar yüksekten atmamaları biraz makul bir iddiada bulunmuşlar dedirtiyor insana.

 

Celebrity Gerçekten Zayıflatıyor Mu?

Celebrity Slim gerçekten zayıflatıyor mu bunu test edip gözlemleme şansını bulamadık ne yazık ki. Ürünün pazarlama yüzü olarak survivor Nagihan Karadere seçilmiş, doğal olarak ticari bir gelir sağladığı aşikar bu tanıtımdan ötürü Nagihan’ın. Ürünü daha detaylı araştırıp inceledikten sonra bu konu hakkında biraz daha fazla fikir sahibi oluruz bunun için sayfamızı takip etmenizi öneririz.

 

Celebrity Slim İçinde Neler Var?

celebrity-paketCelebrty Slim küçük kutular şekilnde satılmaktadır, her kutu içerisinde 10’ar adet her biri 25’gram olan çikolata ve çilek karışımlı toz içecek bulunmaktadır.

İçinde ne var diye baktığımızda bizi aşağıdaki uzunca ve isimlerini hiç bilmediğimiz maddeler karşılıyor. Gerçekten bunların hepsi içinde var mı yada yararları, zararları nelerdir bunu araştırma şansımız olmadı. Sitesindeki içindekiler kısmını olduğu gibi kopyaladık;

Skim Milk Powder, Fructose, Calcium Caseinate, Whey Protein Concentrate, Vegetable Oil, Glucose Syrup Solids, BioFibre™ [Inulin, Fibersol-2™, Thickeners (401, 415, 412], Soy Protein Isolate, Minerals (Dairy Calcium, Magnesium Oxide, Ferric Pyrophosphate, Zinc Sulphate, Manganese Sulphate, Copper Sulphate, Potassium Iodide, Sodium Molybdate, Chromium Chloride, Sodium Selenite), Flavours, Vitamins (A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, K, Folate, Niacin, Pantothenic Acid, Biotin), Green Tea Extract, Emulsifiers (471, 472c), Mineral Salts (450, 339), Anti Caking Agent (551), Lecithin (322), Maize Starch

 

Celebrity Slim Nasıl Kullanılır?

Günde 1 öğün tüketilen Celebrty Slim öğlen yada akşam fark etmeksizin kullanılması kullanıcıya bırakılmış. Ancak sitesinde kullanım ile ilgili detaylı bir bilgiye rastlayamadık, yani tok karnınamı içiliyor yoksa aç karnına mı bunu bilmiyoruz.

 

Celebrity Slim Yan Etkileri

Celebrity Slim için resmi web sitesinde herhangi bir yan etki ile ilgili bir uyarı yada bilgilendirmeyi göremedik.

 

Celebrity Slim Şikayetleri

Celebrity Slim ülkemizde yeni satışa çıktığı için ürün hakkında şikayetlere internet üzerinden araştırmamızda denk gelemedik. Ancak ürünü kullananların sayısı arttıkça gerek diğer şikayet sitelerinde gerekse bu sayfanın altında Celebrity Slim kullanıcılarının şikayetleri gelmeye başlayacaktır.

 

Celebrity Slim Yorumları

Celebrity Slim kullanıcı yorumlarını sayfa altından okuyabilirsiniz. Şayet sizde Celebrity Slim kullandıysanız görüş ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Celebrity slim kullanıcı yorumları.

 

Ürün reklam sloganını ünlülerin diyeti olarak güncellemiş son reklam görsellerinde ve sloganlarında bolca kullanıyorlar

“Celebrity Slim Satın Almadan Önce Okuyun! Celebrity Slim” üzerine 46 yorum

 1. Duru says:
 2. tanem says:
 3. ünsal says:
 4. ahmet uslu says:
 5. almina says:
 6. aylin says:
 7. ozlem altan says:
 8. Yağmur says:
 9. Gülay says:
 10. osman says:
 11. Figen says:
 12. Figen says:
  • osman says:
 13. Arzu says:
 14. Arzu says:
  • Fatma says:
  • Filiz says:
 15. Zehra says:
 16. ceyda_su34 says:
 17. EMRE ENES says:
  • Sertaç Ata says:
 18. Murat says:
 19. Ceyda says:
 20. Ayşe Buğra says:
 21. Reis says:
 22. xgencfb07 says:
 23. fortunam17 says:
 24. Caner says:
 25. ankaradan says:
 26. ediramaal says:
 27. Betul says:
 28. Noyan says:
 29. Berra says:
  • Nazmiye says:
  • Noyan says:
 30. gözde says:
 31. Health_Plaza says:
 32. joker says:
 33. nedime says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status