Celebrity Slim

Celebrity Slim Satın Almadan Önce Okuyun! Celebrity Slim

Gizem Başaran 19 Eki 2016 Sağlık  2

 

Haber sitelerinde ve sosyal medyada sıkça görmeye başladığımız Survivor “Nagihan Diyeti” ile tanıtılan ürün daha doğrusu setin adı Celebrity Slim. Bizde bu yazımızda elimizden geldiğinde Celebrity Slim analiz etmeye çalışacağız. Ürünü kullanmadığımız için paylaşımlarımız resmi web sitesinde firmanın ürün hakkındaki paylaşımlarından ve bizim izlenimlerimizden oluşmaktadır. En iyi bilgi ise Celebrity Slim kullanıcının yorumları ve şikayetlerinden edinebilirsiniz. Sayfa altından yorumlara ve şikayetlere ulaşabilirsiniz.

 

Celebrity Slim Nedir?

 

Celebrity Gerçekten Zayıflatıyor Mu?

Celebrity Slim gerçekten zayıflatıyor mu bunu test edip gözlemleme şansını bulamadık ne yazık ki. Ürünün pazarlama yüzü olarak survivor Nagihan Karadere seçilmiş, doğal olarak ticari bir gelir sağladığı aşikar bu tanıtımdan ötürü Nagihan’ın. Ürünü daha detaylı araştırıp inceledikten sonra bu konu hakkında biraz daha fazla fikir sahibi oluruz bunun için sayfamızı takip etmenizi öneririz.

 

Celebrity Slim İçinde Neler Var?

 

Celebrity Slim Yan Etkileri

Celebrity Slim için resmi web sitesinde herhangi bir yan etki ile ilgili bir uyarı yada bilgilendirmeyi göremedik.

 

Celebrity Slim Şikayetleri

Celebrity Slim ülkemizde yeni satışa çıktığı için ürün hakkında şikayetlere internet üzerinden araştırmamızda denk gelemedik. Ancak ürünü kullananların sayısı arttıkça gerek diğer şikayet sitelerinde gerekse bu sayfanın altında Celebrity Slim kullanıcılarının şikayetleri gelmeye başlayacaktır.

 

Celebrity Slim Yorumları

Celebrity Slim kullanıcı yorumlarını sayfa altından okuyabilirsiniz. Şayet sizde Celebrity Slim kullandıysanız görüş ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Celebrity slim kullanıcı yorumları.

 

 

Gizem Başaran {Gizem Başaran}

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Dış Ticaret (Açıköğretim) Son sınıf öğrencisiyim. Sinema ve belgeseller favorilerim arasındadır. Ayrıca iyi bir Squash oyuncusuyum.
google pixel cep telefonu
Google Pixel Satın Almadan Önce Kullanıcı Yorum & Şikayetleri Okuyun
iPhone 7 yorumlar
iPhone 7 Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri
apple-iphone-6s
Apple iPhone 6S Yorumları ve Apple iPhone 6S Şikayetleri
gastrit
Gastrit Nedir? Gastrit Sebepleri ve Belirtileri

“Celebrity Slim Satın Almadan Önce Okuyun! Celebrity Slim” üzerine 2 yorum

  1. nedime diyor ki:

    Ben mi çok fesatım yoksa millet mi çok saf anlamadım. Şimdi bu sörvarvır nagihanın boy boy haberlerde aldatılma mevzuları çıktı mı çıkt! Hemen ardında da reklam anlaşmaları!

  2. joker diyor ki:

    kutu içeriğinde neler var biraz bilgilendirmisiniz lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir