Çatlak Kremi Almadan Önce Okuyun! En İyi Çatlak Kremi Hangisi?

Çatlak Kremi

Ani kilo alıp vermeden kaynaklı oluşan cilt çatlakları bir çok bayanın muzdarip olduğu bir konu, özellikle hamilelik döneminde karşılaşılan bu tatsız durum, ne yazık ki biraz genetiğimiz ile alakalı bir durum. Her hamile bayan bu çatlaklarla tanışmıyor ama cildi gerilmeye karşı daha hassas olan bedenler azımsanmayacak kadar fazla. Tıp teknolojisi bu kadar gelişmişken çatlak sorununa ameliyatsız net bir çözüm tam anlamıyla bulunabilmiş değil gibi duruyor. Çatlak giderici bir çok tanınmış markanın ürünü olsa da tüm kullanıcılar tarafından memnuniyet duyulan bir ürünle henüz kimse tanışmadı maalesef. Belkide bu yüzden çatlak kremi sayısı oldukça fazla ve hepsi en etkili çatlak giderici krem olduğunu iddia etmekte. Bu konuda en doğru tespiti ise bu kremleri kullanan tüketicilerden edinebiliriz. Biz aşağıda bazı ünlü tanınmış çatlak giderici kremlerinin isimlerini yazdık, zaman içerisinde tüm kremler için ayrı bir inceleme sayfası açacağız. Şimdilik bu başlık altından sorularınızı varsa deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki Çatlak Kremleri İçin İnceleme Makaleleri Hazırlıyoruz.

Çatlak Kremleri  

(Üzerine tıklayarak ürün incelemesine geçiş yapabilirsiniz)

 

Çatlak Kremi Fiyatları

Çatlak kremi fiyatları arasında ciddi uçurumlar mevcut, öyle ki 30 liraya da çatlak kremi bulmak mümkün 300 liraya hatta ülkemizde satışı olmayan ama çok daha yüksek rakamlara çatlak kremi bulmak mümkün. Çatlak kremi alırken dikkat edilmesi gereken fiyatı değil, kullanıcılarının memnuniyet oranı olmalıdır.

 

Çatlak Kremi Şikayetleri

Çatlak kremleri belkide sitemizde en çok memnun olunmayan ürün grupları arasında yer alacaktır. Kabul etmek gerekir ki ameliyat olmadan krem ile bu çatlaklardan kurtulmak gerçekten oldukça zor, haliyle ürünlerin satış aşamasındaki iddialı pazarlama vaatleri ürünü alıp kullandıktan sonra büyük hüsrana neden oluyor. 30 Liralık çatlak kremi de 300 liralık çatlak kremi de azımsanmayacak kadar şikayet alıyor. Çatlak kremi kullandıysanız ve bir şikayetiniz varsa lütfen bunu sayfa altından yazın.

 

Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Çatlak kremi kullandıysanız deneyimlerinizi çatlak kremi satın almak isteyen kullanıcılar ile paylaşın, sizin deneyimleriniz bir çok kişiye yol gösterecektir. Bu yüzden ürün adı paylaşırken lütfen sadece kullandığınız ve sonuç aldığınız ürün isimleri kullanın, sayfa altından site linki yada kişisel iletişim bilgileri paylaşılması bu konu için yasaklanmıştır. Çatlak kremi hakkında tavsiye verebilir, şikayetlerinizi belirtebilir yada dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ancak sayfa altından çatlak kremi pazarlanması kesinlikle yasaktır.

Check Also

Renkli Wax Kullanıcı Yorumları

Renkli Wax Daha önce sitemizde Color Wax ismi ile benzer bir ürün incelemesi yapmıştık. Şimdi …

15 Yorum

 1. Catlak giderici kremleri kullanırken elinizle masaj yaparak mi kullandınız ?? Bence birde roller kullanıp çatlak kremini uygulayın mikro iğneler kullandığınız kremi deri altına ulaşmasını sağlıyor.. elle surulen catlak kremi deri altina islemedigi icin hic bir faydasi olmuyor haftada 1 kez yaparsanız 2. Haftada değişikliği göreceksiniz Bn şuan bu uygulamayı yapıyorum ve fark var bnde sizin gibi çok araştırdım ha bu arada 1.00cm lik roller kullanın ??

 2. Hyperinol birde bunu soruşturup araştırın

 3. Biomarks catlak kremi yeni aldim denicem eger memnun kalirsam yazarim kizlar

 4. Biomarks kullanan var mı acaba

 5. yokmu adam akıllı bi çatlak kremi?

 6. buzla çatlak önleme diye birşey vardı bi aralar hatırlayamadım markasını ama baya iyiydi bi arkadaşım kullanmıştı

 7. En iyi çatlak kremi diye bir şey yok arkadaşlar, bu genetik bir durum çatlaklarınızla barışın.

 8. neredeyse tüm çatlak kremlerini kullandım ve sonuç ne yazık ki hüsran. Anladığım kadarıyla bu genetik bir durum ve bu çatlakları geçirmek hele ki krem ile geçirmek mümkün değil.

 9. kullanıp memnun olduklarınızı yazarmısınız lütfen

 10. Telefonun ekranı çatlayınca çatlak kremi sürsek geçermi? Hayır şundan soruyorum 4 ay kullandım benim göbeğimdeki en ufak bir çatlak zerresini dahi kapatmadılar!

 11. Bonie kullanan var mı? Almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Özellikle baldırlarım da çok fazla çatlak oluştu, benim doğum sonrası değil kilo alıp vermemden kaynaklı çatlamalar oldu.

 12. Neredeyse hepsini kullandım her deferinde bi umutla başladım ama hiç bir etkisi olmadı sadece zaman ve para kaybı. Çatlaklarımı kabullendim artık

  • Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum.Forumlarda memnun kaldığını yazanların firma çalışanı olduğuna artık tamamen inandım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir