Çatlak Kremi Almadan Önce Okuyun! En İyi Çatlak Kremi Hangisi?
Kapat

Çatlak Kremi Almadan Önce Okuyun! En İyi Çatlak Kremi Hangisi?

Anasayfa Kişisel Bakım Ürünleri Çatlak Kremi Almadan Önce Okuyun! En İyi Çatlak Kremi Hangisi?
Çatlak Kremi Almadan Önce Okuyun! En İyi Çatlak Kremi Hangisi?
5 (100%) 1 değerlendirme

Çatlak Kremi

Ani kilo alıp vermeden kaynaklı oluşan cilt çatlakları bir çok bayanın muzdarip olduğu bir konu, özellikle hamilelik döneminde karşılaşılan bu tatsız durum, ne yazık ki biraz genetiğimiz ile alakalı bir durum. Her hamile bayan bu çatlaklarla tanışmıyor ama cildi gerilmeye karşı daha hassas olan bedenler azımsanmayacak kadar fazla. Tıp teknolojisi bu kadar gelişmişken çatlak sorununa ameliyatsız net bir çözüm tam anlamıyla bulunabilmiş değil gibi duruyor. Çatlak giderici bir çok tanınmış markanın ürünü olsa da tüm kullanıcılar tarafından memnuniyet duyulan bir ürünle henüz kimse tanışmadı maalesef. Belkide bu yüzden çatlak kremi sayısı oldukça fazla ve hepsi en etkili çatlak giderici krem olduğunu iddia etmekte. Bu konuda en doğru tespiti ise bu kremleri kullanan tüketicilerden edinebiliriz. Biz aşağıda bazı ünlü tanınmış çatlak giderici kremlerinin isimlerini yazdık, zaman içerisinde tüm kremler için ayrı bir inceleme sayfası açacağız. Şimdilik bu başlık altından sorularınızı varsa deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki Çatlak Kremleri İçin İnceleme Makaleleri Hazırlıyoruz.

Çatlak Kremleri  

(Üzerine tıklayarak ürün incelemesine geçiş yapabilirsiniz)

 • Vichy Çatlak Kremi     “200 ml lik tüplerde satılan kremin fiyatı 70 lira civarında.”
 • Renuee Eternelle Çatlak Giderici Krem Forumlarda çok fazla tavsiye alan bir çatlak kremi olmasına karşın yorumların gerçekliği oldukça tartışmalı denebilir, zira çok daha fazla şikayeti olan bir krem markası.
 • Lierac Çatlak Kremi 100 ml’lik tüp içinde jel olarak satılan ürünün fiyatı 60-100 lira arasında değişiyor.
 • ActiStretch Çatlak Kremi
 • Strivectin Çatlak Kremi
 • Bonie Çatlak Kremi
 • XMarks Çatlak Kremi
 • Mustela Çatlak Kremi
 • Bepanthol Çatlak Kremi
 • Babe Çatlak Kremi
 • Contractubex Çatlak Kremi
 • Algae Çatlak Giderici Yağ  Deniz yosunundan yapılmış bir ürün. Sprey yağ olarak satılıyor.

 

Çatlak Kremi Fiyatları

Çatlak kremi fiyatları arasında ciddi uçurumlar mevcut, öyle ki 30 liraya da çatlak kremi bulmak mümkün 300 liraya hatta ülkemizde satışı olmayan ama çok daha yüksek rakamlara çatlak kremi bulmak mümkün. Çatlak kremi alırken dikkat edilmesi gereken fiyatı değil, kullanıcılarının memnuniyet oranı olmalıdır.

 

Çatlak Kremi Şikayetleri

Çatlak kremleri belkide sitemizde en çok memnun olunmayan ürün grupları arasında yer alacaktır. Kabul etmek gerekir ki ameliyat olmadan krem ile bu çatlaklardan kurtulmak gerçekten oldukça zor, haliyle ürünlerin satış aşamasındaki iddialı pazarlama vaatleri ürünü alıp kullandıktan sonra büyük hüsrana neden oluyor. 30 Liralık çatlak kremi de 300 liralık çatlak kremi de azımsanmayacak kadar şikayet alıyor. Çatlak kremi kullandıysanız ve bir şikayetiniz varsa lütfen bunu sayfa altından yazın.

 

Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Çatlak kremi kullandıysanız deneyimlerinizi çatlak kremi satın almak isteyen kullanıcılar ile paylaşın, sizin deneyimleriniz bir çok kişiye yol gösterecektir. Bu yüzden ürün adı paylaşırken lütfen sadece kullandığınız ve sonuç aldığınız ürün isimleri kullanın, sayfa altından site linki yada kişisel iletişim bilgileri paylaşılması bu konu için yasaklanmıştır. Çatlak kremi hakkında tavsiye verebilir, şikayetlerinizi belirtebilir yada dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ancak sayfa altından çatlak kremi pazarlanması kesinlikle yasaktır.

“Çatlak Kremi Almadan Önce Okuyun! En İyi Çatlak Kremi Hangisi?” üzerine 10 yorum

 1. Ayşegül says:
 2. ezgi says:
 3. Gizem says:
 4. Medine says:
 5. Hilal says:
 6. Aksu35 says:
 7. olumbisq says:
 8. Elif Subaşı says:
 9. Emel says:
  • Eda says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fx15