Kullanıcı Yorumları

Bonvita Hair (Sugar Hair) Ürün İncelemesi

Bonvita Hair (Sugar Hair) Ürün İncelemesi

Bonvita Hair (Sugar Hair)

Bonvita Hair 1 ay gibi kısa bir sürede saçları 6 cm uzatmayı ve saçların canlılık kazanıp daha hacimli olmasını sağladığını iddia ediyor. Hatta kullandıkları görsellerde saçı dökülmüş erkeklerin saçlarının tekrar çıktığını belirtmişler, ancak nedendir bilinmez böylesine önemli bir detayı metine dökmemişler.  Bunların hepsi markanın iddiası, Bonvita Hair kullanıp memnun olan bir kullanıcıya internet ortamında rastlamadık. (Satış sitelerinde yer alan bütün yorumlar olumlu yorumlardan oluşuyor ve adminler tarafından onaylanması gerekiyor. Bu yüzden satış sitelerindeki yorumları dikkate almıyoruz.)

En iyi tespiti her zaman belirttiğimiz gibi ürünü satın alıp kullanmış tüketicilerin yapacağını unutmayalım. Bonvita Hair kullanıcılarının yorum ve şikayetlerine sayfa altından ulaşabilirsiniz. 

 

Bonvita Hair Nedir?

Bonvita Hair, diğer ismi ile Sugar Hair dökülmüş saçların tekrar çıkmasını sağlayan, en azından kullandıkları görseller bu yönde, düzenli kullanım ile saçları 1 ayda 6 cm uzatan. Saçlara canlılık ve hacim kazandıran bir vitamin. Bir diğer ilgi çekici detay ise vitaminlerin şekillerinin ayıcık şeklinde olması. Genelde çocukların dikkatini çekmek için kullanılan ayıcık şekerlemeleri andıran bir görüntüsü var. Biz geçmiş deneyimlerimize dayanarak ürün ile ilgili hiç pozitif yönde etkilenmedik.

Yurt dışında satılan ürün ile karıştırılma ihtimali yüksek. Yurt dışında satılan ürün ismi Sugar Bear Hair Türkiye’de satılan ürün ismi ise Bonvita Hair (Sugar Hair)

sugar bear hair

Sugar Bear Hair Türkiye satışı mevcut değil ürün ülkemize geldiğinde bu ürün için ayrı bir inceleme sayfası oluşturacağız.

 

Bonvita Hair İçindekiler

Ne yazık ki hiç bir satış sitesinde Bonvita Hair içerisinde bulunanlar hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadık. Üstelik ağızdan alınan bir vitamin olduğu halde! Olur da ürünü yapan/satan içerisine neleri koyduklarını sitelerine yazmayı hatırlar iseler bizde yazımızı güncelleriz.

 

Bonvita Hair Fiyatları

1 Adet Bonvita Hair (30 adet) 49 Lira
1 Adet 60’lı Bonvita  Hair  89 Lira
3 kutu (90 adet) Bonvita  Hair 119 Lira

Fiyatlar satış sitelerinde bu şekilde, bu ürünü eczanede yada kozmetik mağazalarında bulabilmek mümkün değil. Buda açıkçası ürün hakkında güven eksikliğini pekiştiriyor.

 

Bonvita Hair Şikayet

Bonvita Hair henüz yeni bir ürün olduğu için internet ortamında çok fazla bir şikayeti yok, en azından şimdilik çünkü ürünün satışı arttıkça kullanıcılar deneyimlerini internet ortamına aktaracaklardır.

 

Bonvita Hair Kullanıcı Yorumları

Bonvita Hair “Sugar Hair” kullanma fırsatınız olduysa lütfen deneyimlerinizi bizimle ve Bonvita Hair satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Unutmayın sizin yorumlarınız ve şikayetleriniz doğrultusunda tüketiciler daha bilinçlenecektir. Bonvita Hair kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit