Kullanıcı Yorumları

Boncuk Ağda Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Boncuk Ağda Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Boncuk Ağda

Boncuk şekline benzediğinden ötürü olsa ürüne boncuk ağda ismi verilmiş olsa gerek. Daha önce aynı şekilde farklı markaların ağdalarını incelemiştik. Daha önce incelediğimiz ağda markalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Boncuk Ağda İçeriğinde Neler Var?

Boncuk şeklindeki ağda parçacıklarından oluşan Boncuk ağdanın içeriği ile ilgili bir bilgiye internet ortamından ulaşamadık. İçeriği hakkında daha detaylı bilgiye ulaştığımızda yazımızı güncelleyeceğiz.

 

Boncuk Ağda Kullanımı

Diğer ağdalardan farklı bir kullanımı bulunmuyor, kendi ufak ağda ısıtıcısıyla birlikte gelen ağdayı ısıtmak için küçük makinesini kullanıyorsunuz.

 

Boncuk Ağda Fiyatı

250 gram Boncuk Ağda satış fiyatı şuan için internette 50 lira civarında. Ürün ile birlikte ağda ısıtıcısı için küçük bir cihaz gelmekte. Ağda ısıtıcısının 2 yıl garantili olduğu yazılmış.

 

Boncuk Ağda Şikayetleri

Partikül ağda yada boncuk ağda ismi ile bilinen ağdalarla ilgili yapılan şikayetler genellikle iddia edildiği gibi acısız bir deneyim yaşatmaması ve ürün ile birlikte ücretsiz gönderilen ağda ısıtıcısının hemen bozulması eklinde. İncelediğimiz ürün olan Boncuk ağda henüz yeni bir ürün olduğundan bu ağda için aynı şikayetler söz konusu olacak mı bunu yakın zaman içerisinde gelen bildirimlerden anlamış oluruz.

 

Boncuk Ağda Kullanıcı Yorumları

Boncuk Ağda kullanmış tüketicilerin yorum ve şikayetlerini sayfanın altından okuyabilirsiniz. Boncuk ağda kullanma fırsatınız olduysa lütfen ağda ile ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi sayfa altından yazınız. Unutmayın sizlerin yorumları bizim için değerli, tüketiciler için ise yol gösterici niteliğindedir. Sizin deneyimleriniz sayesinde tüketiciler doğru ürünlere doğru bütçeler ile ulaşacaktır.

 

Ürünün Bilinen Diğer İsimleri:

 • Acısız ağda
 • Partikül ağda
 • Taneli ağda
 • Isıtma makineli ağda

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Kplnar dedi ki:

  Boncuk ağda aldım dünyanın parasını versim sadece kandırmaca arkadaşlar biz yanıldık siz yanılmayaın sahtekarlık başka birşey değil helal etmiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum açan yok dedikleri gibi 3-5 tüy anca alıyor hiç memnun değilim nerden inanıp aldım kendime kızıyorum param çöpe gitti anlıcanız gösterdikleri gibi değil sakın sakın inanmayın

 2. Wazhma dawoodi dedi ki:

  Hiç iyi değil ürün gayet kötü iade almıyorlar ürün gösterdiği gibi değil boncuk ağa çok az kouydular

 3. Zuhal dedi ki:

  Sakın almayın söylendiği gibi ve video da gösterildiği gibi değil 10 tüyden 3 veya 5 tanesini alıyor hiç tavsiye etmiyorum ürünlerinin arkasında da değiller iade almıyorlar

 4. kubra dedi ki:

  22.07.2018 15:10 tarihinde 0532 174 27 85 nolu numaradan arandım ve boncuk ağda siparişi verdiğim rengini teyit etmek amacıyla arandığım söylendi sipariş veren olarak annemin ismi kullanılmış bizim bu şekilde bir siparişimiz olmamıştır. Daha önce firmanızı arayıp fiyat bilgisi sorma dışında herhangi bir siparişimiz mevcut değildir.

  Telefonla tarafıma ulaşan personelinizin saygısız ve terbiyesiz tavrı son derece can sıkıcı, size bir müşteriniz veya müşteri adayınız böyle bir siparişi olmadığını iptal ettirmek için ne yapması gerektiğini soruyor inatla siparişi iptal ”ETMEYECEĞİNİ ‘’ sesli kayıt sistemiyle çalıştıklarını ve sipariş verdiğimi iddia ediyor herangi bir sipariş ve ses kaydı olması mümkün değildir böyle bişey yok. Uzlaşmacı yaklaşmaya çalıştıkça çirkinleşen personeliniz firmanızdan birşey alacaksamda Pazar günümün bütün keyfini kaçırarak 1 m bile yakınınızdan geçmememe neden olmuştur. Israrla ses kaydı olduğunu iddaa eden persenolinizden tamam o zaman ses kaydını duymak istiyorum dediğimde ‘’TABİKİDE SİZE SES KAYDI GÖNDERMİYCCEM’’ diye bir karşılık verdi. Siparişi yapan ben değilmişim o yüzden bana iletemezmiş ama siparişi göndermek istediğiniz kişi benim bu nasıl bir çelişkidir? Bu karşılıktan sonra sipariş kimin adına hangi mailden sipariş verildi ise ona maile iletin o zaman malum ses kayıtları dediğimde ise yine saygısızca aynı cevabı aldım ‘’TABİKİDE İLETMİYCEM.’’ Buda yetmezmiş gibi ”SİZİN YAŞINIZ KÜÇÜK GALİBA BÖYLE KONUSUYORSUNUZ” gibi terbiyesiz hadsiz çirkin bir tavıırla karşı karşıya kaldım yaşımın küçük olduğu kanısına nerden vardınız dediğimde ”sesinizden ve konuşma tarzınızdan oyle olduğunu düşünüyorum” diye özür dileyeceği halde birde üstüne terbiyesizliğe devam etti. Evet tabiki bu malum personele buda yetmedi. En son hiçbir şekilde uzlaşmacı yaklaşmayan personelinize firmanızın adını sordum söyledi kendi adını sordum ‘’TABİKİDE SİZE ADIMI SÖYLEMİYCEM’’ dedi yasal süreci başlatacağımı söyledim merak etmeyin ben başlatıcam zaten yasak süreci kapınıza göndericem kağıdı diyip yüzüme telefonu kapattı.

  Bu nasıl bir hadsizliktir ?! Müşteri hizmetlerinizi arıyorum Pazar günü çalışma saatleri içinde olmadığınız için telefon düşmüyor bu kadın beni nasıl Pazar gününün ortasında arayıp bütün sinirlerimi bozup birde üstüne telefonu yüzüme kapatıyor? Daha sipariş aşamasında görünen parası bile ödenmemiş onay alınmamış bir ürün nasıl oluyorda iptal edilemiyor? X bir kişi benim numaramdan beni arayıp sizin yaşınız küçük galiba sesinizden konusma tarzınızdan anladım seklinde konusabiliyor?
  Satış sözleşmesi istiyorum yok idda edilen kaydı istiyorum yok siz ne hakla bana kanıt dahi sunmadan böyle hadsiz edepsizce zorla ürün göndermeye çalışıyorsunuz ?
  Daha konudan süreçten haberi olmayan bir terbiyesiz beni arayıp ne olduğunu bile bilmediği kayıtlardan bahsediyor alacaksınız diye diretiyor. Şirket politikanız nedir siziz ? Madem aradınız böyle bir durum var ben sipariş vermediğimi varsa da böyle bir yanlış anlaşılma iptal etmek istediğimi kesinlikle istemediğimi söylüyorum nasıl çözebileceğimizi soruyorum kapatırsınız telefonu ben gerekli bilgileri toplıyıp sizi bilgilendiricem dersiniz sonra arar açıklamanızı yaparsınız varsa böyle bir durum bilip bilgiyle konusursunuz karşımda.Ben hayatımda böyle bir terbiyesizlik görmedim yüze telefon kapatmak nedir sizin müşteri memnuniyetine verdiğiniz önem bu mu !
  Personeliniz beni arama hakkı buluyor isimini nasıl ‘’TABİKİDE İSMİNİ SÖYLEMİYCEM’’diyebiliyor?

  Varsa gerçekten böyle bir kayıt sisteminiz bu belirttiğim numarayla belirttiğim tarihteki konuşmaları incelemenizi rica ediyorum ilgili personelinizi ikaz mı edersiniz hiç bişey olmamış gibi devam mı edersiniz bilmem.

 5. Filiz dedi ki:

  Almayalım lütfen kandırmaca başka bir şey değil üstelik satıcı fazlasıyla küstahlık yapıyor.

Kullanıcı Yorumları, şikayetleri ve güncel fiyatlar.