Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Bir Dedeye Sahip Olmanın 10 Faydası

McRae MC815 Triple Jogger Pembe Bebek Arabası

Manuel Raymond MRC70GY Klasik Gitar

Ariston Genus Evo 30 FF Kombi

Asdem Park Hotel Yorumları

Bir Dedeye Sahip Olmanın 10 Faydası

Sağlık 18 Ekim, 22:43'de eklendi

 

1.Babalarımız asla her istediğimiz oyuncağı almaz. Hatta bize kızma riskleri de oldukça fazladır. O tontis dedelerimiz ise bir dediğimizi iki etmez. Zamanında çocuklarından kıskandıkları paralarını faydalanmak gerekir.

2. Dedelerimizin telefonlarından pahalı oyunları indirebilirsiniz. Normalde bunu anne veya babalarımızın telefonundan yapsanız sonunu düşünmek bile istemiyoruz. Ama de deniz sizi daima gülen bir yüzle karşılar. Size tek cezaları bu olur. Dedelerimizi seviyoruz.

3. Bisiklet konusunda da dedelerimiz yardımımıza koşar. Genelde bütün çocukların bisikletleri dedeler tarafından alınır. Tabi bisikleti kullanmayı öğretme görevleri de onların olur çoğu zaman. Bisiklet kullanmayı öğretirken babalara göre çok daha naziktirler, bunu zevkle yaparlar.

4. Anne ve babaların hep işleri vardır nedense. Bitmek tükenmek bilmeyen işler. Ama dedeler emekli olmasından dolayı herhalde torunlarını parklarda gezdirirler. Çok güzel uçurtma yaparlar, torunları ile uçururlar. Düğünlerde bize uçan balon alırlar. Hani şu uçak şeklinde olanlardansa tabi daha iyi olur.

5.Dedelerimiz dediğimiz gibi emekli olmalarından dolayı rahat yolculuk yaparlar. Her gittikleri yerden bize çok güzel hediyeler de getirirler. Akılları fikirleri torunlarıdır onların.

6. Okula giderken babalarımız harçlık verir elbette. Ama harçlığın kralı dedemizdendir. Mahcup mahcup alsa da harçlığımızı mutlu eder onların kalbinden geçen bu minik hediyeler bizi.

7. Bir DEDEYE sahipseniz yaramazlık yaptığınızda sığınacak bir limanınız vardır. Her ne kadar anne babamız bu durumdan şikâyetçi de olsa dedeler koyamaz bizlere.

8. Dedelerimiz ayaklı meyvelik ya da şekerliktir. Onların yanında bize verecek daima şekerleri ya da meyveleri vardır.

9. Sırf bizim için ektikleri meyve bahçeleri vardır. Hanım büyüyünce çocuklar yer torunlarının yer dedikleri.

10.En önemlisi de yüzümüze gülen müthiş iki çift gözleri vardır. Ruhumuzu aydınlatan. Sıcacık kucakları vardır hatalarımızı saran.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Gizemoz 26 Ekim 2016

babaya sahip olmadık ki dedemiz olsun:((

uzay 1 Kasım 2016

dede candır gerisini boş ver ahh dedem benim

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com