Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Bepanthol Pişik Kremi Kullanıcı Yorumları

Raks Lima Kettle

Siyah Nokta Vakum Makinesi Kullanıcı Yorumları

Ventino 2113NG Set Üstü Ocak

PTT Kargo Çumra Şubesi

Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, çocuklarda pişik oluşmasını önleyici etkiye sahiptir. İçeriğinde barındırdığı %5 provitamin b5 sayesinde cildin nemli, pürüzsüz ve esnek kalmasına katlı sağlar.

 

İçeriğinde yer alan lanolin, cildi kayganlaştırıcı etkisi ile pişik oluşumunun sebeplerinden biri olan sürtünmeyi azaltır. Geçirgen sayesinde cildin hava almasını engellemeden cildin nemlenmesine olanak sağlar.

Parfüm, koruyucu madde, renklendirici veya antiseptik içermez, her bez değişiminde kullanıma uygundur. Yapışkan olmayan yapısıyla bebeklere ekstra rahatlık, annelere de kolay temizleme imkanı sunar.

 

Bepanthol Pişik Kremi Fiyatı:

100 g Bepanthol Pişik Kremi satış fiyatı 15 lira ile 30 lira arasında değişiyor. Kremin sabit bir fiyatı bulunmuyor, en azından eticret sitelerinde fiyatlar sabit değil. Aynı zamanda eczanelerden satın alabileceğiniz Bepanthol Pişik Kremi her eczanede bulunmayabilir.

 

Bepanthol Pişik Kremi Kullanıcı Yorumları

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem kullanıcı yorumlarına ve şikayetlerine sayfa altından ulaşabilirsiniz. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem kullandınız mı? Öyleyse yorum yaparak tüketicilerin bilinçlenmesine katkı sağlayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com