Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Belçim Bilgin Kimdir?

Baymak Lectus 65 KW Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Cloer 7589 Kahve Öğütme Makinesi

Sunny SS4G1 Luna Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri Mutlaka Oku!

Braun Silkepil 9579 Epilasyon Aleti Yorumları

Belçim Bilgin Kimdir?

Kimdir 29 Ekim, 11:38'de eklendi

 

Çoğumuz onu, Yılmaz Erdoğan ile birlikteliğinden sonra tanıdık. Evliliklerinden sonra sıkı sık magazin haberlerinde çıkan pozları ve olayları halen hafızalarımızda canlanıyor. Bazen dargın, bazen küs, bazen ise sarmaş dolaş halleri, onlar hakkında hep soru işaretlerini doğurdu. Birbirilerini tanımalarından evliliğe uzanan süreçte geçen olayları an be an takip ede geldiğimiz bu çiftin, Belçim Bilgin yönünden  yansımalarını ele aldığımız yazımızda, siz değerli okuyucularımızın öğrenmek istediği bir çok soruya cevap vermeye çalışacağız. Belçim Bilgin kim? Ne iş yapıyor ve daha önce ne yapıyordu? Aile Yaşamı ve Evlilik durumunu konu edindiğimiz yazıya geçmeden önce dilerseniz Belçim Bilgin’in hayatından kısaca bahsetmeye çalışalım.

 

BELÇİM BİLGİN HAYATI

31 Ocak 1983 Ankara doğumlu olan Belçim Bilgin henüz daha 33 yaşında. Gencecik yaşına rağmen, üstlendiği bir çok Televizyon programını mükemmel bir şekilde devam ettiren Bilgin, bir çok sinema filmi ve dizide rol almıştır. Henüz daha 10 yaşında iken, ileride bir gün oyuncu olacağını kafasına koyan ve bunun için her türlü yolu denediğini aktaran genç sanatçı, günümüzün önemli oyuncuları arasında gösterilmektedir. Özellikle, açık ve net konuşması ile dikkat çeken Bilgin, bunu okuduğu kitaplara ve dergilere borçlu. Kitap okumayı ve kendisine hitap eden dergileri takip etmeyi çok sevdiğini söyleyen Belçim Bilgin, ömrünün sonuna kadar bu özelliğini devam ettirmek istediğini ifade etmektedir. Öyle ki kitap aşkı, onu bir tutkudan öteye taşımış ve özellikle kendi hayatını anlatmak istediği bir anı kitabı yazmayı da  planları arasına sokmaya neden olmuştur.

Yılmaz Erdoğan’ın eşi olmasının yanında, özellikle sosyal medyada da sık sık vurgulanan Şeyh Said’in torunu olduğu da bilinmektedir.

Güzel oyuncu, Amerikan Film Endüstrisi Hollywood tarafından da takip edilen bir kişidir. Son zamanlarda birkaç Hollywood yapımcısından teklif aldığını itiraf eden Bilgin, buna şu anda karar vermekte biraz zorlanıyor. Özellikle, yapımların yurtdışında olması, Bilginin kafasını karıştıran bir durum. İlerde ne olacağını şimdiden kestirmek zor olsa da, Belçim Bilgin’in çok önemli eserlere imza atacağını söyleyebiliriz.

Ankara’da doğan güzel sanatçı ve oyuncu, henüz ilk okulda iken babasının tayini üzerine eğitimini Hatay İskenderun’da devam ettirmek zorunda kalmıştır. Salih Alptekin ilk okulunu  Ankara’da okuduktan sonra, İskenderun’da da Mehmet Emin Resulzade lisesini okumuştur. 2001’de bu liseden mezun olan Bilgin, zeki ve çalışkan bir öğrenci olarak bilinmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Bilgi- Belge Yönetimi bölümünü 2002 yılında kazansa da okulunu yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Buna en büyük etken ise, oyunculuğa olan tutkusudur. Bu noktadan sonra Yılmaz Erdoğan ile tanışmıştır.

 

BELÇİM BİLGİN YILMAZ ERDOĞAN BİRLİKTELİĞİ

Belçim Bilgin, 2002 yılında kaydını dondurduğu Hacettepe Üniversitesi’ni terk ederek oyunculuğa yönelmek istemiş ve 2 yıla kadar eğitim almayı düşündüğü ve bir filmde kısa bir rol da aldığı Paris’e gitmiştir. Geldikten sonra ise, Belçim Bilgin için yep yeni bir sayfa açıldı. Yılmaz Erdoğan ile tanışan Bilgin, kıvrak zekası ve çalışkanlığının yanında güzelliği ile de usta sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın kalbini çalmayı başarmıştır. 2006 yılından beri, mutlu bir evlilikleri bulunan çiftin Rodin Erdoğan adında bir de çocukları vardır.

 

BELÇİM BİLGİNİN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

Sıfır Kilometre, Hatırla Sevgili, Dol, Güz Sancısı gibi filmlerin yanında, Figen karakteri ile oynadığı Yol Arkadaşım, yine Naz karakteri ile oynadığı Kördüğüm gibi film ve diziler Belçim Bilgin’in oynadığı dizi ve filmlerden sadece bir kısmı.

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ayse 1 Kasım 2016

Yılmaz Erdoğan ile evli olmasa hiç kimsenin adını bile bilmeyeceği kişinin adıdır Belçim Bilgin

İlginizi Çekebilir
Ercüment Balakoğlu Kimdir?

Ercüment Balakoğlu Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 16:56
Oğuzhan Özyakup Kimdir?

Oğuzhan Özyakup Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 03:19
Melike Öcalan Kimdir?

Melike Öcalan Kimdir?

0
0
28 Ağustos, 13:15
İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

0
0
2 Kasım, 12:55
Lokman Hekim Kimdir?

Lokman Hekim Kimdir?

0
0
1 Kasım, 11:28
Ozan Tufan Kimdir?

Ozan Tufan Kimdir?

0
0
30 Ekim, 12:42
Rıza Sarraf Kimdir?

Rıza Sarraf Kimdir?

0
0
28 Ekim, 00:07
Erhan Afyoncu Kimdir?

Erhan Afyoncu Kimdir?

0
0
26 Ekim, 12:20
Larry Ellison Kimdir?

Larry Ellison Kimdir?

0
0
15 Ekim, 00:14
Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda