Kullanıcı Yorumları

Arnavut Kremi Satın Almadan Önce Mutlaka Oku!

20.11.2018
Arnavut Kremi Satın Almadan Önce Mutlaka Oku!

Arnavut Kremi

Arnavut Kremi ile ilgili yazımızı bir ziyaretçimiz den gelen istek üzerine oluşturduk. Öncelikle belirtelim. Arnavut Kremini satın alıp kullanmadığımız için aşağıdaki yazdığımız bilgiler internet ortamından edindiğimiz yüzeysel bilgiler ve bizim ürün hakkındaki izlenimlerimizden oluşmaktadır.

Arnavut Göçmen Kremi Satın Almayı Düşünüyorsanız, Öncelikle Bu Kremi Kullanmış Tüketicilerin Yorum ve Şikayetlerini Okumanızı Öneririz. Yorumlara Sayfa Altından Ulaşabilirsiniz. 

 

Arnavut Kremi Ne İşe Yarıyor?

Aşağıdaki iddialar oldukça ciddi bu yüzden ürünü satın almadan önce iddiaların doğruluğundan emin olmadan alış veriş yapmanızı önermiyoruz. Zira uygun bir fiyata cilt lekelerinden kurtulmak hatta sadece krem ile kurtulmak hayli zor diye düşünüyoruz. Biz yine de markanın iddiasını olduğu gibi yazalım.

 • Kırışıklık Gidermeye
 • Cildi Beyazlatmaya
 • Sivilcelerin Giderilmesine
 • Cilt Lekelerinin Giderilmesine

 

Arnavut Kremi İçindekiler

Arnavut kreminin içindekilerini araştırdığımız sitelerde bulamadık. Ürünü satın alan kullanıcılar içinde yazılanlar kısmını bize gönderirse yada marka yetkilileri konuya ekleriz.

 

Arnavut Kremi Kullanımı

Satış sitesinde kremin kullanımı ve etkisini anlatmak için aynen şöyle bir cümle bir kullanılmış ” Normal krem gibi cildinize bir kat sürün ve etkisini hemen görün.” İnsan hadi oradan be sende diyesi geliyor ama, sonra marka sahipleri bizimle çok uğraşıyor. Yorumları tüketicilere bırakmak daha doğru…

 

Arnavut Kremi Fiyatı

Krem için biçilen fiyat 79 Lira, çoklu alımda indirim uygulanmış, ayrıca pembe maske diye bir ürün yanında gönderiyorlarmış 2 adet alınca.

 

Arnavut Kremi Şikayet

Bu tarz kremler ile ilgili hem sitemizde hemde internet ortamında hatırı sayılır sayıda şikayet olduğunu belirtelim. Yazımızı yeni yayımladığımız için ilk günlerde şikayet olmayabilir ancak zamanla, memnun olmayan tüketiciler yazımızı okudukça şikayetlerini bizimle ve sizlerle paylaşacaktır.

 

Arnavut Kremi Kullanıcı Yorumları

Arnavut Kremi satın almadan önce ürünü kullanmış tüketicilerin yorum ve şikayetlerini okumanızı öneririz. Zira bu tarz ürünler sağlığımızı direkt olarak etkilemekte, üstelik ürünü internet ortamından almak zorundasınız. Çünkü krem sadece internet üzerinden satılmakta. Arnavut Kremi kullanma fırsatınız olduysa deneyimlerinizi varsa şikayetlerinizi lütfen bizimle ve bu kremi satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Unutmayın sizin yorumlarınız bizim için değerli tüketiciler için ise yol gösterici olacaktır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kıvılcım dedi ki:

  Merhaba ben bir Arnavut Kızı olarak bu yazılanlara biraz şaşırdım ve bu kremin bu şekilde kutulu satılmasına da şaşırdım açıkçası. Şikayetler olabilir evet ama bu tamamen ürünle alakalıdır. Çünkü bizim kullandığımız Arnavut kremi evde yapılan bir krem. Bu ürünler nasıl bilmiyorum ama bizim yaptığımız gerçek Arnavut kremi normal krem gibi sürülmüyor. Kıvamı çok sert katı,beyaz kireç gibidir. O kremi yüzünüze uygulayıp yada sadece sivilcelerinizin üzerine sürüp yarım saat bekletip yüzünüzü yıkıyorsunuz. Sonra yüzünüzü gül suyuyla tonikliyorsunuz. Çok kuru ciltler üzerine nemlendirici krem uygulayabilir. Bizim ciltlerimiz gerçekten güzeldir ve bu kremin etkisi çoktur. Herkese iyi akşamlar

  1. Smr dedi ki:

   Merhaba tarifini vermeniz mümkünmü

  2. Gizem dedi ki:

   Tarifini verseniz ne güzel olur 🙏

  3. büşra dedi ki:

   tarifini verebilirmisiniz kıvılcım hanım

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit