Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi Fiyatları

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi kaç para diye merak ettik ve 21-11-2016 tarihinde Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi için fiyat araştırması yaptık. En ucuz Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi fiyatı 1959.00 lira iken En pahalı satış yapan sitedeki fiyat ise 1959.00 liraydı. Yazdığımız fiyatlar, fiyat karşılaştırma sitelerinden yazıyı hazırlarken çektiğimiz fiyatlardır. Güncel fiyatlar değişiklik gösterecektir.

 

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi Ürün Bilgisi

  • Ana Özellikler

  • Isıtma Şekli
    Basmakalıp

 

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi Şikayet

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi şikayetleri sayfa altında, sizinde Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi ile ilgili bir şikayetiniz varsa lütfen bize yazın.

 

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi Kullanıcı Yorumları

Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi kullanıcılarının yapmış olduğu yorumlar sayfa altında bulunmakta, sizde Ariston Genus 36 FF Hermetik Kombi kullandıysanız yada kombi hakkında merak ettikleriniz varsa sayfa altından yazın.

Check Also

Baymak Duo Tec Premix 42 Kombi Kullanıcı Yorumları

Baymak Duo Tec Premix 42 Kombi satın almadan önce, bu klimayı kullanmış tüketicilerin yorumlarını ve …

2 Yorum

  1. ariston beyaz eşyaları kesinlikle erken bozuluyor, kombisini kullanmadım ama bütün beyaz eşyaları elimden geçti, en fazla dayananı 3 yıl sürdü.

    • Kenan kardeşim aristonu kötülemişsin ama, bu kadar da yerden yere vurmana gerek yok. Ben de evimde Hotpoint-Ariston no-frost buzdolabını, bulaşık makinesini kullanıyorum. Alalı 5 yıl oldu, maşallah hala çok güzel çalışıyorlar. Her markanın hata veren ürün ve modelleri vardır. Bunu tüm ürünlerine mal etmemek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir