Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Apple iPhone SE Kullanıcı Yorumları ve İphone Se Şikayetleri

Pioneer SE-CL712T-K Siyah Kulaklık

Luxell LX-13535 Fırın

Villa Sultan Mosaicci Art Otel Yorumları

Silver Cross Zest Black Puset

Apple iPhone SE Kullanıcı Yorumları

Telefon, Ürünler 14 Kasım, 20:03'de eklendi

iPhone SE

Yazımızı oluşturduğumuz tarihteki iPhone SE fiyatları ortalama 1.700 lira ile 2800 lira arasında değişmekte. Fiyat farkının bu kadar yüksek olmasındaki en önemli unsur, telefonlar çıktıktan sonraki her ay hatta her hafta düzenli fiyat indirimine gitmesi, bazı satıcılar ise bu indirimleri uygulamıyor ve ilk satış fiyatından satmaya devam ediyorlar telefonları. 2. El iphone se telefon fiyatları ise 700 tl ile 1.200 lira arasında değişiyor.

 

Apple iPhone SE Şikayetleri

Iphone se telefon ile yapılan şikayetler genellikle batarya sorunları, kamera problemleri ve garanti sürecindeki ilgisizlik ve uzun tamir süreleri şeklinde gidiyor.

 

Apple iPhone SE Yorumları

iPhone SE cep telefonu kullandıysanız lütfen telefon hakkındaki görüşlerinizi iPhone SE satın almak isteyen kişiler ile paylaşın. iPhone SE telefon satın almak istiyorsanız öncelikle iPhone SE kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririz.

 

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

umut 22 Kasım 2016

Apple’ın son zamanlarda yaptığı tek şey tasarımı inceltmek, buda telefonun bataryasına olumsuz etki yapıyor, sonrada patlama yanma haberleri geliyor doğal olarak.

sabri 13 Temmuz 2017

j7 prime alacak arkadaşlar iyi düşünün iadesi mümkün değil ekran rezillik insanları cezbetmek ram 3 gb cıkarılmış
ses iyi değil abartmıyorum arka kamera iğrenç ve karanlık çekiyor.batarya 3300 mah kesinlikle hakkını vermiyor.
ekrana alışamassınız. silik ve tat vermiyor. samsung firmasının en kötü tasarım modellerinden birisi resmen insanlar üzerinde deneniyor

UTKU GSM 13 Temmuz 2017

J7 PRIME EKRAN OKADARMI REZIL VE MAT OLUR TELEFONDAN SOGUDUM OYUNLAR KASILIYOR ARKA KAMERA COK KOTU 10 UZERINDEN 4 SES 10 UZERINDEN 5 SARJ 10 UZERINDEN 6 ON SELFIE ISIGI YOK RAM 3 GB OLSA BILE EKRAN GOZU YORUYOR
CEP TLF TEKNIKERI OLARAK SOYLUYORUM EKRANA ALISANA KADAR UYKULARINIZ KACAR UZAK DURUN MORALINIZ BOZULRR

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com