Apple iPhone SE Yorumları

Apple iPhone SE Kullanıcı Yorumları

Gamze 14 Kas 2016 Telefon  1

iPhone SE

Yazımızı oluşturduğumuz tarihteki iPhone SE fiyatları ortalama 1.700 lira ile 2800 lira arasında değişmekte. Fiyat farkının bu kadar yüksek olmasındaki en önemli unsur, telefonlar çıktıktan sonraki her ay hatta her hafta düzenli fiyat indirimine gitmesi, bazı satıcılar ise bu indirimleri uygulamıyor ve ilk satış fiyatından satmaya devam ediyorlar telefonları. 2. El iphone se telefon fiyatları ise 700 tl ile 1.200 lira arasında değişiyor.

 

Apple iPhone SE Şikayetleri

Iphone se telefon ile yapılan şikayetler genellikle batarya sorunları, kamera problemleri ve garanti sürecindeki ilgisizlik ve uzun tamir süreleri şeklinde gidiyor.

 

Apple iPhone SE Yorumları

iPhone SE cep telefonu kullandıysanız lütfen telefon hakkındaki görüşlerinizi iPhone SE satın almak isteyen kişiler ile paylaşın. iPhone SE telefon satın almak istiyorsanız öncelikle iPhone SE kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririz.

 

bb-mobile-i1453.png
BB Mobile i1453 En Ucuz Telefon
htc-desire-826.png
HTC Desire 826 Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri Mutlaka Oku!
nokia-215.png
Nokia 215 Telefon Yorumları
htc-one-s9.png
HTC One S9 Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri Mutlaka Oku!

“Apple iPhone SE Kullanıcı Yorumları” üzerine 1 yorum

  1. umut diyor ki:

    Apple’ın son zamanlarda yaptığı tek şey tasarımı inceltmek, buda telefonun bataryasına olumsuz etki yapıyor, sonrada patlama yanma haberleri geliyor doğal olarak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir