Kullanıcı Yorumları

Antalya’nın En İyi Apart Oteli

02.01.2019
Antalya’nın En İyi Apart Oteli

Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi rezervasyon ve yorum sitelerine göre 2018 yılının en iyi apart oteli belli oldu. Yerli ve yabancı tatil severlerin yapmış olduğu değerlendirmeye göre Güden Pearl en yüksek müşteri memnuniyeti ile zirvede yer aldı. 

2016 yılında Almanya’dan Türkiye’ye dönen Güden Ailesi, turizm sektöründe deneyim sahibi olmamasına karşın bu alanda çok kısa sürede elde edilmesi güç bir başarıya imza atarak Antalya’nın en iyi apart oteli unvanını elde etti. Otel sahibi Mustafa Güden ile yaptığımız röportajda samimi ifadelerle başarısının sırrını anlattı. 

Oteli kendi evi, müşterileri ise misafirleri olarak gördüğünü belirten Mustafa Güden, misafirlerinin memnuniyetini ve memnuniyetsizliğini bizzat takip etmesi ve çözümler sunması sayesinde misafirleriyle çok özel bir bağ kurduğunu, bu sayede tüm değerlendirme sitelerinde müşterilerinin teveccühünü kazanmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Kendisine bu yüksek enerjiyi verenin ise eşi Asu hanım olduğunu belirtirken, başarısının arkasında eşinin ve ailesinin olduğunu her fırsatta keyifle belirtmesi, otelin tam bir aile oteli olduğunu bize hissettirdi. 

Söyleşimiz oldukça samimi bir şekilde gerçekleştiğinden kendimizi otelde değil de misafirlikte gibi hissettik diyebiliriz. Sezon bitmesine karşın otelin boş olmaması ise dikkatimizi çeken bir diğer detay oldu.

 

Dünyaca ünlü değerlendirme sitelerinde Güden Pearl için verilen puanlamalar ise şu şekilde; 

Booking: 10 / 9.5

Neredekal: 10 / 10

Holidaycheck 6 /  6

Tripadvisor 5 / 5

 

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan otel için bir çok sitede de olumlu yorum ve görüş bulunmakta. Yeni tasarlanan siteleri ile Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Arapça olarak ziyaretçilerini karşılayacak olan otel, ayrıca yeni sezon için farklı konseptlerde turlar düzenleyecek. 

Antalya’nın en iyi apart oteli
Konyaaltı’nın En İyi Apart Oteli
Mustafa Güden

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Seyyah dedi ki:

  Güzel bir aile oteli, geçen sene burada kalmıştık. Herkes güler yüzlü ve çok samimi gelmişti.

  1. Mustafa dedi ki:

   Çok teşekkür ederiz

 2. Hakam dedi ki:

  Tebrik ederim sizi ve eşinizi Mustafa bey, tekrar görüşmek dileğiyle…

  1. Mustafa dedi ki:

   Çok teşekkürler herzam beklerim

 3. Yasin dedi ki:

  Fiyatları nereden görebiliriz?

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit