Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Almanya'daki Vatandaşlarımıza Tercüme Hizmeti - İmge Tercüme

Goldmaster NAV-558 5 Navigasyon Cihazı

Goldmaster GVC-7507R Islak-Kuru Şarjlı Süpürge

PTT Kargo Çukurköy Şubesi

PTT Kargo Gebze Dağıtım Ve Toplama Merkezi Şubesi

Almanya’daki Vatandaşlarımıza Tercüme Hizmeti

Bilgi Bankası, İnternet, Nedir? 22 Ağustos, 11:30'de eklendi

Almanya’daki Vatandaşlarımıza Tercüme Hizmeti

İmge Tercüme Bürosu her zaman olduğu gibi yine siz değerli müşterilerine yardımcı olmayı ilk planda tutarak çok özel bir projeye daha imza attı. Ofisimiz Almanya’daki vatandaşlarımızdan gelen tercüme isteklerine destek vermek adına 24 saat çalışan online tercüme sistemini devreye geçirdi. Ofisimiz Türkiye bazında her noktaya hizmet verirken globalleşen dünyada talepler çok farklı noktalardan da gelmeye başladı. Bu anlamda firmamız harekete geçerek insanlara daha kolay ve hızlıca tercüme hizmeti sağlayacak alt yapıyı devreye soktu. 

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sistem aslında çok basit bütün olay sizin çeviriye ihtiyacınız mı var sorusu ile başlamakta. Eğer tercümeye ihtiyacınız varsa www.imgetercume.com adresimizi tıklamanız yeterli olacaktır. Adresimizi tıkladıktan sonra online sipariş sekmesine gelerek tercüme için şu adımları izleyerek hizmet alabilmektesiniz.

  • Dosya yükle
  • Metin gir
  • Kaynak ve hedef dilleri belirleyiniz
  • Uzmanlık varsa seçiniz
  • Yeminli tercüman imzalı, noter onaylı veya apostil tasdikli gibi onay işlemleri var mı?
  • Müşteri notları
  • Kargo isteği
  • Sonuç olarak tüm bu bölümlerin ardından çeviri tutarı otomatik olarak sistem tarafından hesaplanarak size gönderilmektedir. Ortaya çıkan tutarı EFT, Havale ve Kredi Kartı yöntemleri ile birlikte ödeyerek siparişinizi tamamlıyorsunuz.

Ardından size bilgilendirme maili geliyor ve çeviriniz başlıyor. Tercüme tamamlandıktan sonra hem siteye yükleniyor siz üyeliğinizle girerek çeviriyi kontrol edebiliyor veya indirerek rahatça kullanabiliyorsunuz. Ayrıca çeviride bir değişiklik istediğinizde yine üyelik sayfanızdan revize talebini işaretleyerek işlemi tamamlıyorsunuz. Ardından editör ekibi gerekli kontrolü yaparak çeviriyi tamamlayarak sizlere teslim ediyor. 

 

Neden Almanya’da Tercüme

Neden Almanya önceliğimiz oldu sorusunda açıkçası en yoğun talep bu ülkeden gelmesi gerçekten bizi buraya yönelik bir çalışmaya itti. Zira bu çalışma ile ciddi bir potansiyele cevap verir konuma geldik. Sonrasında Almanca Türkçe ve Türkçe Almanca tercüme taleplerine verdiğimiz destekle bu projeyi daha da geliştirip bütün Avrupa ülkelerine yaydık. Artık 1 yıllı aşkın çalışmalarımız sonrası dünyanın 4 bir yanındaki Türklere tercüme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yeni hedefler doğrultusunda ciddi alt yapı çalışmaları yaparken çok başarılı bir çalışma ile sizlere yine ilkler sunmaya devam etmek istiyoruz. Almanca tercüme taleplerine verdiğimiz önem sonrası ortaya çıkan online tercüme isteği ve bu projenin getirdiği yeniliklere müşterilerimizin ilgisi ve memnuniyeti ile bizler yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
100 cl EFE Rakı Fiyatı

100 cl EFE Rakı Fiyatı

0
0
8 Ocak, 19:37
Birleşim Varlık

Birleşim Varlık

0
0
22 Aralık, 14:38
Detay Maxinet Güvenilir Mi?

Detay Maxinet Güvenilir Mi?

0
0
28 Kasım, 00:08
Kilo Aldıran Yiyecekler

Kilo Aldıran Yiyecekler

0
0
20 Ekim, 15:56
Uzun Etek Kombin Önerileri

Uzun Etek Kombin Önerileri

0
0
20 Ekim, 15:45
Zeytinyağının Tarihçesi

Zeytinyağının Tarihçesi

0
0
4 Ekim, 17:06
Dünya’nın En Küçük Adamı

Dünya’nın En Küçük Adamı

0
0
7 Eylül, 11:11
Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda