Algae Yosun Özü Satın Almadan Önce Yorumlarını Okuyun!
Kapat

Algae Yosun Özü

Anasayfa Kişisel Bakım Ürünleri Algae Yosun Özü

Algae Yosun Özü

Diğer Çatlak Kremi Markaları için oluşturduğumuz sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Algae Yosun Özü Nedir?

Resmi sitesinde nedir kısmında oldukça süslü cümleleri taradıktan sonra öğrendiğimize ve iddia edildiğine göre, Algae yosun özü özel içeriği sayesinde çatlakları gideriyor, ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünü yok ediyor ve selülitelerinizden kurtulmanızı sağlıyor.

 

Algae Yosun Özü İçindekiler

Agae yosun özü içerisinde bulunan bileşenleri araştırdıktan sonra konuya dahil edeceğiz.

 

 

Algae Yosun Özü Nasıl Kullanılır?

Ürünün etki süresinin 60 gün olarak belirtildiğini hatırlatmakta fayda var. Buda algae yosun özü satın alırken bir kutunun yetmeyeceği anlamına geliyor, bütçenizi buna göre düzenlemeyi unutmayın. Algae Yosun Özü kullanımı ise şu şekilde; Sprey halindeki yağı vücudun sorunlu bölgelerine düzenli masaj yaparak uygulamak gerekiyor.

Etki gösterme süreci ise (Firmanın iddia ettiğine göre)

İlk 7 Gün İçindeki Etkileri

Sorunlu bölgedeki yağ dengesinden sorumlu endokrin hormonu çalışması normal halini alır, kan dolaşımının hızlanması ile yosun yağının uygulandığı bölgede selülit ve çatlaklar %30’a kadar azalma gözlemlenir.

14 Gün Kullanım Sonunda Gözlemlenecek Etkileri

Selülitler gözle görülür şekilde azalır, kalça ve basenlerde 4-8 cm arasında küçülme gözlemlenir.

28 Gün Kullanımdan Sonraki Etkiler

Portakal kabuğu olarak tabir edilen görüntü tamamen ortadan kalkar ayrıca göbek bölgesinde bulunan çatlaklar ise %80’e kadar kaybolur.

2 Ay Kullanım Sonundaki Etkileri

60 Gün Algae yosun özü kullandığınızda pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olursunuz, ayrıca cildiniz artık çok daha sıkıdır.

 

Algae Yosun Özü Yan Etkileri

Algae yosun özü yağının yan etkileri ilgili bir bilgi edinemedik. Ürün henüz yeni sayılacak bir ürün olduğu için kullanıcılardan bir geri bildirim olma ihtimali ise pek mümkün görünmüyor. Şunu belirtmekte fayda var, yosuna alerjisi olanların dikkatli kullanmasında fayda var.

Algae Yosun Özü Fiyatları

1 Kutu Algae Yosun Özü 49TL’den satılıyor, satın aldığınız adet arttıkça birim fiyatı düşüyor. 3 Kutu aldığınızda fiyatı 119tl iken 6 kutu aldığınızda fiyat 199tl. Adetli satış yapmak için uygulanan bu taktik kullanıcı için avantajlı gibi görünüyor olsa da işinize yaramayacak bir ürün için fazladan harcanan para demek olabilir.

 

Algae Yosun Özü Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Algae yosun özü kullandıysanız lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın, ürünü almak isteyen kişilere öneri ve tavsiyelerde bulunmaktan çekinmeyin. Algae yosun özü ile ilgili yapılan yorum ve şikayetler sayfa altındadır. Algae Yosun Özü satın almadan önce yorum ve şikayetleri mutlaka okuyun! Ürün henüz yeni piyasaya çıktığı için yapılan yorum ve şikayetlerin sayısı biraz az olabilir, kullanım sayısı arttıkça gelen yorumlar ve şikayetler aynı oranda artacaktır. Ürün hakkında tereddüt yaşıyorsanız kullanıcıların görüşlerini paylaşmasını beklemek mantıklı olabilir.

Algae Nedir?

 

Şuradaki yazımızdan El Sultan Yağı tüy dökücü yağ incelememizi okuyabilirsiniz. 

“Algae Yosun Özü” üzerine 32 yorum

 1. Nur nisa says:
 2. Ezel says:
 3. Öznur says:
 4. Nihal says:
 5. Ela says:
 6. Ela says:
 7. Damy says:
 8. Ayla gür says:
 9. defne says:
  • nazli says:
 10. Gizem says:
 11. nurçe says:
 12. Fidan says:
  • Tuba says:
 13. nurçe says:
 14. ch4 says:
  • Gamze says:
  • nurçe says:
  • CH4 says:
 15. songül says:
 16. feride says:
 17. seda says:
 18. seda says:
 19. Tugba says:
  • Gamze says:
 20. Ecem says:
 21. Kadın says:
 22. Ayşe Dede says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status