Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları
Kapat

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları

Anasayfa Kişisel Bakım Ürünleri Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu

Luis Bien markasının daha önce birçok ürününü inceleme fırsatımız olmuştu. Luis Bien yazımızdan göz atabilirsiniz. Şuan incelediğimiz ürün olan Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu inceleme şansımız olmadı bu yüzden ürün hakkındaki yazımız internet ortamından edindiğimiz bilgilerden oluşacak. Ancak en doğru değerlendirmeyi bu ürünü satın alıp kullanmış tüketicilerin yapacağını unutmayın. Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu tüketici yorumlarını ve şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz.

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu İçindekiler

Ürün içeriği ile ilgili çok fazla bir bilgi bulamadık resmi satış sitesinde, sitede yazıldığına göre içeriği şu şekildeymiş:

-%100 Doğal Hindistan Cevizi,

-Aktif Kömürü ve ferahlık için Xylitol ile Menthol.

Ayrıca ürünün sağlık bakanlığı ya da tarım bakanlığı izinlerinin olup olmadığını bilmiyoruz. En azından satış sitelerinde böyle bir bilgiye rastlamadık. 

 

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Fiyatı

50 gram Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu satış fiyatı 39 lira + 7 lira kargo bedeli ile 46 liraya satılmakta.

 

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanımı

Kullanım ile ilgili detaylı bilgiyi edindikten sonra bu kısmı güncelleyeceğiz.

 

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Şikayetleri

Ürün henüz yeni piyasaya girdiği için şikayetler için henüz erken diyebiliriz. Tüketiciler kullandıkça ürünün ne kadar tüketici dostu olup olmadığı anlaşılacaktır.

 

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu kullanma fırsatınız olduysa lütfen ürün hakkındaki deneyimlerinizi varsa şikayetlerinizi sayfa altından bizimle ve bu ürünü satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Unutmayın sizin yorumlarınız bizim için değerli, tüketiciler için ise yol gösterici olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status