Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu ile ilgili henüz vlogger videolarına denk gelmediyseniz, muhtemelen kozmetik mağaza raflarında siyah renkte diş beyazlatma ürünlerini yakın zaman içinde göreceksiniz. Alışık olduğumuz beyaz diş için beyaz diş macunu düşüncesini yerle bir eden, Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozunu elimizden geldiğince incelemeye aldık. Hemen bir hatırlatma yapmakta fayda var. Ürünün bir çok muadili bulunmakta. Ayrıca sayfa altından ürünü kullananların yorum ve şikayetlerine erişebilirsiniz.

 

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu İçeriğinde Neler Var?

Tüm ürünlerin içeriğinin aynı olmadığını belirtmekte fayda var. Örnek olarak aldığımız ürün olan Luis Bien Karbon Diş Beyazlatma tozu içeriğinde bulunanlar ise; Hindistan cevizi, Xylitol, mentol ve aktif kömür. Aktif kömür sanırız rengini veren madde, Xylitol için ise wikipedia linkini ekledik.

 

Diş beyazlatma tozu kullanım öncesi ve sonrası

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Kullanımı

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu kullanımı oldukça kolay, diş fırçanızı  ıslatın ve bir miktar karbon tozunu diş fırçanıza dökün. 2-3 dakika kadar dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı çalkalayın. İşlemi günde 2 defa dişleriniz istediğiniz beyazlığa ulaşana kadar tekrarlayın. Dilediğiniz sonuca ulaştıktan sonra, işlemi günde 1 defa yapmanız yeterli olacaktır.

 

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Nereden Alınır?

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu henüz yeni bir ürün olmasına karşın, kullanıcılar tarafından rağbet görmesinin etkisiyle hemen hemen bütün raflarda yerini aldı. Bir çok markanın çıkarmış olduğu Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu bulunuyor. Hemen hemen bütün eticaret sitelerinde ve kozmetik mağazalarından Aktif Karbon temin etmeniz mümkün.

 

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Markaları (Tüm markaları inceleyeceğiz, incelediğimiz markaların ürün inceleme yazılarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.)

 

Aktif Karbon Diş Tozu Fiyatları

Birden çok Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu olduğu için fiyatlarda farklılık gösteriyor. En çok satılan karbon diş beyazlatma tozlarının fiyatları ise ortalama 40 lira civarlarında. Ancak henüz tanınmamış markaların ürünlerini 10  liraya kadar bulmak mümkün.

 

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Şikayet

Ürün ile ilgili şikayetler genellikle fason olarak tabir edilen tanınmamış markaların çıkarmış olduğu ürünlerden gelmekte. Şikayetlerin başlıca konusu ise kötü tat ve diş macunundan pek bir farkının olmadığı yönünde.

 

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Kullanıcı Yorumları

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Kullanıcı Yorumları sayfanın altında yer almaktadır. Sizde benzer bir ürün kullandıysanız lütfen kullandığınız ürünün markasını ve nereden aldığınız gibi detayları da belirterek, deneyimlerinizi bizimle ve bu ürünü merak eden tüketiciler ile paylaşın. Unutmayın sizlerin yorumları bizim için değerli, tüketiciler için ise yol gösterici niteliğindedir.

 

Ürünün Bilenen Diğer İsimleri:

 • Beyazlatma tozu
 • Diş beyazlatıcı toz
 • Siyah diş macunu
 • Diş beyazlatan kömür
 • Karbon tozu
 • Siyah diş tozu

 

Check Also

Cialis Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Cialis Cialis nedir? Cialis yan etkileri nelerdir? Cialis etki süresi, Cialis fiyatı gibi aklınıza takılan bütün soruları bu …

7 Yorum

 1. merhaba dişbey karbon beyazlatıcı 6 aylık kullanım içeriyor karbon diş beyazlatmada ennn etkilisi diyebilirim dişbeyi hemde ucuz

 2. Bu markaya dair ürünlerin reklamları sosyal medyada çok dönüyor ama ürünlerinin altında negatif yorum dolu ve hemen siliyorlar. Bu yorumların yerine de kendi elemanları olumlu yorumlar yazıyor ve insanları kandırıyorlar.

 3. güzel ürünmüş denemek lazım

 4. süheyla kocak

  Bildigimiz karbonhidrat hapini alip ezin ve fircayla dislerinize sürünüz ayni etkiyi alip daha ucuza mal oluyor 🙂 ben öyle yapiyorum

 5. karbon dedikleri şey kömür mü?

 6. Tadı nasıl bilen var mı? Sonuçta siyah renkte, kötüde tadı varsa kullanmaya hiç değmez!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir