aerobilet.com Yorumları ve Şikayetleri Sitemizde.
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

aerobilet.com Güvenilir Mi?

aerobilet.com Güvenilir Mi?

Ülkemizde en çok internetten alışveriş yaptığımız alan bilet alışverişi bu ön bilgiyi vererek, aerobilet.com hakkında gözümüze çarpan detayları sizlerle paylaşacağız. ( Lütfen aerobilet.com deneyimlerinizi ve görüşlerinizi sayfa altından paylaşın.) Ssl sonuçları ile başlayalım, site SSL sertifikasına sahip. aerobilet.com ssl sonuçlarına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. aerobilet.com sitesine girdğinizde ana site olarak belirledikleri arrobilet.com.tr sitesine yönlendirilme yapılmış.   Site […]

Ülkemizde en çok internetten alışveriş yaptığımız alan bilet alışverişi bu ön bilgiyi vererek, aerobilet.com hakkında gözümüze çarpan detayları sizlerle paylaşacağız.

( Lütfen aerobilet.com deneyimlerinizi ve görüşlerinizi sayfa altından paylaşın.)

Aerobilet.com ssl sonucları
Aerobilet.com ssl sonuçları

Ssl sonuçları ile başlayalım, site SSL sertifikasına sahip. aerobilet.com ssl sonuçlarına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. aerobilet.com sitesine girdğinizde ana site olarak belirledikleri arrobilet.com.tr sitesine yönlendirilme yapılmış.

 

Site TÜRSAB acentesi aynı zamanda IATA üyesi. Türkiye, İsviçre, Rusya ve Ukrayna şubeleri olduğunu sitenin iletişim kısmında yayınladıkları bilgilerden edindik. Ama şirket ismi ve resmi bilgilerini siteden edinemedik. 444 00 03 Numaralı destek hatları firmanın kurumsal bir çizgisi olduğunun sinyalini veriyor. Çeşitli bilet kampanyalarını internette görmüş olsak da henüz  bu siteden hiç bilet satın almadık, satın alma aşaması ve sonrasındaki aşamalarda müşteriye yaklaşımları hakkında fikir sahibi değiliz anacak. Siz aerobilet.com sitesinden alışveriş yaptıysanız lütfen deneyimlerinizi sayfa altından yorumlar kısmına yazarak bizimle paylaşın. Aerobilet.com sitesinden bilet satın almak isteyen kişilere görüşlerinizi aktararak onlara yardımcı olun.

Aerobilet.com Şikayet

Aerobilet.com sitesi hakkında şikayet yazmadan önce lütfen şu detaya dikkat ediniz. Yazdığınız şikayetin doğruluğunu teyit etmek için, bize talep gelmesi durumunda firmadan alışveriş yaptığınızı belgelemeniz gerekebilir. Belgelenemeyen durumlarda yazmış olduğunuz şikayet kaldırılabilir. Alışveriş doğruluması ancak firma tarafından talep gelmesi durumunda istenmektir. Bunun haricinde hiç bir kısıtlama olmadan dilediğiniz gibi görüşlerinizi yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Özellikle kampanyalarını bekleyin, eğer akıllılık edip erkenden alırsanız çok uygun fiyata istediğiniz yere bilet alırsınız.

  2. bilet almak için arayın anında cevap ama değişiklik yada iptal için arayın yanıt alamazsınız,Türk üsülü satış biter muhattap yok!

  3. Özellikle aerobilet’den alıyım diye bi düşüncem yok ama fırsat buldukça burdan alıyorum. Beni tav eden kampanyaları oluyor bazen bilet alcağım zaman ilk baktığım sitelerden diyebilirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

izmir travesti