aerobilet.com Güvenilir Mi?

aerobilet.com Güvenilir Mi?

Ülkemizde en çok internetten alışveriş yaptığımız alan bilet alışverişi bu ön bilgiyi vererek, aerobilet.com hakkında gözümüze çarpan detayları sizlerle paylaşacağız.

( Lütfen aerobilet.com deneyimlerinizi ve görüşlerinizi sayfa altından paylaşın.)

Aerobilet.com ssl sonucları
Aerobilet.com ssl sonuçları

Ssl sonuçları ile başlayalım, site SSL sertifikasına sahip. aerobilet.com ssl sonuçlarına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. aerobilet.com sitesine girdğinizde ana site olarak belirledikleri arrobilet.com.tr sitesine yönlendirilme yapılmış.

 

Site TÜRSAB acentesi aynı zamanda IATA üyesi. Türkiye, İsviçre, Rusya ve Ukrayna şubeleri olduğunu sitenin iletişim kısmında yayınladıkları bilgilerden edindik. Ama şirket ismi ve resmi bilgilerini siteden edinemedik. 444 00 03 Numaralı destek hatları firmanın kurumsal bir çizgisi olduğunun sinyalini veriyor. Çeşitli bilet kampanyalarını internette görmüş olsak da henüz  bu siteden hiç bilet satın almadık, satın alma aşaması ve sonrasındaki aşamalarda müşteriye yaklaşımları hakkında fikir sahibi değiliz anacak. Siz aerobilet.com sitesinden alışveriş yaptıysanız lütfen deneyimlerinizi sayfa altından yorumlar kısmına yazarak bizimle paylaşın. Aerobilet.com sitesinden bilet satın almak isteyen kişilere görüşlerinizi aktararak onlara yardımcı olun.

Aerobilet.com Şikayet

Aerobilet.com sitesi hakkında şikayet yazmadan önce lütfen şu detaya dikkat ediniz. Yazdığınız şikayetin doğruluğunu teyit etmek için, bize talep gelmesi durumunda firmadan alışveriş yaptığınızı belgelemeniz gerekebilir. Belgelenemeyen durumlarda yazmış olduğunuz şikayet kaldırılabilir. Alışveriş doğruluması ancak firma tarafından talep gelmesi durumunda istenmektir. Bunun haricinde hiç bir kısıtlama olmadan dilediğiniz gibi görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (15 Yorum)

  1. İDO bileti aldım. İptal için iletişim numaralarını aradım. Bu hattan uçak biletini cevaplıyoruz mail atın hemen dönüş yaparlar dediler. ertesi gün bile aramadılar. Ben aradığımda İDO biletlerini idonun kendi sitesinden kendinizin iptal etmesi gerekir dediler. Bunu niye belirtmiyorsunuz zamanında dedim. cevap yok. Şikayet var a yazdığımda hemen geri dönüş yaptılar. Tabiki para iadesi yapmadılar. Arkadaşlar paranızla rezil olmak istemiyorsanız bunlardan bilet almayın.

  2. Çift yönlü aldığım biletimin ilk yönünü kullanmadığım için diğer yönünü kullandırmadılar. THY yi aradığımda aeroyu arayın dediler. Aero THY yi ara dedi. Muahtap bulamadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sakın almayın. Firmaların orjinal sitelerinden alın. Bunlara boşa para kaptırmayın.

  3. Bu güne kadar bu site üzerinden onlarca yurt içi uçak bileti aldım, otobüs bileti aldım, otel konaklaması yaptım. hiç bir sorunla karşılaşmadım. Bu gün de yurt dışı bilet aldım. Fiyatlar ve promosyonlar oldukça iyi. Tavsiye ederim.

  4. Once allah sonra aero bilet sitesi yuzunden A gurubu acenta para kazandim yuzlerce bilet satim bu siteden aero bilet cok iyi tek sorun iptal yeda iade canli destek cok gec cevab veriyorlar ama gerisi super

  5. Attığım maillerden sonra bu rezillik oldu zaten. Ben ne diye sizin maillerinize güveneyim ki şu dakikadan sonra?

  6. Bu siteden bilet almanızı hiç tavsiye etmem.Kızımın 23.04.2017 tarihli Amsterdam Vancouver uçuşu havayolu tarafından iptal edildi.Ücret iadesi için bilet aldığınız firma ile irtibata geçin dediler,fakat aerobilet.com tarafından insanla dalga geçer gibi ciddiyetsiz cevaplar veriyorlar.Telefondan destek hattına ulaşılamıyor.Kesinlikle aerobilet.com u tavsiye etmiyorum.

  7. Özellikle kampanyalarını bekleyin, eğer akıllılık edip erkenden alırsanız çok uygun fiyata istediğiniz yere bilet alırsınız.

  8. bilet almak için arayın anında cevap ama değişiklik yada iptal için arayın yanıt alamazsınız,Türk üsülü satış biter muhattap yok!

  9. Özellikle aerobilet’den alıyım diye bi düşüncem yok ama fırsat buldukça burdan alıyorum. Beni tav eden kampanyaları oluyor bazen bilet alcağım zaman ilk baktığım sitelerden diyebilirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın