aerobilet.com Yorumları ve Şikayetleri Sitemizde.
Kapat

aerobilet.com Güvenilir Mi?

Anasayfa İnternet aerobilet.com Güvenilir Mi?

Ülkemizde en çok internetten alışveriş yaptığımız alan bilet alışverişi bu ön bilgiyi vererek, aerobilet.com hakkında gözümüze çarpan detayları sizlerle paylaşacağız.

( Lütfen aerobilet.com deneyimlerinizi ve görüşlerinizi sayfa altından paylaşın.)

Aerobilet.com ssl sonucları

Aerobilet.com ssl sonuçları

Ssl sonuçları ile başlayalım, site SSL sertifikasına sahip. aerobilet.com ssl sonuçlarına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. aerobilet.com sitesine girdğinizde ana site olarak belirledikleri arrobilet.com.tr sitesine yönlendirilme yapılmış.

 

Site TÜRSAB acentesi aynı zamanda IATA üyesi. Türkiye, İsviçre, Rusya ve Ukrayna şubeleri olduğunu sitenin iletişim kısmında yayınladıkları bilgilerden edindik. Ama şirket ismi ve resmi bilgilerini siteden edinemedik. 444 00 03 Numaralı destek hatları firmanın kurumsal bir çizgisi olduğunun sinyalini veriyor. Çeşitli bilet kampanyalarını internette görmüş olsak da henüz  bu siteden hiç bilet satın almadık, satın alma aşaması ve sonrasındaki aşamalarda müşteriye yaklaşımları hakkında fikir sahibi değiliz anacak. Siz aerobilet.com sitesinden alışveriş yaptıysanız lütfen deneyimlerinizi sayfa altından yorumlar kısmına yazarak bizimle paylaşın. Aerobilet.com sitesinden bilet satın almak isteyen kişilere görüşlerinizi aktararak onlara yardımcı olun.

Aerobilet.com Şikayet

Aerobilet.com sitesi hakkında şikayet yazmadan önce lütfen şu detaya dikkat ediniz. Yazdığınız şikayetin doğruluğunu teyit etmek için, bize talep gelmesi durumunda firmadan alışveriş yaptığınızı belgelemeniz gerekebilir. Belgelenemeyen durumlarda yazmış olduğunuz şikayet kaldırılabilir. Alışveriş doğruluması ancak firma tarafından talep gelmesi durumunda istenmektir. Bunun haricinde hiç bir kısıtlama olmadan dilediğiniz gibi görüşlerinizi yazabilirsiniz.

“aerobilet.com Güvenilir Mi?” üzerine 13 yorum

 1. Selçuk says:
 2. Murat hassan says:
 3. beserkubilay says:
 4. Semra Atağ says:
 5. mtnerky says:
 6. Burcu says:
 7. Emrecan says:
 8. ozgur_kolukisa says:
 9. promosyon says:
 10. promosyonavcisi says:
 11. Alpinstil says:
 12. promosyonavcisi says:
 13. Atakan says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fx15 | Arçelik Servisi
DMCA.com Protection Status